Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jest idealnie. Nic więcej nie trzeba.

Zdjęcia przypominają mi, pożegnalną sesję mojej B5:confused4:

Dzieki;) z zewnątrz jest tak jak chciałem, choć chodzi mi po głowie Dokladka z cupry:rolleyes:

Teraz czas na środek bo już patrzeć nie mogę na ta bide:(

Właśnie tak się zastanawiałem czy dokładka wpadnie, myślę że to razem z lampami zwieńczyło by przód:jerk:

No też tak myślę, za lampy się biorę po niedzieli, i w przyszłym tygodniu może wpadnie cupra:rolleyes:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zakladaj cupre.... ja jaos nie mam przekonania :) a tez mi sie gdzies tam wala :decayed:

Opublikowano

A ja znowu uważam, że dokładka z cupry nie pasuje. Zresztą teraz wszyscy chcą mieć dokładkę z cupry:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
A ja znowu uważam, że dokładka z cupry nie pasuje. Zresztą teraz wszyscy chcą mieć dokładkę z cupry:kwasny:

Mi bardziej chodzi o to żeby chociaż wizualnie ten zderzak siedział nizej:cool:, bo niby 58cm z przodu a do asfaltu jeszcze sporo:(

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

zakladaj cupre.... ja jaos nie mam przekonania :) a tez mi sie gdzies tam wala :decayed:

Nie chcesz opchnac:D

Opublikowano

narazie nie

Opublikowano
  • Autor
narazie nie

Ok, przelece się chyba do ASO;), chyba ze ma ktoś dojście taniej?:rolleyes:

Opublikowano
A ja znowu uważam, że dokładka z cupry nie pasuje. Zresztą teraz wszyscy chcą mieć dokładkę z cupry:kwasny:
nie bądź kowim :grin:
Opublikowano
  • Autor
A ja znowu uważam, że dokładka z cupry nie pasuje. Zresztą teraz wszyscy chcą mieć dokładkę z cupry:kwasny:
nie bądź kowim :grin:

:D, mnie to za bardzo nie intetresuje czy wszyscy chcą mieć, u kaffara wygląda nieźle, przymierze będzie kicha to sciagne:rolleyes:, ale wydaje mi się ze powinno to zagrac:kox:

---------- Post dopisany at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

Ta widzialem, czarny coś mówił ze 140 w ASO, tylko ja trzeba wcześniej zamawiać?:confused:

Opublikowano

Slepy nie wiem, ale jak trafisz za 140 to weź 2 bo też czeka mnie zakup ;)

Opublikowano

BEdzie kox ,co ja gadam przecie juz jest Sztos :wink:

Opublikowano
Slepy nie wiem, ale jak trafisz za 140 to weź 2 bo też czeka mnie zakup ;)
Duds ostatnio kupowal 138pln chyba
Opublikowano
A ja znowu uważam, że dokładka z cupry nie pasuje. Zresztą teraz wszyscy chcą mieć dokładkę z cupry:kwasny:
nie bądź kowim :grin:

Nie jestem:decayed: ale cupra nie:tongue4:

Opublikowano

ja sprzedałem toto dziadostwo za 130zł ostatnio:whistling: totalnie mi nie siadło do jasnego koloru:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
ja sprzedałem toto dziadostwo za 130zł ostatnio:whistling: totalnie mi nie siadło do jasnego koloru:thumbdown:

No właśnie na jasnej serii jest lipa, a tak jak u Kaffara, to mnie Megsa robi ta dokladka:kox:

Opublikowano

Zrobiłeś Pan Panie robotę :kox:

może z czystym sumieniem sprzedać :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Zrobiłeś Pan Panie robotę :kox:

może z czystym sumieniem sprzedać :decayed:

Skąd my to znamy:D

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Mega robota:slina: Zazdraszczam Skilla:kox:

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:35 ----------

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9304.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9308.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9320.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9321.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9326.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9336.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9344.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9354.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_9373.jpg

Zrobiłeś Pan Panie robotę :kox:

Dzięki wielkie, dobrze ze się pojawiłeś, nie będziesz miał kawałka tej skórki lambo, co mi obszarowa graty?, pasowałoby mi ręczny przeszyc:rolleyes:

Opublikowano

Pawełku nie kombinuj z dokładką.. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.