Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:

widze slepy ze nie tylko mnie przebiłes :facepalm:

przebiłem nawet sam siebie :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:
580 Dokładnie... :wink4:

No ja też będę chciał zmienić znaczek raczej

cały czas na alegro siedzi zaq 450zł taka :wink: ponad miesiąc ją obserwuje

Opublikowano
  • Autor

Jak trze to nie gnije :D

No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić :decayed:

Lecim z tym...

DSC_4439.jpg

Zbroimy się na przyszły sezon :kox:

Piekne lejce ;) bedziesz kombinowal z multifunkcja?

wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da :wink:

jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte :P do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn :grin:
580 Dokładnie... :wink4:

No ja też będę chciał zmienić znaczek raczej

cały czas na alegro siedzi zaq 450zł taka :wink: ponad miesiąc ją obserwuje
Tylko ze chyba do obszycia. Ostatnio przeglądałem allegro pod tym kątem: decayed:
Opublikowano

miałem ją łykac, obszycie i tak raczej być powinno zrobione na nowo, ale jak patrze po cenach poduch to dałem se spokój za ten hajs radio wole kupić :grin:

tak wiec jakby ktos chciał to zabierać

http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-audi-tt-i4795585908.html

jest jeszcze za 500zł :wink:

Opublikowano
  • Autor

No uzbiera się sumka. Ta co kupiłem to skóra igła także obszyje gałkę i ręczny pod nią;)

Edytowane przez slepy

Opublikowano

Następnym razem trzeba walić linka i się ustawimy bo sami sobie ceny widujemy :-D

Masz już poduche pod kiere?

Opublikowano
  • Autor

zaślepka raczej wpadnie, bo nie mam luznych 6 stow na poduche, chyba ze się trafi w dobrej cenie do wiosny: wink4:

leci kolejny element układanki :wink:

4822177146.jpg

Opublikowano

slepy jak ci dojdzie ta zaslepka to zrób fote od drugiej strony .... bo chciał bym zobaczyc czy jest na zapiecia czy na nity

Edytowane przez a4-freunde

Opublikowano

ciekawe jak to siądzie :D

Opublikowano
  • Autor

slepy jak ci dojdzie ta zaslepka to zrób fote od drugiej strony .... bo chciał bym zobaczyc czy jest na zapiecia czy na nity

Raczej na nity, bo na innej aukcji są fotki od srodka[emoji6]
Opublikowano

do tej zaślepki we własnym zakresie trzeba dorobić mocowanie

Opublikowano

najlepiej miec strzelona poduche ..ale i sam samemu też wyreza stelarz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

do tej zaślepki we własnym zakresie trzeba dorobić mocowanie

Wiem, będę coś kminil, jutro powinienem mieć ja w domu, to zobaczymy co i jak, wystrzelonej poduszki nie mogę nigdzie znaleźć niestety: /
Opublikowano

ja patrzyłem slepy u tescia w piwnicy ale znalazłem tylko dla siebie .... ale jak cos bede miał na oku tu dam ci znac

Opublikowano
  • Autor

ja patrzyłem slepy u tescia w piwnicy ale znalazłem tylko dla siebie .... ale jak cos bede miał na oku tu dam ci znac

spoko, jak cos to miej mnie na uwadzę, ja bede przeglądał allegro i olxa, może sie trafi, chyba że wcześniej sam wyrezam mocowanie;)

Opublikowano

luknij sobie na allegro jesli ktos ma kierę goła albo s3 tt itp po dzwonie tarbań i mów ze szukasz strzelonej to pewnie za 4paka ja tak dla zimka kupiłem na allegro

Opublikowano
  • Autor

luknij sobie na allegro jesli ktos ma kierę goła albo s3 tt itp po dzwonie tarbań i mów ze szukasz strzelonej to pewnie za 4paka ja tak dla zimka kupiłem na allegro

No tak planuje zrobić jeśli tylko uda się ugrać trochę czasu;)

Doszła zaślepka, póki co będzie, aż się trafi poducha w dobrej kasie ;)

5cd4fcf9361aa58d31ef0800b7023ca4.jpg

Opublikowano

no i pieknie :) ja tez zamówiłem od tego goscia zaslepke :naughty: jak wykonanie zaslepki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.