Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie u mnie jest tak samo, kolejna oooo niedoróbka tak jak 'rączka' przy drzwiach, złazi, aż strach patrzeć. A to z passata pasuje bez żadnych przeróbek?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ponoć tak :wink4:, minimalne rezanko, na zatrzaskach trzeba zrobić i siedzi malina, zobaczymy w następnym tygodniu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wiem, Reniu ale nie widziałem jeszcze takiej zeby była z szybrem :gwizdanie:, a to jest priorytet :wink4:, a podświetlenie można wyrezać, chociaż aż takiego ciśnienia na to światełko nie mam :tongue4: no a ta moja stara to normalnie :bag:

Opublikowano

Jasne, wspomniałem o tej lampce bo od zawsze mi się widziała, no ale cena od początku zaporowa :disgust:

PS. Tak teraz patrzę w Twój profil i widze znowu imiennika :kox: BTW ładną masz liczbę postów :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jasne, wspomniałem o tej lampce bo od zawsze mi się widziała, no ale cena od początku zaporowa :disgust:

PS. Tak teraz patrzę w Twój profil i widze znowu imiennika :kox: BTW ładną masz liczbę postów :cool1:

Nawet, nie wiem skąd się tego tyle wzięło :blink:, no a teraz jest równy 1K :kox:

slepy Autor wątku

Online

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Poland Poland

Województwo: małopolskie

Imię: Paweł

Model: A4 B5

Silnik: 1Z 1.9 90PS

Rodzaj napędu: FWD

Nadwozie: Limuzyna

Rocznik: 1995

Wiadomości: 1000

:decayed:

no cena tamtej robi miazgę, tą wyrwałem myślę po pieniądzach :naughty:

Opublikowano

To dziwne,że mnie tu jeszcze nie tu nie było :slina:

Zawsze podziwiam ludzi, którzy mają własne pomysły na mody :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Nowy mod :decayed: Wentylki :gwizdanie:

dsc37084194038.jpgdsc37144203039.jpg

Wybaczcie mi foty ale jest już ciemno, no i furka przybrudzona, po tych ostatnich deszczach :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 20:31_________________________________________________Na czasie będę malował zaciski hamulców bo wyglądają okropnie :bag:

Opublikowano

no w mój gust nie trafiłeś tymi wentylkami :bag: :bag:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

miały być z Battalionem, ale się wysrały, więc narazie są te, mi się podobają i motyw kości z szustką zagości chyba na jeszcze jednym elemencie :gwizdanie:

Opublikowano

miały być z Battalionem, ale się wysrały, więc narazie są te, mi się podobają i motyw kości z szustką zagości chyba na jeszcze jednym elemencie :gwizdanie:

osłony? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciiii :przebiegly:, na jednej, tylko nie wiem jeszcze której :tongue4:

Opublikowano

:OMG::bag:

odkręć to

Opublikowano
  • Autor

:OMG::bag:

odkręć to

a właśnie że nie :polew:, wolę te niż te zwykłe czarne kapturki :gwizdanie:

Tak jak powiedziałem jest to wersja przejściowa, i za nie długo ustąpi miejsca, innym wentlą :kox:

Opublikowano
a właśnie że nie

:foch:

Opublikowano
  • Autor
a właśnie że nie

:foch:

i to z przytupem :polew:, Aju , ale fokę tyłu mi na jutro strzelisz :wink4:, Mi się podoba, jak dorezam te co chce to Kostki będą na zimę, bo na zimowe koła też mam już plan :decayed:

Opublikowano

zrobię zrobię fotę, dziś miałem zawrót głowy, sprzedawałem i auto i motor więc serio nawet i tym nie myślałem

Opublikowano
  • Autor

ok spoko nic się nie dzieje, po prostu jestem jak to u Ciebie wygląda, ja chyba wrzucę jeszcze 5mm dystans na tył :mysli:

Opublikowano

aaa to już wiem co tu tak głośno :kox:

Slepy coś Ty założył :sarcastic:

zdejmij to nim zawołam lokalnych szyderców :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Slepy coś Ty założył :sarcastic:

zdejmij to nim zawołam lokalnych szyderców decayed

nie i choooj :tongue4:, przynajmniej narazie :przebiegly:, a szyderców się nie boje to moja fura i będę robił co chce :banan2:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________przyszedł nowy stickers :banan:, jutro fotki bo dziś mi się nie chciało fury myć i go kleić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.