Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
ma ktoś może fotkę a4 na tej feldze

940838681_1

Wydaje mi się, że w realu lepiej będzie wyglądać:

433083791.jpg

Reniu dzięki za Vt, coraz bardziej się do nich przekonuje :kox:,doszłaby do nich jeszcze większa gleba także byłoby spox

Dibo fajne kółko ale trochę wąskie 7,5J, a te od merca są 8,5J, także przy 225/40 będzie fajny naciąg a o 215/40 nie wspomnę :slina:

Reniu dasz radę walnąć VT z tymi co pokazał Dibo, tylko nie mam dawcy :disgust:

Opublikowano

do tych z merca to jak dla mnie musi być mega gleba

Opublikowano
Reniu dasz radę walnąć VT z tymi co pokazał Dibo, tylko nie mam dawcy :disgust:

Masz razem z glebą:

433083792.jpg

433083793.jpg

Opublikowano

Ale te od Merca tylko w polerce :kox:

Opublikowano
  • Autor

myślałem raczej o takim kolorku jak na tym golfie :kox:, moja połówka obczaiła felgi i powiem wam narazie zostają te z s6 :naughty:, nie będę ich narazie odnawiał bo może jeszcze coś wychaczę, póki co zimo napierdalaj bo letnich gum nie mam :polew:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 20:06_________________________________________________Reniu dasz radę jeszcze z tymi :wink4:

DSC_0431.jpg

Opublikowano

Jest kox :kox:

433083794.jpg

Opublikowano
  • Autor

koorwa dałeś mi do myślenia tym VT :kox:

Opublikowano

do polerki musi byc taka mega gleba ze takiej nie widzieliscie:D

wybierz jakies rarytasne, stylowe kolo;)

Opublikowano
  • Autor

rzuć jakiś pomysł bo już sam nie wiem, właśnie polerka, jak i chrom mi się kiepsko widzą :kwasny:, najchętniej bym widział tą od Merca w jasnym graficie :good:, ale ta koncepcja podupadła :thumbdown:

Opublikowano

Jest kox :kox:

433083794.jpg

To nie jest dobry pomysł. :no: To które zaproponował Dibo są bardzo podobne do kółek z A3. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jest kox :kox:

433083794.jpg

To nie jest dobry pomysł. :no: To które zaproponował Dibo są bardzo podobne do kółek z A3. :gwizdanie:

Konrad tyle że tamte są w 18", a mnie tylko taki rozmiar interesuje, narazie zostąją MAM, chyba że się coś po drodze trafi, nie wiem czy je malować nawet :gwizdanie:, znacie kogoś kto by je profi wypolerował na lusterko :kox:

Opublikowano

Jest kox :kox:

433083794.jpg

To nie jest dobry pomysł. :no: To które zaproponował Dibo są bardzo podobne do kółek z A3. :gwizdanie:

Konrad tyle że tamte są w 18", a mnie tylko taki rozmiar interesuje, narazie zostąją MAM, chyba że się coś po drodze trafi, nie wiem czy je malować nawet :gwizdanie:, znacie kogoś kto by je profi wypolerował na lusterko :kox:

ja znam, ja znam:D

Opublikowano
  • Autor

no ale do Ciebie mam w chooj daleko :gwizdanie: ale możesz coś więcej na priva, najlepiej to by spasił ktoś z okolic, żebym je mógł osobiście podwieźć :naughty:

Opublikowano

dawaj wieczorem napisz na gg to pogsdamy, wczoraj mialem Achtung maly i nie odpalilem gadu. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok będę się odzywał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

raczej tak :kox:, sam front, środki zostają w graficie :kox:

Opublikowano

raczej tak :kox:, sam front, środki zostają w graficie :kox:

Jak się zdecydujesz to czekam na efekt w postaci zdjęć. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Foty będą na pewno, zgadamy się i zespocimy to obaczysz na żywo :naughty:, koorwa ta pompka daje mi po piz*zie znowu nie działa, i to jeszcze na zamkniętym wlewie paliwa, także auto mam uziemione, w sobotę coś z tym zrobię, bo w tygodniu zayeba :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.