Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko te naklejki szlak trafi, krawedzie beda czarne od pyłu z klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szybko te naklejki szlak trafi, krawedzie beda czarne od pyłu z klocków
miales?

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

skurwesyn :kox::jerk: nie zdążyłeś na kraków więc zapraszam: http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/rozpoczecie-sezonu-staszovw-pl-2014-a-326466/#post4228683

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

a gdzie kuminy zgubiłeś? :eusathink:

pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink:

Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Detale:jerk:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg

No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg

Pięknie łądnie, ale jakoś napisy bbs na podjebce do mnie nie przemawiają:thumbdown:

musisz z tym zyc jak Ogr z lpg w 944 :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze mieć by wiedzieć co sie dzieje z naklejką, w końcu krawędź kazdą naklejka ma a tam sie osadza syf, tymbardziej na feldze, przyjdzie ci jechać gdzieś dalej to sie przekonasz jak auto nie będzie codziennie myte:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musze mieć by wiedzieć co sie dzieje z naklejką, w końcu krawędź kazdą naklejka ma a tam sie osadza syf, tymbardziej na feldze, przyjdzie ci jechać gdzieś dalej to sie przekonasz jak auto nie będzie codziennie myte:wink:
jezdze i nic sie nie dzieje wystarczy nawoskowac a potem tylko myc odpowiednimi srodkami a nie ludwikiem i majtkami dziadka :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie, trzeba myć, ale jak ci poleci jechać na OEMa w ciagłym deszczu i wogóle to ja szlak trafi w tym miejscu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie, trzeba myć, ale jak ci poleci jechać na OEMa w ciagłym deszczu i wogóle to ja szlak trafi w tym miejscu:wink:
umycie kol wczoraj zajelo mi z 15 minut z doczyszczaniem po paluchach w smarze po wulkanizatorze a rotory teraz mam biale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie, trzeba myć, ale jak ci poleci jechać na OEMa w ciagłym deszczu i wogóle to ja szlak trafi w tym miejscu:wink:
umycie kol wczoraj zajelo mi z 15 minut z doczyszczaniem po paluchach w smarze po wulkanizatorze a rotory teraz mam biale

oj andrzeju, ale przecież jadąc w cieżkich warunkach nie bedziesz zatrzymywał sie co kilometr i przecierał:wink: skoro naklejka na szybie zachodzi krawędziowo to na feldze tym bardziej zajdzie:wink: "róznicy poziomu nie oszukasz":grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodam później foto jak moje ranty wyglądają po 1200 km a były czysciutkie.Slepy ogarnij pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy a nie myślałeś o Dare RS w tej kolorystyce? :naughty:

Nie, jakoś mi nie leży ten wzór w b5:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no własnie, trzeba myć, ale jak ci poleci jechać na OEMa w ciagłym deszczu i wogóle to ja szlak trafi w tym miejscu:wink:
umycie kol wczoraj zajelo mi z 15 minut z doczyszczaniem po paluchach w smarze po wulkanizatorze a rotory teraz mam biale

oj andrzeju, ale przecież jadąc w cieżkich warunkach nie bedziesz zatrzymywał sie co kilometr i przecierał:wink: skoro naklejka na szybie zachodzi krawędziowo to na feldze tym bardziej zajdzie:wink: "róznicy poziomu nie oszukasz":grin:

nie bo po co sie zatrzymywac dolatuje na miejsce docelowe i jak chce to pucuje, poza tym nie porwnuj naklejki gdzie jedna litera ma 5x5 cm do naklejeczki 1x3 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumiem nad czym wy się tak spuszczecie...

Będzie zakładał co miesiąc nowa naklejkę i tez będzie dobrze, ściągnie ja całkiem jak mu się znudzi i tez będzie ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek fura wypucowana, mozemy sie ustawiać na jakieś foty:decayed:, został do ogarnięcia wydech, ale to w poniedziałek bedą chłopaki działać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki chcesz wydech zrobić? jakieś customowe tłumiki?

Nie musze tylko dospawać końcówki, bo kupiłem fi80 i musze jakąś redukcję ogarnąć:wink:, zastanawiam się też czy nie wyrzucic środkowego tłumika, ale czy to coś da:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przeglądałem co można wsadzić do diesla i dochodze do wniosku ze coś tam trzeba dołożyć bo przy przelocie na ost wydechu chodzi jak traktor chociaż nie jest to jeszcze uciążliwe na trasie.Chodzi mi tu o poprawe dźwięku i rm motors daje ciekawe propozycje w miejsce seryjnych puszek. Zresztą wpisz sobie 3.0 tdi sound na yt pierwszy filmik mi mózg zlasował:naughty: szukałem dalej i podmieniając wydechy można coś podobnego osiągnąć w skromnym 1.9:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio przeglądałem co można wsadzić do diesla i dochodze do wniosku ze coś tam trzeba dołożyć bo przy przelocie na ost wydechu chodzi jak traktor chociaż nie jest to jeszcze uciążliwe na trasie.Chodzi mi tu o poprawe dźwięku i rm motors daje ciekawe propozycje w miejsce seryjnych puszek. Zresztą wpisz sobie 3.0 tdi sound na yt pierwszy filmik mi mózg zlasował:naughty: szukałem dalej i podmieniając wydechy można coś podobnego osiągnąć w skromnym 1.9:wink:

myślałem żeby zrobić cały nowy wydech, ale przy moich tunungach mechanicznych, mija się to chyba z celem, zobacze co bedzie po wycięciu tego środka, jak bedzie lipa to bede myślal nad jakimś innym końcowym:whistling:

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

no ja na takie odgłosy jak na tych filmach nawet nie licze, bo nie ma co porównywac 3.0 320km, do 1.9 90km:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać 3.0 do jakiegokolwiek 1.9 tdi - inna kultura pracy. 1.9 choćby najmocniejsze nigdy nie będzie pracowało jak 3.0 czy nawet 2.5 tdi :D BTW pełny przelot w 1.9 mnie nie męczy, ale ludzi straszy :D Jak się ogarnę ze wszystkim to ostatni przelotowy wleci :)

...wyciapane z tapatalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...