Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobre, elegancko wygląda;)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no zajefajnie ... mi jak jutro dojdzie to zakładam kiere w sobote albo niedziele

Opublikowano
  • Autor

Mi wysłał we wtorek i przyszła dzisiaj, może też zrobię przymiarke w sobotę, jak znajdę chwilę

Opublikowano

Ta kierownica bardzo ozywi srodek audi :jerk::jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze muszę wyczarować gałkę mieszanek i ręczny w podobnej skorze, bo kierat ma elegancka skórkę

Opublikowano

luknij sobie na allegro jesli ktos ma kierę goła albo s3 tt itp po dzwonie tarbań i mów ze szukasz strzelonej to pewnie za 4paka ja tak dla zimka kupiłem na allegro

No tak planuje zrobić jeśli tylko uda się ugrać trochę czasu;)

Doszła zaślepka, póki co będzie, aż się trafi poducha w dobrej kasie ;)

5cd4fcf9361aa58d31ef0800b7023ca4.jpg

Jak bardzo taka zaślepka różni się od poduszki?

Wykonanie, waga?

Na zdjęciu wygląda jak prawdziwa, zastanawiam się ile osób może nieświadomie jeździć z zaślepką airbaga.

Opublikowano
  • Autor

Z zewnątrz nie poznasz, jedynie na dotyk bo jak wcisniesz to czuć że jest pusta w środku, to jest sam plastik który nachodzi na poduszkę, także jak ktoś nałożyć gotować na wystrzelona poduche to się nie idzie połapać niestety

Siedzi, foto z d*py bo już ciemno,

11005e426f66ad6482ab55d2149a3a74.jpg

Jeszcze lekka poprawka, dolozenie opornika i przymocowanie zaslepki :wink4:

Opublikowano

No slepy za***iście siadło ..... a jak moje rysunki pomogły cos czy zupełnie innaczej było ?

Opublikowano
  • Autor

Pomogło, wycialem tak jak u Ciebie i siadlo

Opublikowano

no to git .... jak wrażenia ?

Opublikowano
  • Autor

No niezle, muszę teraz licznik ogarnąć bo tak średnio to wygląda, trzeba fisa zapodac

Opublikowano

FIS, klima i RNS-E ;)

send by GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

FIS, klima i RNS-E ;)

send by GT-I9505

No może kiedyś, póki co klima
Opublikowano

Jest moc :D

Opublikowano
  • Autor

Jest moc :D

no jaram sie, teraz musi ten środek z polifta siąść z 2din, bo na te pokrętła nie mogę już patrzyć :grin:

Edytowane przez slepy

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P


Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

szafa no to jest sezon zimowy wiec , rezaj wnetrze

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Po tendencji jaka panuje na forum, moje wnętrze mi się już fest odwidziało ;P

Szafa wiec tak:

- recaro fabryczne bądż nie

- konsola 2din w lakier

- dekory w lakier

- podsufitka z jajem

- kierownica z RS4 B7

Najgorsze jest to że jaski do tych kier sa za***iście drogie... te najtańsze po 600zł to naprawniane, bo typ beszczelnie pisze że przyjmie w zamian wystrzeloną :facepalm:

Kowi recaro mam, dekory w laku są, brakuje tylko kiery i jakiegoś radia 2 din i wtedy konsola jak u Cymka, ew. rns-e ledowe ale kiedy i czy w ogóle coś się uda to inna sprawa, ciężkie czasy idą...

Opublikowano

EST32J1l.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.