Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to zależy ile na konto wpłynie :naughty:, zostało jeszcze masę rzeczy do zrobienia :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten wosk to turtle wax extra gloss ? Ja po takim miałem ten sam efekt ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ten wosk to turtle wax extra gloss ? Ja po takim miałem ten sam efekt ;)

wosk to zwykły jakiś z supersama, ale narazie daje radę :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 10:01_________________________________________________Trzy fotki z serii, Zimo wy***rdalaj :kox:

12985466.jpg

33564925.jpg

72394648.jpg

Opublikowano
Zimo wy***rdalaj :kox:

Popieram w 100%... :decayed:, ale trzeba poczekać jeszcze z 2 miesiące :disgust::wallbash::angry:, a od wiosny zacznie się ostre reżanie :>.

Opublikowano
Zimo wy***rdalaj :kox:

Popieram w 100%... :decayed:, ale trzeba poczekać jeszcze z 2 miesiące :disgust::wallbash::angry:, a od wiosny zacznie się ostre reżanie :>.

wiosna podobno dopiero w czerwcu przyjdzie :wallbash:

przeciez ja zwariuje :polew: ;(

Opublikowano
Zimo wy***rdalaj :kox:

Popieram w 100%... :decayed:, ale trzeba poczekać jeszcze z 2 miesiące :disgust::wallbash::angry:, a od wiosny zacznie się ostre reżanie :>.

wiosna podobno dopiero w czerwcu przyjdzie :wallbash:

przeciez ja zwariuje :polew: ;(

zima niech wy***rdala to raz, a Ty wypier... hak slepy!:)

Opublikowano
Zimo wy***rdalaj :kox:

Popieram w 100%... :decayed:, ale trzeba poczekać jeszcze z 2 miesiące :disgust::wallbash::angry:, a od wiosny zacznie się ostre reżanie :>.

wiosna podobno dopiero w czerwcu przyjdzie :wallbash:

przeciez ja zwariuje :polew: ;(

zima niech wy***rdala to raz, a Ty wypier... hak slepy!:)

o to to to to to to :good: :good: :good:

mialem to napisac, ale dziwnie mi bylo ze jeszcze go nikt za ten hak nie zj***l pomyslalem ze zmowa jakas :polew:

Opublikowano

hak masz? :shocked:

Opublikowano

noooo ciuś ciuś:D ... sciagaj ino szum:D

Opublikowano

to była pierwsza rzecz jaką u siebie rezałem :tongue4:

Opublikowano

Slepy dał w łape to siedzieliśmy cicho i nic nie mówiliśmy na temat haku :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Super autko i mody z gestem bez przesady :good: a powiedz kolego gdzie i za ile kupiles ta obudowe fltra powietrza?????? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

noooo ciuś ciuś:D ... sciagaj ino szum:D

a widzieliście go na poprzednich fotach, po demontowaniu jest nie widoczny, a tą porą się przydaje :evil:, a ostatno często smigałem z przyczepką :wink4:

Zimo wy***rdalaj :kox:

Popieram w 100%... :decayed:, ale trzeba poczekać jeszcze z 2 miesiące :disgust::wallbash::angry:, a od wiosny zacznie się ostre reżanie :>.

wiosna podobno dopiero w czerwcu przyjdzie :wallbash:

przeciez ja zwariuje :polew: ;(

Nawt nie gadaj o czerwcu, bo gdyby nie robota to bym z domu nie wychodził ;(, czekam na plusowe temperatury jak na zbawienie :naughty:

to była pierwsza rzecz jaką u siebie rezałem :tongue4:

no ja też się go miałem pozbyćale się sprzydaję, w normalnych warunkach, hak jak i wiązka jeżdzą w kole zapasowym :evil::polew:

Slepy dał w łape to siedzieliśmy cicho i nic nie mówiliśmy na temat haku :polew: :polew: :polew:

ciszej :przebiegly:

:polew:

Super autko i mody z gestem bez przesady :good: a powiedz kolego gdzie i za ile kupiles ta obudowe fltra powietrza?????? :mysli:

kupiłem na allegro, 30zł z przesyłką :wink4:, na wiosnę będzie troszkę inaczej wyglądać :evil:

SoMeS tylko Cisza :wink4:

Opublikowano

luzik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak tylko dorwę którąś z tych osłon na zbiornik wspomagania, to zamawiam materiał i rezam :evil:

Opublikowano

jak tylko dorwę którąś z tych osłon na zbiornik wspomagania, to zamawiam materiał i rezam :evil:

ja sobie to daruje raczej

Opublikowano
  • Autor

ja albo jadę tym co pisałem, albo dam to w kolor :wink4:

Opublikowano

ja albo jadę tym co pisałem, albo dam to w kolor :wink4:

u Ciebie może dobrze wyglądać... :good: ale mi tam fajnie te rursko świeci to go zasłaniał nie będę :kox:

Opublikowano
  • Autor

no w sumie fakt, u mnie zostaje tak jak jest, tylko program muszę walnąć w tym roku, i te plastiki porobić i pod maską tyle :good:

Opublikowano

a co z glebą? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.