Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciężko się skraca bez rozbierania, ale da się - wytestowane :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ciężko się skraca bez rozbierania, ale da się - wytestowane :decayed:

Na ja już 5mm obcialem na aucie;) nie ma tragedii:D

Opublikowano

To widzimy się na nysie :cool1:

Opublikowano
  • Autor
To widzimy się na nysie :cool1:

No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

gdzie Ty tą serią, tylko miejsca blokujesz porobionym furom :kawa::travolta:

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

gdzie Ty tą serią, tylko miejsca blokujesz porobionym furom :kawa::travolta:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:

podoba mi się :kox: będziesz w piątek czy w sobote?

Opublikowano
  • Autor
To widzimy się na nysie :cool1:

No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:

podoba mi się :kox: będziesz w piątek czy w sobote?

Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;)

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

gdzie Ty tą serią, tylko miejsca blokujesz porobionym furom :kawa::travolta:

Porobioną furą to ty możesz jechać na Raceism a nie Nysę :grin:

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

gdzie Ty tą serią, tylko miejsca blokujesz porobionym furom :kawa::travolta:

Porobioną furą to ty możesz jechać na Raceism a nie Nysę :grin:

nie moge bo łajmi miejsce zablokował:polew::polew:

Opublikowano
To widzimy się na nysie :cool1:

No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:

podoba mi się :kox: będziesz w piątek czy w sobote?

Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;)

Ugrywaj bo moje auto stoi od tygodnia na klockach i mam zamiar je do środy poskładać :D

Opublikowano

widzę że maszynę ogarnąłeś i jeszcze recaro wpadło:kox: no prezenci się mega fajnie:) kiedy swoim padłem mogę podjechać?

Opublikowano
  • Autor
To widzimy się na nysie :cool1:

No dokładnie:D Jeszcze raz wielka dziekowka:hi:

podoba mi się :kox: będziesz w piątek czy w sobote?

Nie wiem czy się uda ugrać, wolny piątek:rolleyes:, w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak;)

Ugrywaj bo moje auto stoi od tygodnia na klockach i mam zamiar je do środy poskładać :D

może byc lipa bo sie terminy trochę posypały, i trzeba nadrabiać teraz:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

widzę że maszynę ogarnąłeś i jeszcze recaro wpadło:kox: no prezenci się mega fajnie:) kiedy swoim padłem mogę podjechać?

no jeszcze dogrywam pierdołki, ale denerwują i musi być wszystko zrobione, co do Twojej, to powiem Ci ze póki co lipa, napisz na Pw co tam masz do ogarniecia i moze sie coś wyczaruje czasu:wink:, chociaz to u mnie najbardziej deficytowy towar:kwasny:

Opublikowano
slepy.jpg
Opublikowano
  • Autor

Parę strzałów ze Skaryszewa:wink:

DSC_9883.jpg

DSC_0077.jpg

DSC_9953.jpg

DSC_9961.jpg

DSC_9954.jpg

Opublikowano

kurde mialem tez tam jechac:kwasny:

Opublikowano
kurde mialem tez tam jechac:kwasny:

w sumie miejscówka fajna:wink: grunt tylko ustawic sie dobrze w placu to foty miało by sie gwarantowane:wink: na koniec sierpnia będzie ASTW

https://www.facebook.com/events/216147021882738/

Opublikowano

Slepy, a co ta tylna klapa taka niespasowana?

Opublikowano
  • Autor
Slepy, a co ta tylna klapa taka niespasowana?

Mam założone te mechanizmy do podnoszenia klapy i tak ja wypychają :thumbdown: , siłowniki też mam zamienniki i nie wiem czy nie są za mocne, jest to na liście do ogarnięcia, ale czasu brak na wszystko:(

Opublikowano

Paweł jak zrobić taki negatyw na przednich kołach jak u CB ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.