Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a nie najechałeś na coś ta oponą? dziwnie sie zrobiła. Wiem po sobie,że na wewnętrzna częsć zawsze się troche mniej uważa bo jej nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze

Walka o milimetry trwa: kox:

24f842085086450344e30ed6fc6adce4.jpg

11bd71421743764dddd6f593d6a431fa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę, jeszcze tył muszę posadzić i pochwalić lakier i środek, ale chyba się wyrobie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze

Walka o milimetry trwa: kox:

24f842085086450344e30ed6fc6adce4.jpg

11bd71421743764dddd6f593d6a431fa.jpg

ale grubo siedzi . Szacunek ludzi ulicy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tyłem nie udało się tyle ugrać, bo nakrętka nie chciała współpracować. staneło na 59cm niecałych, i nakrętka bedzie do wymiany, z jednym amorem walczyłem dłużej niż z resztą :facepalm:, Rano musze jeszcze ogarnąć środek, i lakier bo dzis już brakło czasu :kwasny:

Krycha od której Ty bedziesz w Tarnowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, macałem z kierownikiem pogadałem, furacz za***isty, miło było poznać, mam nadzieje, że pogadamy jeszcze na Audi Meet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za miłą pogawędkę, i miłe opinie o aucie, jeszcze jest troszkę rzeczy do ogarnięcia, ale pomału do celu.

Aktualnie auto prezentuje się tak:

DSC_3507.jpg

Parę fotek ze zlotu w Tarnowie:

DSC_3529.jpg

DSC_3582.jpg

DSC_3585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem półcenta wyzej i nie chce nizej, po całym sezonie mordęki podniesienie do 60-61(j**aniec sie ułożył) to jak bym na 1BA sie przesiadł :grin: to co musi być na 1BA :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem półcenta wyzej i nie chce nizej, po całym sezonie mordęki podniesienie do 60-61(j**aniec sie ułożył) to jak bym na 1BA sie przesiadł :grin:to co musi być na 1BA :huh:

Już chyba nikt na forum nie pamięta jak się jeździło na 1BA i podejrzewam, że już się o tym nigdy nie przekonamy...

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, No jest różnica, niby centymetr niżej od poprzedniego setupu, a tre prawie wszedzie

Widze rudego skur...a na blotniku :-(

To nie ruda, opona się nie może dogadać z blotnikiem :decayed:,

Póki co robię zaprawki, ale na wiosnę będę chyba poszerzal tył i malował;)

Edytowane przez slepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cm przy przy takim obniżeniu to juz naprawdę dużo, pamiętam jak na z 56.5 podniosłem na nie całe 58, czułem się jak bym innym autem jechał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1cm przy przy takim obniżeniu to juz naprawdę dużo, pamiętam jak na z 56.5 podniosłem na nie całe 58, czułem się jak bym innym autem jechał :naughty:

No to ja mam teraz na odwrót z 58 na niecałe 57, Ale do Tarnowa oblecial bez problemow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu opuszczam jak auto wróci z spa lakieru :kox: Choć tył i tak będzie wysoko bo chyba niżej jak 59 nie zejde z racji profilu opony i jednego nadkola wewnętrznego :kwasny: Ale jakieś foty na bank wpadną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...