Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne foty :thumbup1:

dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se ;)

foty szczelajo, stensiarze jedne...

tutaj dobrze widać stens :P

IMG_0656.jpg

:kox:

IMG_0675.jpg

Zabieram na tapete :kox: pierwsza na tele, druga na kompa :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

fajne foty :thumbup1:

dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se ;)

foty szczelajo, stensiarze jedne...

tutaj dobrze widać stens :P

IMG_0656.jpg

:kox:

IMG_0675.jpg

Zabieram na tapete :kox: pierwsza na tele, druga na kompa :decayed:

Dzięki, miło że nie tylko ja jaram się fotkami :kox:, jak poprawię lakier to bedzie jeszcze lepiej :wink:

Opublikowano

jest moc :kox:

Opublikowano

Foty miażdżo. Też sobie zabiore na tapete :) wpadnij kiedy do mnie na weekend to podziałamy co z szajnem ;)

Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę będziemy myśleć, teraz to szkoda roboty, a i tył chyba będę wypychal i malował. To potem się ogarnie całość

85ac640d13e4ed0339ffbfe91a3f3284.jpg70539baee5de95c37b497b5f23b760cc.jpg

Edytowane przez slepy

Opublikowano

Slepy jest masakra:-D

To kolo jest *niby* oklepane ale robo fhuj robote :kox:

Opublikowano

Pewnie, że robi :kox:

Jedna z moich ulubionych B5, od zawsze w sumie :decayed:

Opublikowano

Tłusto :naughty:

Opublikowano

:kox:

IMG_0675.jpg

Fota gniecie!!
Opublikowano

Mega foty,fajny klimat na fb chyba jeszcze nie ma wszystkiego? :P

Opublikowano
  • Autor

Mega foty,fajny klimat na fb chyba jeszcze nie ma wszystkiego? :P

Nie, sukcesywnie dodaje, tutaj też nie wszystko jest jeszcze [emoji6]

:kox:

IMG_0675.jpg

Fota gniecie!!
No siadla by w kalendarz, no ale lipa;)

7bb692aa9dde245f4f747955b7d0f465.jpg

2939a9b75b88ee15719c82b2c2ee5632.jpg

Opublikowano

:kox:

mi sie niestety w tym roku nie udalo zadnej sesji ogarnoac :/

Opublikowano
  • Autor

:kox:

mi sie niestety w tym roku nie udalo zadnej sesji ogarnoac :/

jak sie pogoda utrzyma do końca listopada,to wpadnie jeszcze jedna sesyjka,grupowa z chłopakami z miejcowej ekipy Strefa Południe :wink:

Opublikowano

Slepy roz***łeś system!!!!

Opublikowano
  • Autor

Slepy roz***łeś system!!!!

Dzięki, jeszcze sporo pracy przedemną,ale nie poddaje się, chyba przyszedł w końcu czas na dołożenie klimki, i poliftowa konsolę :whistling:

Opublikowano

Co Ty tam masz dokładnie w tych lampionach pomalowane bo fajnie wyglądają :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co Ty tam masz dokładnie w tych lampionach pomalowane bo fajnie wyglądają :wink:

Tylko tą ramkę ze srodka, bez odbłyśnika kierunku :wink:

Opublikowano

muszę zapamiętać :P

Opublikowano

Slepy takie pytanko, ty masz gwint KW czy coś innego? jakie masz odboje z przodu?

Opublikowano
  • Autor

Kw, po regeneracji i utwardzeniu, nie wiem dokładnie na czym to polega ale jest sztywniej, odboje Ori kw, obciete o 1cm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.