Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już nieźle środek wygląda :thumbup1: Czekam niecierpliwie na końcowe foty :naughty:

pamiętasz całą listę gratów, które są niezbędne do przeszczepu? :)

Mam gdzieś w domu kartkę, z tym co on mi dokładał ;)

Możesz tutaj wrzucić listę, z chęcią i ja podpatrzę co potrzeba, ja miałem też w tym roku rezać ale inne rzeczy mnie zjadły, doszedłem jedynie do sprężarki i chłodnicy, o reszcie nie ma co wspominać :kwasny:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

4eec1b5babdbeebfb07871b32e04a352.jpg

Oprócz tego nagrzewnica, sprężarka, wentylator i wiązka, to miałem od Siary :hi:

Edytowane przez slepy

Opublikowano

quattro_1991 allegrowa folia? weź podrzuć link jak możesz ;)

Taka o ;)

http://allegro.pl/folia-czarna-wysoki-polysk-152x10cm-poznan-i5117691345.html#

A efekt taki : e6744125c24b23545727b083bec6e672.jpg

Ale juz nie mieszajmy bo slepy nie chce czarnych ;)

Opublikowano

Slepy jak nie czarne to maluj dekory pod kolor budy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Slepy jak nie czarne to maluj dekory pod kolor budy :wink:

No właśnie myślę o tym;) mam dwa komplety dekorów to jeden bedzie ja testy ;)
Opublikowano

Maluj folie sprajem efet bardzo fajny :decayed: i lakier dobrze się trzyma ;) zdjęcie słabej jakości ale coś tam widać :)

gelhraz5.jpg

Opublikowano

No Łukasz całkiem spoko to wyglada! Dekory drewniane czy to pseudo alu? Bo te z rowkami chyba średnio pod folie sie nadają :/

Opublikowano
  • Autor

Maluj folie sprajem efet bardzo fajny :decayed: i lakier dobrze się trzyma ;) zdjęcie słabej jakości ale coś tam widać :)

gelhraz5.jpg

no o czymś takim właśnie na początku myślałem, bo leży gdzieś rolka folii karbon, tylko bezbarwnego bym położył z 2-3 warstwy z pistoletu, i powinno być kozak, mam dwa dekory w tej folii to zrobię po świętach próbę :wink:

Opublikowano

No Łukasz całkiem spoko to wyglada! Dekory drewniane czy to pseudo alu? Bo te z rowkami chyba średnio pod folie sie nadają :/

Maluj folie sprajem efet bardzo fajny :decayed: i lakier dobrze się trzyma ;) zdjęcie słabej jakości ale coś tam widać :)

gelhraz5.jpg

no o czymś takim właśnie na początku myślałem, bo leży gdzieś rolka folii karbon, tylko bezbarwnego bym położył z 2-3 warstwy z pistoletu, i powinno być kozak, mam dwa dekory w tej folii to zrobię po świętach próbę :wink:

Dekory to właśnie pseudo alu z tymi małymi rowkami. Po naciągnięci folii jest miód malina :)

Polecam folie 4D kolor tytanowy z tej aukcji http://allegro.pl/folia-carbon-4d-polysk-3-kolory-152x50-cm-i5117693038.html

Slepy ja malowałem to sprayem i dałem tylko jedną dobrą warstwę bo nie miałem na to więcej czasu. Jak pomalujesz pistoletem kilka warstw to napewno bedzie lepiej :decayed: Do wewnętrznej strony dekoru przyklej folie dodatkowo na super glue, chodzi tylko o te najbardziej newralgiczne mejsca, żeby folia w ciepłe dni nie miała możliwości się odkleić :wink:

Opublikowano

musi ci to działać na poliftowym klimatroniku, ja pamiętam że zmieniałem tylko jakies kable przy sprężarce i działało.

środek zyskał na wyglądzie i funkcjonalności :)

Opublikowano
  • Autor

musi ci to działać na poliftowym klimatroniku, ja pamiętam że zmieniałem tylko jakies kable przy sprężarce i działało.

środek zyskał na wyglądzie i funkcjonalności :)

no właśnie muszę dojść co tam trzeba ogarnąć, póki co i tak pogoda z dooopy, i nie chce sie nic robić, mam nadzieje ze po świętach zrobi sie spoko i coś zacznę składać :wink:

Opublikowano

Mnie tam pogoda cieszy, przynajmniej nie boli mnie że auto bez gleby i na zimówkach, a z kołami jeszcze jestem w czarnej d... :(:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mnie tam pogoda cieszy, przynajmniej nie boli mnie że auto bez gleby i na zimówkach, a z kołami jeszcze jestem w czarnej d... :(:decayed:

mój cały rok na lecie :decayed: , tylko koza straszy, a musze jeszcze nakrętkę na tył ogarnąć, bo nie idzie jej ruszyć, a stanęła u góry :facepalm:

Lecimy dalej z tematem, za poradą Przemka zamówiłem maty na drzwi;

http://allegro.pl/show_item.php?item=5224988250

w końcu w środku bedzie ciszej, a i audio zacznie moze w końcu grać ;)

I mam mały dylemat brać te głośniki:

http://allegro.pl/powerbass-s-60c-s-6c-210w-60hz-20khz-new-2015-i5181380629.html

czy dołożyć i brać te:

http://allegro.pl/u-dimension-el-comp-6-kurier-dystanse-w-gratisie-i5081217816.html

A moze jeszcze coś innego? Doradzicie coś?

Opublikowano

te pierwsze nieżle grają to ci powiem co do drugich nie wypowiem się bo nie znam tej marki wogóle

Opublikowano

Co do tych mat i wyciszenia środka to bym wątpił, tym bardziej ze w audi najgorszym elementem drzwi są ramki;/ ale na pewno pomoże przy audio, by grało lepiej. Co do głośników to wiem że dużo osób polecało te u-dim. cena/jakość spoko. Tylko obawiam się że bez głośnika w bagażniku (bassowego) i tak będzie średnio pomimo wzmacniacza. Grać pewnie czysto i głośno będzie, natomiast doły będą słabe.

ps. 2 din już ogarnięty?

Opublikowano
  • Autor

Tak siedzi, zostało wrzucić klimatronik, co do drzwi blachy mam wygłoszone, teraz będę oklejał ramki I powinno być ok ;) Z czasem wyleci jakiś sub do bagażnika ;)

Opublikowano

Przerabiałem to u siebie z głośnikami. Mam wygłuszone drzwi i ramki, pociągnięte nowe wiązki pod głośniki do wzmacniacza. Tyle ze ja z przodu dałem 13 i żałuje, chociaż i tak było rzeźby w boczkach co nie miara. Więc sub na pewno ożywi audio:) a o basie nie wspomnę.

Opublikowano
  • Autor

Przerabiałem to u siebie z głośnikami. Mam wygłuszone drzwi i ramki, pociągnięte nowe wiązki pod głośniki do wzmacniacza. Tyle ze ja z przodu dałem 13 i żałuje, chociaż i tak było rzeźby w boczkach co nie miara. Więc sub na pewno ożywi audio:) a o basie nie wspomnę.

no ja mam 13cm, teraz tez na dystansie, ale jednak jest bieda, dlatego chce wrzucic 16 i porządnie okleić drzwi, puste przestrzenie w ramkach chyba najpierw zaślepie pleksą a potem dopiero okleje, powinno to je usztywnić, i dać jeszcze lepszy efekt :wink: , kable też myślę dać nowe co by wszystko było jak należy :wink: , sygnałówki zresztą też puszcze jakieś lepsze :wink:

Opublikowano

Paweł mam gościa co by Ci to w dobrej kasie zrobił w hydro...

Opublikowano
  • Autor

Paweł mam gościa co by Ci to w dobrej kasie zrobił w hydro...

Daj info co i jak na pw, mam jeden luźny komplet dekorów to może bym sobie walnął w hydro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.