Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja kocham siedzieć i dłubać przy mojej niuni :>

podwójną satysfakcje mi daje co zrobiłem w niej sam (wszystko) :decayed:

masz jakiś pomysł czym to pomalować? :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja oddałem auto do lakiernika także mam problem z głowy, moge się go dopytać czym on to robił :gwizdanie:

Opublikowano

mi by pasowało kupić jakąś farbe czy spray i to załatwić po swojemu :gwizdanie:

miejsce takie że obijać się nie będzie więc super trwałe to być nie musi... ważne tylko by było czarne :decayed:

a tak z innej beczki... kiedyś Cię już o to pytałem ale zapytam jeszcze raz bo biorę się za to w poniedziałek...

kratki zderzaka :tongue4: jak to robiłeś wciskając tą siatkę tam? bo ja mam planach coś jak wycięcie tych poziomych żeberek i zostawienie tylko tych pionowych wsporników... na to od zewnątrz dać siatkę i zamocować... myślisz że to przejdzie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ten sam gościu co spawał mi zderzak objechał mim kratki wkoło takim cieniutkim plastikiem siedzi miodzio :cool1:, ja nie wycinałem wszystkich żeberek tylko je lekko podciąłem żeby się siatka bardziej schowała, ale myślę że jak wytniesz wszystkie t nic sie nie stanie(mówię oczywiście tylko o poziomych) a ty chcesz zostawić tą dokładkę zderzaka w czerni??? bo ja maluje wszystkie pod kolor auta :decayed:

Opublikowano

hmmm to tak też uczynię :decayed:

ja dokładeczki zostawiam czarne bo mi się tak podoba... przy moim kolorze auta to prawie bez znaczenia :kox:

Opublikowano

Ślepy a kiedy fotki dodasz jakieś z postępu prac :naughty:

ps. zamontowałem juz turbawke :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmmm to tak też uczynię :decayed:

ja dokładeczki zostawiam czarne bo mi się tak podoba... przy moim kolorze auta to prawie bez znaczenia :kox:

no to najzyklejszy lakier w spreyu do plastików i jechana, ja takim potraktowałem ramkę grilla od RS4 i jest miód

Kowi fotki będą jak odbiorę auto od lakiernika..., i jak smiga furka na nowej suszarce... :evil:

Opublikowano

hmmm to tak też uczynię :decayed:

ja dokładeczki zostawiam czarne bo mi się tak podoba... przy moim kolorze auta to prawie bez znaczenia :kox:

no to najzyklejszy lakier w spreyu do plastików i jechana, ja takim potraktowałem ramkę grilla od RS4 i jest miód

Kowi fotki będą jak odbiorę auto od lakiernika..., i jak smiga furka na nowej suszarce... :evil:

A to ile jeszcze będzie tam stało??? A na turbince to śmiga smiga ale szału to nie ma bo dmucha jak program karze :wink4: ale prawdopodobnie 6ego na program :kox:

Czekam na foty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no w piątek widziałem już błotniki i maska się suszyły, jutro do gościa dzwonie to bede wiedział na kiedy będzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj moja mama dowioziła sruby od zderzaka bo zpomniałem dać lakiernikowi, także furka się już składa :naughty:, jeszcze polerka, i myślę że jutro góra w czwartek bede mial auto, to wrzucę jakieś fotki :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

bardzo fajne autko,po modyfikacjach wogole duzy +

mam nadzieje że tak będzie kolego :wink4:

znalazłem jeszcze ostatnią fotkę przed oddaniem furki do lakiernika, ze wstepną przymiarką gratów :wink4

d48747b69756c2b4med.jpg

Furka już odebrana i graty na aucie...

przód

e401799f5fb89a67med.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słabe te fotki , wstaw jakieś normalne !!!!

Opublikowano
  • Autor

Słabe te fotki , wstaw jakieś normalne !!!!

to znaczy :mysli:

sesyjka bedzie jak wszystko ogarnę, narazie szukam opon, i auto siedzi na 15" także szału niema :gwizdanie:

Opublikowano

czyli sa jeszcze wieksi wariaci ode mnie :P

255 w 1Z :P masakra pobiles mnie rozmiarem ja mam 245 ale bedzie zmiana, fajnie wyglada ale to chyba za duzo :)

Opublikowano

slepy no no.. :good:

Zdejmij tylko te bebechy od haka.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli sa jeszcze wieksi wariaci ode mnie :P

255 w 1Z :P masakra pobiles mnie rozmiarem ja mam 245 ale bedzie zmiana, fajnie wyglada ale to chyba za duzo :)

nie, nie gościu miał takie założone w pasku, ale są już zerowe także zmieniam na 225/40, ale wygląd jest kox :naughty:, narazie siedzi na 15" ale w weekend obniżam zawieszkę i założe 18" zobaczymy jak będzie wyglądało to 255/35

slepy no no.. :good:

Zdejmij tylko te bebechy od haka.. :decayed:

ykk już nad tym pracuje, zrobię je na kostkach, jak będzie trzeba to się podłaczy, jak nie to do bagażnika :wink4:, wczoraj byłem w krk z przyczepką także hak się sprzydaje :wink4:, pozdrów tam ludzi na spocie :cool1:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 21:30_________________________________________________doszło parę gratów do wnętrza:

przycisk do sprysków reflektorów,

głośniczki Phonocara 13cm, na przód,

głośniczki MB Quarta 21cm, na tył

mata dekarska Soudal

i oponka Kumho do kompletu, jeszcze tylko szukam oponki dunlop sp sport 9000 225/40ZR18, z 5mm bieżnika, nie ma ktoś przypadkiem :gwizdanie:

no i póki co przymierzam się do kompletu nowych foteli, oraz ogarniam sprawe wtrysków 0,205

Opublikowano

doszło parę gratów do wnętrza:

przycisk do sprysków reflektorów,

a co to za przycisk jaki z czego?

Opublikowano
  • Autor

ostatnio jechałem z kumplem seatem toledo II, no i kupiłem na allegro przycisk otwierania klapki wlewu paliwa, rozebrałem go i jestem w trakcie malowania samego przcisku tak aby był cały czarny :naughty:, potem go umieszczę w jakimś dogodnym miejscu, i będzie miodzio, kiedy chcesz spryskujesz, nie uzależniając tego od sprysków reflektorów :wink4:

foteliki jutro doczekają się prania, wykładzinka prawdopodobnie też, no i biorę się za okablowanie autka, wygłuszenie i montaż głośników :good:

[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 21:58_________________________________________________dzisiaj auto rozebrane jeszcze bardziej, okablowanie już ułożone, teraz jeszcze tylko montaż głośników, fotele i podłoga wyprane elegancko :wink4:, jutro montuje środek spowrotem, a tymczasem nowy zakup :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item634257509_aluminiowe_naklejki_na_dekielki_audi_12cm_mam.html

Opublikowano

Prawdziwe WRC :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.