Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

huya za dlugie, ja do SS dalem caly odboj od golfa a stary wyrzucilem i zglebilem na 58.5

tak czy siak i tak pewnie bedziesz bujal na odboju:grin:

pewnie tak:decayed:, ja obciąłem dobre 2,5cm:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

huya za dlugie, ja do SS dalem caly odboj od golfa a stary wyrzucilem i zglebilem na 58.5

tak czy siak i tak pewnie bedziesz bujal na odboju:grin:

pewnie tak:decayed:, ja obciąłem dobre 2,5cm:wink:

ja jutor wydzieram SS i KW wrzuce to porownam ale wydaje mi sie ze to samo bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy gdzieś nabył osłony? jak natkniesz się na jeszcze jeden komplet daj znać bo też szukam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy gdzieś nabył osłony? jak natkniesz się na jeszcze jeden komplet daj znać bo też szukam:wink:

Udało się znaleźć na allegro, co jakiś czas wpisywałem w szukajke vr5, i się trafily;), jakby się coś nawinelo, to będę o Tobie pamietal:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam haslo passat 2,3 na czesci nawet w google grafika, wiekszosc fotek jest z tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych na Czesci obdzwonilem z 20 i wszędzie sprzedane:D

ja tez obdzwoniłem kilka takich ogłoszen i d*pa az trafiłem ..... no teraz pod maska bedzie o kilka lat młodsze auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Paweł..... Szeroko :brawo:

no zobaczymy jutro jak to się poskłada wszystko:wink:, wybieracie sie do krk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak zglebisz to rant siadzie rowno z nadkolem a moze sie schowa, no ale poczekam na final:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak zglebisz to rant siadzie rowno z nadkolem a moze sie schowa, no ale poczekam na final:wink:

no też na to licze jutro sie wszystko okaże, mam jeszcze w zanadrzu dystans 15mm, jakby coś nie grało, no i mniej jak et35 nie uda się zrobić, bo wtedy do zacisku mam jakieś 2-3mm, pozatym 10mm raczej nie dostanę z kołnierzem, zobaczymy :whistling:

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2014 at 23:31 ----------

koło z grubasza spasowane, progi założone, niestety z jutrzejszego zlotu lipa, bo jedno koło, nie jest od kompletu, nie pasuje rozstaw śrub, jest inne Et i otwór centrujący:kwasny:, dobre koło przyjdzie dopiero we wtorek:wink:, progi zmontowane, resztę dzisiaj odpuściłem, bo bez jednego koła i tak lipa, zostało, wkleić listwy z s4, przespawać wydech,poprawić spasowanie zderzaka przedniego, prysnąć dyfuzor czarnym Dipem, i ustawić wysokość na gotowo:wink:

póki co 59 przód 59,5 tył ale na tyle mam założoną jedną 18 i jedną 15, także pewnie sie coś jeszcze zmieni:wink:

2014-04-26%2015.43.25.jpg

2014-04-26%2015.41.14.jpg

Auto ujepane, bo wczoraj była taka ulewa że szał, w przyszłym tygodniu, mam zamiar ogarnąc delikatną korektę i położyć wosk, wtedy się ogarnie sesyjke:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód by mógł jeszcze usiąść :jerk:

bede chciał coś urwać jeszcze, czekam aż założe cztery koła takie same, bo ta 15 z balonem jest wyzsza od 18, i mogą potem wyjść różnice:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i odboje musiałem skrócić, bo siadło na 62,5cm i nie chciało niżej zejść:decayed:, szybka rozbiórka i obciąłem 4,5cm, na zaś:kox:, przód wystaje jakieś 5mm do rantu felgi, tył 15mm, i tak kminie czy tak zostawić:whistling:, wygląda elegancko, ale nie wiem co na to miejscowi policjanci:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak posadzisz to cos sie jeszcze schowa minimalnie koło,dobrze wygląda ale efekt będzie dopiero po ogarnięciu,działaj działaj:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...