Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pawel widzialem dekory carbon caly set do naszych a4 za w miare dobre pieniadze tyle ze z quattro na jednym ;)

Ale te ori z s4 są z niebieską nicią:/

I nie będzie to za bardzo do niczego pasować, Będę robił od zera tylko muszę ogarnąć jakąś lewą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Slepy i jak tam prace ? Kola juz masz ? ;

Dzisiaj oddaje auto do mechanika na wymianę/poprawę niektórych tematów, prostowanie felgi i zalozenie gum, jak dobrze pójdzie to przy sobocie, powinny wleciec na auto ;)

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

5959d6b57b2b295a9c489d57af33505e.jpg

4892b2ceb2519bb6d273a0ecb9b7e866.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrane, osłona na swoim miejscu, osłona przegubu poprawiona, cambery w końcu na swoim miejscu (roboty było masę , bo śruby od czopa nie chciały za chiny puścić, po długiej walce udało się ogarnąć temat), do odebrania zostały koła, bo niestety okazało się że na jednej wyskoczyła buła :/ i muszę zamówić nową, w tygodniu powinny być do odebrania, i w długi weekend przmiarka :D czekam jeszcze na info z policji czy mogę malować zderzak, bo niestety pod warsztatem wpakował się w niego inny klient i nic sobie z tego nie robiąc odjechał bez żadnej reakcji :/ na pierwszy rzut oka przytarty i popękany lakier , ale po ściąganięciu kratek wyszło że jest pęknięty , sprawa zgłoszona i czekam na info, mam nadzieje że wystarczą fotki i oddam zderzak do lakiernika , żeby zdążył go prysnąc na VAG Nysa 4-5 Czerwca :whistling: Póki co stoi na zimówkach, ale widać już pochylenie koła :banan:

13245390_1072750139499425_36205116899386


pierwsza przymiarka koła :D W tygodniu składamy to na gotowo

fdf709da8a6fcba58262d998a885652c.jpg
064d5a8ad11a6e961db1527b720fa5ef.jpg Edytowane przez slepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to radio 2din z jakiego modelu?

a4b6 z przerobionym frontem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje normalnie ?? czy rzeźba


i jeszcze pytanko u kogo przerabiałeś lampy na ciemną soczewke ? :D

Edytowane przez Boosman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież napisał Ci ze przerobiony przód radia ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna maszyna dzis chwile pogadane na vag nysie :wink: fela lakier eee tam duzo by pisac samochod naprawde malina :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy jakies fot z nysy ;)

2 dni melanżu, i żadnej komkretnej fotki auta :D tu jedna od kumpla ;)

13335587_1710967039124075_29402168361871

pasuje normalnie ?? czy rzeźba

i jeszcze pytanko u kogo przerabiałeś lampy na ciemną soczewke ? :D

trzeba dorobić boki radia , bo są szpary na 1cm ;) ja podcinałem jeszcze klimatronik i górną ramkę ;)

lampy sam malowałem ;)

piękna maszyna dzis chwile pogadane na vag nysie :wink: fela lakier eee tam duzo by pisac samochod naprawde malina :hi:

dzięki wielkie ! jeszcze parę tematów przedemną, ogólny look jest spoko, ale z bliska już nie jest tak kolorowo, rysy i wgniotki psują mi głowe, i chyba oprę sprawę o lakiernika, bo nic innego nie wymyśle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak znajomi gadaja ze moje auto ma lakier bez skazy a ja swoje wiem i nie przegadam bo ludziska patrza na ogol tak jak ja w ta niedziele wiec wiesz to tobie ten temat bedzie wietrzyl glowe a lakiernik powinien to ogarnac i znow nastanie blogi spokoj :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zes dal tych fotek brat ;D

coś tam pomału napływa od znajomych :D ja mam może z trzy dobre :D i to wszystkie od tyłu, bo przód nie dość że porysowany , to jeszcze na samym wjeździe wyrwałem zderzak ze ślizgów i dolne mocowania belki poszły w pisdu :D, dobrze ze tyle schodzi z tą ubezpieczalnią bo znów bym musiał malować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...