Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Właśnie tak patrzę i masz recaro, jakis spontan z nimi? Z tego co pamiętam były w planach na przyszlosc?

No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes:

Paweł zamiast się babrać z cudzymi jajami to zawsze air by Cię ratował :naughty:

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

Piertol klimę - Gracjan nie ma :grin:

Opublikowano
  • Autor

No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes:

Paweł zamiast się babrać z cudzymi jajami to zawsze air by Cię ratował :naughty:

Jeszcze nie teraz;) myślę ze jaja załatwia sprawę, ewentualnie schowam tylne koło o 5mm:rolleyes:

Opublikowano

A jak nalozyles kola to pytalem sie cb , czy nie obcieraja :decayed:

Masz fart ,ze blotnik pali ci opone . Bo ja mialem na odwrot :kwasny:

Opublikowano
Właśnie tak patrzę i masz recaro, jakis spontan z nimi? Z tego co pamiętam były w planach na przyszlosc?

No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes:

za patyka rejkaro wow :decayed:

moze klipsy w amorek pomogą?

Opublikowano
  • Autor
A jak nalozyles kola to pytalem sie cb , czy nie obcieraja :decayed:

Masz fart ,ze blotnik pali ci opone . Bo ja mialem na odwrot :kwasny:

Bo było spoko, polatalem po wsi i nic nie tarło ,ale dłuższa trasa dała radę odbojom i teraz przyciera :thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

Właśnie tak patrzę i masz recaro, jakis spontan z nimi? Z tego co pamiętam były w planach na przyszlosc?

No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes:

za patyka rejkaro wow :decayed:

moze klipsy w amorek pomogą?

A co to za wynalazek?

Opublikowano

moze klipsy w amorek pomogą?

Wypadajo, szkoda kasy

by Note 2

Opublikowano
  • Autor
nic nie wypada ,tylko trzeba tytyrytke nalozyc i lala :D

ODBOJE KLIPSY 10szt VW OPEL AUDI SEAT SKODA 21mm (4184542607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

cos takiego

A to takie to mogę z resztek z tych odbojow z golfa:rolleyes:, ale lepiej żeby to było twarde:cool:

Opublikowano

Ja u siebie miałem oryg odboj + klipsy. Twarde to nie było. Z tego odboju zostawilem kawalek 1cm na którym trzyma sie osłona tloczyska, nad nim rurka z polamidu i juz nawet klipsow nie musiałem dokładać. Teraz ma ugięcie 1cm maks 1.5cm i pracuje to właściwie na tym kawaleczku starego odbija.

Opublikowano
  • Autor
Ja u siebie miałem oryg odboj + klipsy. Twarde to nie było. Z tego odboju zostawilem kawalek 1cm na którym trzyma sie osłona tloczyska, nad nim rurka z polamidu i juz nawet klipsow nie musiałem dokładać. Teraz ma ugięcie 1cm maks 1.5cm i pracuje to właściwie na tym kawaleczku starego odbija.

I jak straszny beton jest na tym polamidzie? Może bym zrobił tak jak tył, sam dół zostawić z golfa i dołożyć ta rurkę;)

Opublikowano

Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:

by Note 2

Opublikowano
  • Autor
Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:

by Note 2

Michaś jakby Ci koło wystawało 1,5cm poza obrys to też byś kombinował:D, wydaje mi się ze te bycze jaja załatwia sprawe:rolleyes:

Opublikowano
Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:

by Note 2

E tam beton fajny jest:kox:

46191_b5151858970bd1ec3dc3eecb7e3cf926.gif

21620_dc30ac9d9d7aaf5a25a37efe3e6ccb42.gif

Opublikowano
Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:

by Note 2

bo to je kuwa wojna bracie! tu je walka o kazdy mikron stęsu :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Tak, to jest jeden z plusów:D

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ----------

Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:

by Note 2

bo to je kuwa wojna bracie! tu je walka o kazdy mikron stęsu :decayed:

My man:cool:

Opublikowano
Wy jesteście nawiedzeni z tymi betonami :rolleyes::cool:by Note 2
nie każdy ma gwint z regulacją twardości :decayed:
Opublikowano

michał, starzejesz sie :guma:

przed polamidem spróbowałbym byczego jaja, myśle, że będziesz zadowolony :kox:

Opublikowano
  • Autor
michał, starzejesz sie :guma:

przed polamidem spróbowałbym byczego jaja, myśle, że będziesz zadowolony :kox:

rzuc linkiem, ktore ty brales, bo widze mase tego na allegro i rozpietosc cenowa tez spora:kwasny:

te bedą oki? ODBÓJ ODBOJE GUMOWY RESOR BYCZE JAJA MOCNY SOLIDNY (4266597785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

dokładnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.