Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Koło :slina: :slina:

Ale odpowietrznika nie musiałeś malować :decayed:

Ja odpuściłem wykręcanie kolektora jak wywalałem kata w 1z, teraz żałuję bo syf taki sam jak nie gorszy :facepalm:

weź to panie załóż, a nie nas trzymasz w niepewności :facepalm:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koło :slina: :slina:

Ale odpowietrznika nie musiałeś malować :decayed:

Ja odpuściłem wykręcanie kolektora jak wywalałem kata w 1z, teraz żałuję bo syf taki sam jak nie gorszy :facepalm:

weź to panie załóż, a nie nas trzymasz w niepewności :facepalm:

+1

Zamalowalem tylko tą gumowa nakladke;)

Kolektor najbardziej jest zawalony na tym zagięcia u góry, no i kanały w bloku też muszę wyczyścić bo mają połowę srednicy:what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka by było gdybys miał czysty :D Zakladaj te koła a nie jakieś kolektory ściągasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka by było gdybys miał czysty :D Zakladaj te koła a nie jakieś kolektory ściągasz :P

:thumbup1::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy, ale przy myciu tych kół to się umęczysz :grin: Wczoraj myłem :grin: A w nocy padało :facepalm: I akurat auto stało pod chmurką :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy dużo roboty ze zdjęciem kolektorów? Bo mnie też to czeka. Zaślepiłem EGR i się przeraziłem ilością nagaru w kolektorze dolotowym :shock3: Rozumiem że najpierw trzeba turbo zrzucić żeby się do nich dobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy dużo roboty ze zdjęciem kolektorów? Bo mnie też to czeka. Zaślepiłem EGR i się przeraziłem ilością nagaru w kolektorze dolotowym :shock3: Rozumiem że najpierw trzeba turbo zrzucić żeby się do nich dobrać

Ja zrzuciłem wylotowy razem z turbo, dolotowy da radę wykręcić bez zrzucenia turbo, tylko trzeba imbusa z długą przedłużka, u mnie z jedna śruba były jaja, bo niechciala puścić, i dlatego zrzuciłem wylotowy, ale jego nie trzeka czyścić, przynajmniej u mnie.

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 12:42 ----------

Up, silnik złożony, kolektor wyczyszczony, Egr zaślepiony, i idzie znacznie lepiej, jutro przełożę jeszcze kompa 16bit, po sofcie i zobaczymy czy się coś polepszy, jutro dopasowywuję progi z s4, w środę auto leci do lakiernika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakby tak założyć próg na listwe czarną? od zewnątrz nic nie widać, a po otwarciu drzwi jest taki szkopuł że ten zewnętrzny próg dochodzi do tej srebrnej listwy prawie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze bedzie ujnia...

:whistling:

DSC_8712.jpg

Chyba zostanie tak:whistling:

DSC_8717.jpg

Jak progi pójdą w zieleń to raczej nie bedzie sie rzucać w oczy, jeszcze tą czarną listwę potraktuje jakimś smarowidłem i powinno być oki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz nakladki z eski i kombinujesz? cisnij je tez w kolor i tyle....

no właśnie nie wiem czy to mi sie nie porysuje zaraz:kwasny:, ale przemyślę temat, bo mogłoby to wyjść nie głupio:wink:

Błotniki z przodu miałem wypchane, i prawie na zero wyszła ta dziura z przodu, delikatnie tylko musze podkleić i bedzie git, z tylem też nie powinno być problemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wyciales ta listwe progowa pod próg? Bo nie widze na telefonie za bardzo, jak zostawisz spadek to tam non stop bedzie woda stala, u mnie po myjce z zlicowana listwa progowa potrafi woda stac, to tutaj bedzie juz totalnie zostawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wyciales ta listwe progowa pod próg? Bo nie widze na telefonie za bardzo, jak zostawisz spadek to tam non stop bedzie woda stala, u mnie po myjce z zlicowana listwa progowa potrafi woda stac, to tutaj bedzie juz totalnie zostawac

dzisiaj robiłem przymiarkę tylko, w poniedziałek bede to ogarniał, musze pozaślepiać te braki przy błotniku z przodu i tyłu:wink:, chyba zrobię tak jak mówił Przemek, i prysnę te listwy w kolor budy i bedzie po problemie:wink:, no na tą rynne co się tam robi właśnie zwróciłem uwagę, że tam bedzie woda stać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...