Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ładnie idziesz ? ja musze u siebie ogarnac tez srodek dopiescic fotele i kiere ogarnac ....

Opublikowano
  • Autor

No zobaczymy czy budżet na wszystko pozwoli:wink4: takie są plany a co się uda zrealizować to się okaże na wiosnę..,

Opublikowano

a co z taśmą przy wymianie na nowszą kierownicę?

też bym sobie włożył coś nowszego i mniejszego ale bez tego prostego dołu bo mi to jakoś nie wygodne ale wygląda fajnie :kox:

Opublikowano

wszytko do przerobienia .....

Opublikowano

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył

Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz :kox:

Opublikowano

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył

Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz :kox:

Dokładnie :kox: Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4 :decayed:

Opublikowano

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył

Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz :kox:

Dokładnie :kox: Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4 :decayed:

ja znalazłem takie nakładki na OLX za 79 pln skoda octawia audi a3

TT

Opublikowano
  • Autor

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył

Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz :kox:

Dokładnie :kox: Ja też muszę się wziąć za środek, kabelkologia mnie czeka, nakładki podobno pasują też z scody i seata i są tańsze niż z rs4 :decayed:

ja znalazłem takie nakładki na OLX za 79 pln skoda octawia audi a3

TT

No widziałem te za 65zł, ale bede chciał komplet z podstopnica: wink4:

slepy a co tam jeszcze planujesz na nastepny sezon .....

Przez zimę skupiam się na środku, włożenie klimy, poliftowa deska, konsola polift 2Din, i jak się uda dorwać w dobrej kasie to nakładki na pedały z rs4[emoji6] , Jak zostanie jakaś lewa kasa to będę chciał poszerzyć troszkę tył

Super plany, a znając Ciebie to je szybko zrealizujesz :kox:
No zobaczymy jak czas i fundusze pozwolą, ale do wiosny powinno się udać poskładać środek, na pierwszy rzut pójdzie klima, bo z tym będzie najwięcej roboty: /
Opublikowano

kurna u mnie w sierodku pierdoly zostaly ale za to mnie czeka ogarniecie z zewnatrz..... i to mnie przeraza.... znowu auto w drobny mak....

Opublikowano
  • Autor

A co tam będziesz grzebal przecież jest ok...

Opublikowano

wszytko do przerobienia .....

cos więcej?

trzeba z dwóch zrobic jedna czy jak?

Opublikowano

A co tam będziesz grzebal przecież jest ok...

wszystko.... nie mam kol.... blotniki - rolka potem piaskowanie dolow, musze wyprofilowac nadkola, przednia dokladka bedzie zaspawana bo do tylu nie pasuje, progi do poprawki, maska do wymiany, cale auto do malowania, przebudowa aira....

Opublikowano
  • Autor

No to grubo, po fotach nie widać ;p

Opublikowano

fotki klamia! z reszta sam wiesz jak jest.... mam nadzieje ze jeszcze uda mi sie w tym roku wepchnac pelna el w fotele :)

Opublikowano
  • Autor

No mojej lakier na całości też by się sprzydal...

Opublikowano

No mojej lakier na całości też by się sprzydal...

No to grubo, po fotach nie widać ;p

:decayed:

Opublikowano

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:
580 Dokładnie...:wink4:

No ja też będę chciał zmienić znaczek raczej

Opublikowano

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:

widze slepy ze nie tylko mnie przebiłes :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.