Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fura wróciła od lakiernika, błotnik ogarniety, ale jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, przyjechałem do domu a na zderzaku dziura zaprawiona pędzlem:facepalm:, w przyszłym tygodniu powrót na lakiernie:doh:, a w kolejce czeka ogarniecie komory , położenie wiązek, i parę innych pierdół, a 1wszego wypad na wakacje:whistling:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 23:09 ----------

DSC_1021.jpg

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fura wróciła od lakiernika, błotnik ogarniety, ale jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, przyjechałem do domu a na zderzaku dziura zaprawiona pędzlem:facepalm:, w przyszłym tygodniu powrót na lakiernie:doh:, a w kolejce czeka ogarniecie komory , położenie wiązek, i parę innych pierdół, a 1wszego wypad na wakacje:whistling:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 23:09 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_1021.jpg

ciesz sie ze mnie na OEMie nie bedzie bo bym Ci wpierdolil za ten czarny znaczek :grin:
Opublikowano

co fakt to fakt, teraz trąci kamei'em z alegro:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fura wróciła od lakiernika, błotnik ogarniety, ale jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, przyjechałem do domu a na zderzaku dziura zaprawiona pędzlem:facepalm:, w przyszłym tygodniu powrót na lakiernie:doh:, a w kolejce czeka ogarniecie komory , położenie wiązek, i parę innych pierdół, a 1wszego wypad na wakacje:whistling:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 23:09 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_1021.jpg

ciesz sie ze mnie na OEMie nie bedzie bo bym Ci wpierdolil za ten czarny znaczek :grin:

ubolewam nad tym:grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

co fakt to fakt, teraz trąci kamei'em z alegro:decayed:

mi się widzi, na żywo robi rozpertol z czarnymi lampami:wink:

Opublikowano
Fura wróciła od lakiernika, błotnik ogarniety, ale jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, przyjechałem do domu a na zderzaku dziura zaprawiona pędzlem:facepalm:, w przyszłym tygodniu powrót na lakiernie:doh:, a w kolejce czeka ogarniecie komory , położenie wiązek, i parę innych pierdół, a 1wszego wypad na wakacje:whistling:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2014 at 23:09 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_1021.jpg

ciesz sie ze mnie na OEMie nie bedzie bo bym Ci wpierdolil za ten czarny znaczek :grin:

ubolewam nad tym:grin:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

co fakt to fakt, teraz trąci kamei'em z alegro:decayed:

mi się widzi, na żywo robi rozpertol z czarnymi lampami:wink:

Jak dla mnie rownież czarny znaczek wyglada mega , ale na zdj cieżko to ująć -)

Opublikowano

jak wcześniej czarny OOOO wogóle mi się nie podobał, tak u Ciebie bardzo mi się widzi :thumbup1:

Opublikowano

Slepy zrób jeszcze jedną taką fote ale załóż srebrny znaczek, zobaczysz że będzie lepiej:wink:

aha, i jeszcze jedna sprawa..... kiedy sprzedajesz te osłony VR5? mam ci już robić przelew?:decayed:

Opublikowano

[/color]

co fakt to fakt, teraz trąci kamei'em z alegro:decayed:

mi się widzi, na żywo robi rozpertol z czarnymi lampami:wink:

o tototo. Na żywo w lusterku wygląda za***iście ! i o dziwo jak i mnie nie widzi się czarny znaczek, to w tym przypadku złego słowa nie mogę powiedzieć!

ps. a co do lakiernika, ehh też odebrałem auto z poprawek i znów będzie trzeba go tam wysłać ;/

Opublikowano

nie no powtórze to jeszcze raz. Zestarzałem sie na forum przy tym aucie a ono jest coraz bardziej za***iste :slina::banan:

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedz, (od razu uprzedzam nie ogarniam nocnych foto:grin:)

Audia4.jpg

Opublikowano

slepy jaka produkcja!

brooklyn k**wa :decayed:

Opublikowano

Wow, auto wyglada przejebanie w tym swietle :D

Opublikowano
  • Autor
Wow, auto wyglada przejebanie w tym swietle :D

szkoda ze tylko w takim:grin:

Opublikowano

Flycam widzę grany, będzie film?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Flycam widzę grany, będzie film?:naughty:

taka delikatna produkcja:wink:, ujęcia wyszły ponoc super, także nie mogę się doczekac:kox:

Opublikowano

nie mogę się doczekac:kox:

Nie tylko Ty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek z Sądeckiego spota:wink:

10553652_695622340528437_2757428892433778850_o.jpg

10347233_695622247195113_1565070483571750989_n.jpg?oh=df2093dab3f5b5704e461ac56713963d&oe=54415E10&__gda__=1414003097_2c7f3f567d323a13aaa04dba0c195a3b

10530574_695621780528493_4996909216789607700_o.jpg

10514233_695621167195221_2074232530318044296_o.jpg

10511363_695620913861913_4117119809732180811_n.jpg

10450339_695620337195304_5457860234195645315_o.jpg

Opublikowano

Slepy gdzie efekty sesji :whistling:

Opublikowano

:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Slepy gdzie efekty sesji :whistling:

Sesji nie będzie bo nie było czasu, pod koniec tygodnia ma być film, parę fotel przy okazji jest na moim profilu fb ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.