Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

klima to pikuś ja też miałem dylemat manual czy automat ale po wszelkich za i przeciw poszłem w kierunku manuala (nic się nie spiepszy nic nie będzie się zacinać niż w automacie)

Potrzebne ci jest:

Kompletna nagrzewnica

chłodnica klimatyzacji

wiatrak klimatyzacji

rurki aluminiowe 2 szt

przewody od sprężarki 2 szt

osuszacz

łapa i napinacz sprężarki od diesla

sprężarka i tu musisz uważać bo są na dwa rodzaje mocowań węży imbus i normalna nakrętka wszystko zależy od węży jakie mają mocowania

i oczywiście kompletna wiązka części możesz brać silników R4 żadne inne i nie angliki czyli 1.8, 1.6. 1,9 to jeżeli chodzi o automat to dodatkowe czujniki powietrza do klimy itp.

Jakbyś chciał manual to się odezwij na pw to ci podeślę schemat elektryczny pod manuala u mnie tak chodzi wszystko i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Manual tzn. na pokretlach? Ja bym chciał klimatronik żeby w końcu to 2din założyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie na pokrętła ale to dla mnie bez różnicy pewnie 2din na pokrętłach też da się wyrezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Czesci pewnie większość to samo, tylko kabelkologii pewnie wiecej:D

Progi spasowane, ubytki przy blotnikach,zakupione szpachlówka z włóknem i całość zalana żywica poliestrowa z siatka szklaną, dzisiaj je tylko lekko wygładzenie, i w środę auto leci do lakiernika, w przyszłym tygodniu ogarnięcie wydechu, gwint, koła, na koniec korekta lakieru i można wyjezdzac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części te same tylko dodatkowo pare czujników więcej masy świeżego powietrza itp miałem zrobić ato tylko przeraziły mnie kabelki przy klimatroniku bo sporo ich tam jest a nigdzie nie mogłem gotowej wiązki wychaczyć a na miom zadupiu kabelki minimum 0,5mm a to przy klimatroniku troszkę za grube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części te same tylko dodatkowo pare czujników więcej masy świeżego powietrza itp miałem zrobić ato tylko przeraziły mnie kabelki przy klimatroniku bo sporo ich tam jest a nigdzie nie mogłem gotowej wiązki wychaczyć a na miom zadupiu kabelki minimum 0,5mm a to przy klimatroniku troszkę za grube

Ostatnio stal u mnie na szrocie 1z z klima, to może by się udało wytargac całą wiązkę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się wybrać przy weekendzie na łowy, dzięki za info;)

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2014 at 14:15 ----------

Wpadły nowe fanty z głupa:grin:

4131004857

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz odkupiles :D

Nawet taniej niż sprzedalem:D

---------- Post dopisany 10-04-2014 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 07:22 ----------

Fura odstawiona do malarza, jak wszystko pójdzie gładko, to w przyszłym tygodniu odbiór:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze,że większość furek w sezonie będzie lakiernikiem pachnieć:grin: odbieraj i roób foty :naughty:

Moja tylko po części:decayed:, dzisiaj sie chłop wziął za progi, ale chyba bedzie musiał zrzucić drzwi, bo grubsza sprawa z tymi wykwitami wyszła:kwasny:

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 00:07 ----------

Mój nowy-stary gwint:decayed:

DSC_8866.jpg

Dystanse w drodze, jak dobrze pójdzie to przy sobocie bedzie jakieś spy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za długie te odboje z tyłu?:eusathink: nie wiem czy z nimi zejdziesz nisko:eusathink:

gadałem z Czornym i mówił że ma 11cm, a ja przyciąłem na 10cm, także powinno być ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakrętke mam ustawiona centymetr niżej niż w tamtym sezonie, i jest jeszcze sporo miejsca nad odbojem, poskładam i bede widział, w razie W to rozebrać amor i złożyć to 30minut roboty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huya za dlugie, ja do SS dalem caly odboj od golfa a stary wyrzucilem i zglebilem na 58.5

tak czy siak i tak pewnie bedziesz bujal na odboju:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...