Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładnie idziesz z tematem

A podstopnice znalazłeś? Chyba w tt były. Jak coś znajdziesz to daj znać bo też szukam

kupiłem z Bory ale ma inny kształt, i cały czas myślę czy coś z nią kombinować, czy poszukać jakiejś pasującej :whistling:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze Golf GTI miał ale to pewnie to samo co Bora...

Opublikowano

I co tam Paweł porabiasz przy B5?

No autko masz prze kozak...i focisze tez wychodzą Ci bogate

Edytowane przez Zemis

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I co tam Paweł porabiasz przy B5?

No autko masz prze kozak...i focisze tez wychodzą Ci bogate

póki co to graty zbieram :D, a kiedyś się to wszystko poskłada :D

Coś z tego będzie, klimatronik I górna listwa doszlifowana do radia, dorobione boczki, zostało tylko wzmocnić całość od tylu, delikatnie przyszpachlowac front i prysnac w czarny mat :kox:

50e91b9957a14c955a82170b50488e25.jpg

ce03206f7f6310e27a95fe43b0f5af08.jpg

aafbf2a58d2724fd287360f3bb43642c.jpg

d8d3f6f876237adc4b06eee3d0da6c2c.jpg

Zaczynam też szukać grantów pod swap tylnego hamulca, prawdopodobnie wpadnie 280/22, ale to jeszcze wyjdzie w praniu ;) póki co udało się wyrwać tylne piasty z a6c4, w dobrej kasie, teraz dorwać zaciski i jarzma

Edytowane przez slepy

Opublikowano

RNS-E w B5 :kox: Pięknie się auto prezentuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ramka gotowa ;) na dniach wpada z całą konsolą do auta, i bierzemy się za następne mody ;)

a6d480c9e63b3348b36f5bcfde333e0d.jpg

Edytowane przez slepy

Opublikowano

To klime złożyłeś?

Opublikowano
  • Autor

To klime złożyłeś?

Taa, już w tamtym roku ;)
Opublikowano

wleciało RNS-E , kupione przejściówki i działa :D, muszę ogarną tylko przedni panel bo jak widać nie pasuje p&p, ale do wiosny powinno być wszystko ogarnięte, potem tylko licznik poliftowy na CANie, i bedzie można to ze sobą wszystko połączyć, chciałbym też ruszyć MF w kierzę z TTRS, zobaczymy czy się uda :D

20160130_203924.jpg

działał działaj. z multi. ja tez powoli przymierzam się do tematu tylko czasu mało na swoje ostatnio.

Opublikowano
  • Autor

wleciało RNS-E , kupione przejściówki i działa :D, muszę ogarną tylko przedni panel bo jak widać nie pasuje p&p, ale do wiosny powinno być wszystko ogarnięte, potem tylko licznik poliftowy na CANie, i bedzie można to ze sobą wszystko połączyć, chciałbym też ruszyć MF w kierzę z TTRS, zobaczymy czy się uda :D

20160130_203924.jpg

działał działaj. z multi. ja tez powoli przymierzam się do tematu tylko czasu mało na swoje ostatnio.
No ja właśnie też kiepsko czasowy jestem, ponad miesiąc się zbierałem żeby ten panel wyrezać :D, ale będę myślał o tym, bo jak jest to szkoda nie wykorzystać ;)
Opublikowano

dokładnie :thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

No to teraz tylko wrzucić to do auta

b2defc6c0dc1f12991a7ad95235efbd8.jpg

Opublikowano

rns w b5 wygląda świetnie . :naughty:

Opublikowano

fajne masz narzędzia w tej skrzynce- niezbędne można powiedzieć :wink:

Opublikowano

Dobrze to wyszło. Rób podwójny kubek ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dobrze to wyszło. Rób podwójny kubek ;-)

Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy ;)
Opublikowano

Dobrze to wyszło. Rób podwójny kubek ;-)

Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy ;)

czaje, bardziej mi chodziło o wygląd niż ich używanie chodź 2 kubki w tunelu jak znalazł się spisują

IMG_2178_zps0dfba6e0.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dobrze to wyszło. Rób podwójny kubek ;-)

Mam dwa miejsca jeszcze pod łokciem, także wystarczy ;)

czaje, bardziej mi chodziło o wygląd niż ich używanie chodź 2 kubki w tunelu jak znalazł się spisują

IMG_2178_zps0dfba6e0.jpg

mi się bardziej widzi w ori konfiguracji :D no i FUNK robi robotę :D

Opublikowano

Jest megaa GRUBO !!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.