Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

jakos mi ten zloty nie lezy do Twojego koloru budy ale zobacze jak siadzie na furze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej kolorystyce będzie malina:jerk: Czekam na efekt końcowy:kox: Mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie:decayed:
na OEM+ wypadalo by sie na:sexinbed:lić :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy ale jedna rzecz przed założeniem opon, ściągnij klar z rantów i popraw polerkę:whistling:

W tej kolorystyce będzie malina:jerk: Czekam na efekt końcowy:kox: Mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie:decayed:
na OEM+ wypadalo by sie na:sexinbed:lić :grin:

Mrogal wypijemy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy ale jedna rzecz przed założeniem opon, ściągnij klar z rantów i popraw polerkę:whistling:
W tej kolorystyce będzie malina:jerk: Czekam na efekt końcowy:kox: Mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie:decayed:
na OEM+ wypadalo by sie na:sexinbed:lić :grin:

Mrogal wypijemy:naughty:

Zostanie chyba jak jest, nie chce mi się z tym bawić, a mi się podoba tak jak jest;)

A co do OEMa to w tym roku nie odpuszczę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy ale jedna rzecz przed założeniem opon, ściągnij klar z rantów i popraw polerkę:whistling:
W tej kolorystyce będzie malina:jerk: Czekam na efekt końcowy:kox: Mam nadzieję że zobaczymy się na jakimś zlocie:decayed:
na OEM+ wypadalo by sie na:sexinbed:lić :grin:

Mrogal wypijemy:naughty:

Zostanie chyba jak jest, nie chce mi się z tym bawić, a mi się podoba tak jak jest;)

masz racje ;) narazie nie zaczepiaj dopoki nie zaczna sie utleniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi ten zloty nie lezy do Twojego koloru budy ale zobacze jak siadzie na furze:wink:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1536715_625077450879708_1934378214_n.jpg

wedlug mnie kolorystyka jest prawidlowa:kox:

no jeszcze jakbym lakier do takiego stanu doprowadził to już byłby sztos:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepy w takim świetle każdy jeden bedzie wygladał za***iście, grunt tylko przemyć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi ten zloty nie lezy do Twojego koloru budy ale zobacze jak siadzie na furze:wink:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1536715_625077450879708_1934378214_n.jpg

wedlug mnie kolorystyka jest prawidlowa:kox:

na vt srednio to wygladalo dlatego czekam na efekt koncowy i lepsze foto:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy umyj strucla i pojedź na wieczór na chocby orlen i zrób tam fote z długim naświetlaniem, wrzuć ori rozdziałke a zobaczysz że twój bedzie podobnie sie świecił, teee dzisiejsze fotoszopy:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślepy w takim świetle każdy jeden bedzie wygladał za***iście, grunt tylko przemyć:wink:

no ale coś tam naszmalcowane musi być, po bezdotyku, tego chyba nie bedzię:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie też, aby tylko dużo zimnego światła było :decayed: bo to cały myk w tych zdjeciach z hali:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie też, aby tylko dużo zimnego światła było :decayed: bo to cały myk w tych zdjeciach z hali:wink:

jakąś polerkę i tak sie strzeli, bo i tak oba zderzaki i progi do malowania:whistling:

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 23:23 ----------

Gwint wrócił z regeneracji, wszystkie amory z nowymi wkładami i dodatkowo utwardzone, do tego nowe przednie nakrętki, kręcą się aż miło:decayed:, odebrałem też sprężyny z piaskowania i malowania, na dniach bede chciał to poskładać, pod koniec marca lakiernik ma ogarnąć zderzaki, i bedziemy się zbroić na sezon:decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 23:15 ----------

DSC_8604.jpg

DSC_8606.jpg

DSC_8609.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź to panie załóż, a nie nas trzymasz w niepewności :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progres:

ogarnięte tylne hamulce, na jesien planuje regenerację u Dava, narazie brak funduszu:wink:

Zacisk.jpg

Wykręciłem EGR żeby go zaślepić

EGR.jpg

Z racji że poszło w miarę sprawenie rozkręciłem kolektory dolotowy i wylotowy, dolot był tak zapchany że szok:shock3:, na fotce lekko dłubnięte, w przyszłym tygodniu biorę się za moczenie i wypalanie reszty:wink:

Kolektor.jpg

No i mała zapowiedz tego co bedzie pod maską:wink:, da radę ściągnąć sam ten plastikowy pas?

15A0rubki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslal bys linka do takich srubek na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslal bys linka do takich srubek na pw

To jest wersja próbna pomalowalem je sprayem, szukaj na allegro śrub do mocowania tarcz hamulcowych w rowerze;) ja wpisywałem w szukajke śrubki złote

Ja bede brał te ZŁOTE NIERDZEWNE ŚRUBY ŚRUBKI DO SZYB i OWIEWEK A2 (4054394959) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

idzie.... kurna z tymi kolektorami to i mnie to czeka....

Da radę ściągnąć sam dolotowy tylko trzeba mieć przedłużke, u mnie pięć śrub poszło spoko, z jedna musiałem powalczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...