Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie mam pojęcia:wink:

Tak czy siak, dzięki za link, bede obserwował:wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Masz może foto jak wyglada lampa z srebrnym odbłyśnikiem i czarnym środkiem? i na odwrót?

Opublikowano
  • Autor
:hi:

---------- Post dopisany at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Masz może foto jak wyglada lampa z srebrnym odbłyśnikiem i czarnym środkiem? i na odwrót?

ja bede chciał zrobić takie...

image_db_960727.jpg

odwrotnej opcji nie widziałem jeszcze:wink::wink:

Opublikowano

A ja mysle odwrotnie akurat:decayed: Juz nawet odbłyśniki mam nowe:grin:

Opublikowano

Ja tez ślepy bym do twojego auta wlasnie taka kombinacje w lampie zrobił -)

Opublikowano
  • Autor
Ja tez ślepy bym do twojego auta wlasnie taka kombinacje w lampie zrobił -)

Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused:

Opublikowano

za czasów gdy mialem jeszcze biala:wink: same ramki na czarno + wkladki al'a US

out.php?i=793717_dsc-0177.jpg

out.php?i=793718_dscn4840.jpg

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

moim zdaniem maluj sama ramke:wink: zakladalem te lampy tez do zielonej Audi i jest idealnie niestety nie mam zdjec,cale lampy na czarno beda za ciemne:wink:

Opublikowano
  • Autor

No tak chyba będzie, bo kozak wyglada:D

Opublikowano
Ja tez ślepy bym do twojego auta wlasnie taka kombinacje w lampie zrobił -)

Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused:

tzn mi chodzilo o taka kombinacje jak ty pokazales czyli czarna ramka tylko , wlasnie takie jak pokazal wojci0308

Opublikowano
  • Autor
Ja tez ślepy bym do twojego auta wlasnie taka kombinacje w lampie zrobił -)

Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused:

tzn mi chodzilo o taka kombinacje jak ty pokazales czyli czarna ramka tylko , wlasnie takie jak pokazal wojci0308

No I takie będę chciał zrobic;)

Opublikowano
Ja tez ślepy bym do twojego auta wlasnie taka kombinacje w lampie zrobił -)

Ale ze sam środek czarny?, nie mogę sobie tego wyobrazić:confused:

tzn mi chodzilo o taka kombinacje jak ty pokazales czyli czarna ramka tylko , wlasnie takie jak pokazal wojci0308

No I takie będę chciał zrobic;)

:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
mysle ze tak :) u mnie tez rok z kawalkiem musiala przelezec...
a u mnie leżała aż zwatpilem i pogonilem dalej :whistling:
Opublikowano

hehe, u mnie już z 3msc zestaw do montażu leży :decayed: Ale widzę że tak musi być :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mała zapowiedź:wink:

DSC_9326.jpg

Opublikowano

ależ to wygląda!:kox::kox:liga światowa:thumbup1:

chociaż znaczek faktycznie mógłby być w chromie:whistling:

Opublikowano
  • Autor
ależ to wygląda!:kox::kox:liga światowa:thumbup1:

chociaż znaczek faktycznie mógłby być w chromie:whistling:

Wpadna czarne ramki lamp i zobaczymy jak bedzie:wink:, ale raczej zostanie ciorny:decayed:

Opublikowano
ależ to wygląda!:kox::kox:liga światowa:thumbup1:

chociaż znaczek faktycznie mógłby być w chromie:whistling:

Wpadna czarne ramki lamp i zobaczymy jak bedzie:wink:, ale raczej zostanie ciorny:decayed:

Czarny znaczek daje agresora :D Czekam na reszte zdjec ;)

Opublikowano

wysylaj na cultstyle ryju!

Opublikowano
  • Autor
wysylaj na cultstyle ryju!

ogarnę resztę fotek i może spróbuje jeszcze raz:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.