Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiepsko bym się czuł prowadząc auto i wiedząc że w razie czego nic mi nie wystrzeli [emoji15] Fura kozak, powodzenia w dalszych modach [emoji4]

kiepsko bys sie czul ??? a skąd wiesz ze ja masz....na 100%

i czy kiedys nie lezała na mokrym i nie naciagneła wilgoci i nawet przy stłuczce sie nie otworzy

Edytowane przez a4-freunde

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiepsko bym się czuł prowadząc auto i wiedząc że w razie czego nic mi nie wystrzeli [emoji15] Fura kozak, powodzenia w dalszych modach [emoji4]

kiepsko bys sie czul ??? a skąd wiesz ze ja masz....na 100%

i czy kiedys nie lezała na mokrym i nie naciagneła wilgoci i nawet przy stłuczce sie nie otworzy

Wystarczy mi świadomość że jest tam poduszka powietrzna, a nie malutki rezystorek który sam wlutowałem i ma tylko funkcję taką żeby kontrolka na desce się nie świeciła. Tego czy wypali w razie czego to już inny temat.

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam spiny, dużo ludzi lata z kierownicami które nawet nie mają miejsca na poduszkę ;), popatrz na przykład na Hoodricha że Stanów;) a pisałem już że temat jest chwilowy i jak się trafi poducha w dobrej kasie to na pewno wpadnie na pokład ;)

Opublikowano

Też bym się nie spinal i tak jak mówi ślepy ile ludzi wrzuca kiery sportowe gdzie nawet niema poduchy zresztą każdy robi auto pod siebie.

Opublikowano
  • Autor

Co innego też jest gdybym tym autem jeździł codziennie, albo gdyby nim jeździła moja żona, a tak auto wyjeżdza raz na czas i prowadzę go tylko ja także się nie spinam, kumpel golfem 3 jeżdzi już z 5 lat tak i póki co odpukać nic się nie stało, a z drugiej strony co mają powiedzieć właściciele starych 80 czy golfów 1 jak tam poduszka wogóle nie szła;)

Opublikowano

jest ryzyko, jest zabawa, masz jeszcze troche roboty w srodku, 2din, klima, fis,tempomat i cos sie znajdze ale aby do przodu :decayed: a kiera kox, ryje mi beret i juz mysle o podobnej do siebie :facepalm:

Edytowane przez slavko87

Opublikowano
  • Autor

2 din leży, klima wpadnie na wiosnę, fis też, pomału się wszystko zrobi, sprzedawać go i tak nie mam zamiaru, takze wszystko w swoim czasie zagości na pokładzie:D

Opublikowano

Ja nie mam spiny, dużo ludzi lata z kierownicami które nawet nie mają miejsca na poduszkę ;), popatrz na przykład na Hoodricha że Stanów;) a pisałem już że temat jest chwilowy i jak się trafi poducha w dobrej kasie to na pewno wpadnie na pokład ;)

Najlepiej to chyba kupić kompletną kiere w dobrej cenie, same poduchy tanie to poduchy naprawiane na alegro, przegladam co chwile i nie widać okazji, a kiere kompletna za 1000zł idzie dostać

Opublikowano
  • Autor

Ja nie mam spiny, dużo ludzi lata z kierownicami które nawet nie mają miejsca na poduszkę ;), popatrz na przykład na Hoodricha że Stanów;) a pisałem już że temat jest chwilowy i jak się trafi poducha w dobrej kasie to na pewno wpadnie na pokład ;)

Najlepiej to chyba kupić kompletną kiere w dobrej cenie, same poduchy tanie to poduchy naprawiane na alegro, przegladam co chwile i nie widać okazji, a kiere kompletna za 1000zł idzie dostać

niby tak, ale jaką masz pewność że w tej kierze za 1000zł masz ori poduszkę,a nie naprawianą, zawsze jest ryzyko :wink:

Opublikowano

a z drugiej strony co mają powiedzieć właściciele starych 80 czy golfów 1 jak tam poduszka wogóle nie szła;)

dokładnie

prezesik , a jak byś się czuł prowadząc Audi S2 z 230 konnym silnikiem? myślisz że te auta miały poduszki?

Opublikowano

Wiesz co, wszystko jest kwestią tego czy się takim autem myka na co dzień, co innego jeździć codziennie czy też raz na jakiś czas. Taka S2 z pewnością nie byłaby dailycarem, właściwie jak ta A4 :) Napisałem co sądzę na ten temat ale wywołałem tylko zbędną dyskusję :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz co, wszystko jest kwestią tego czy się takim autem myka na co dzień, co innego jeździć codziennie czy też raz na jakiś czas. Taka S2 z pewnością nie byłaby dailycarem, właściwie jak ta A4 :) Napisałem co sądzę na ten temat ale wywołałem tylko zbędną dyskusję

ale pomysl sobie ile ludzi lata do dzisiaj takimi autami jak audi 80b3 lub golf 2, bez poduchy i latają tymi autami na codzień, bo nie maja innego wyjścia, nie stać ich na nowsze itp. , wiadomo każdy ma swoje zdanie, i nikt nikogo nie bedzie tu za to bił :decayed:

Opublikowano

kurw...a jak poskladam a4 to chyba kupie 3 auto do jezdzenia..... bo juz mnie uj strzela.....

Opublikowano

Ja nie mam spiny, dużo ludzi lata z kierownicami które nawet nie mają miejsca na poduszkę ;), popatrz na przykład na Hoodricha że Stanów;) a pisałem już że temat jest chwilowy i jak się trafi poducha w dobrej kasie to na pewno wpadnie na pokład ;)

Najlepiej to chyba kupić kompletną kiere w dobrej cenie, same poduchy tanie to poduchy naprawiane na alegro, przegladam co chwile i nie widać okazji, a kiere kompletna za 1000zł idzie dostać

niby tak, ale jaką masz pewność że w tej kierze za 1000zł masz ori poduszkę,a nie naprawianą, zawsze jest ryzyko :wink:

Moim zdaniem jest mniejsze ryzyko kupić kompletna z poduszka "bez poduszki", przewaznie są z rozebranych aut od handlarza, a te najtańsze na alegro od 600 do 900zł same poduszki maja piękny napis w opisie "w zamian za starą poduszke" i gdzieś w tekscie "my nie naprawiamy poduszek" :grin:

Opublikowano

b51ce515b6a5ee5bcd4f9cefb31b3881.jpg

Działamy, wlutowany opornik 2,2Ohm i kontrolka siedzi cicho, zaślepka zamontowana, jest spoko, po nowym roku zaczynam się przymierzac się do klimy;)

dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem :banan:

Opublikowano
  • Autor

b51ce515b6a5ee5bcd4f9cefb31b3881.jpg

Działamy, wlutowany opornik 2,2Ohm i kontrolka siedzi cicho, zaślepka zamontowana, jest spoko, po nowym roku zaczynam się przymierzac się do klimy;)

dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem :banan:

Tak ma Karwa być:kox:
Opublikowano

b51ce515b6a5ee5bcd4f9cefb31b3881.jpg

Działamy, wlutowany opornik 2,2Ohm i kontrolka siedzi cicho, zaślepka zamontowana, jest spoko, po nowym roku zaczynam się przymierzac się do klimy;)

dla mnie przec**j ta kiera, wleci rs4 licznik na poklad, 2din i poskładany jestem :banan:

Tak ma Karwa być :kox:

współczuję rezania klimy... :whistling::polew:

Opublikowano

współczuję rezania klimy... :whistling::polew:

bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta ;)

Opublikowano

współczuję rezania klimy... :whistling: [emoji14]olew:

bez przesady... nie ma tam nic strasznego za wyjatkiem tego ze trzeba sie narobic i rozebrac spora czesc auta ;)
Aha ze niby kabelkologia siedzenie sztukowanie wiazki rozpiz*zenie auta do blachy to bulka z maslem? :wink: starzeje sie [emoji14]olew:
Opublikowano

Przeciez wlasnie o to chodzi w rezaniu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.