Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

a nie 4mm ?? wszystkie[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:03_________________________________________________I jeszcze jedno Czym wyczyscic ten zakórwiały kolektor czym go wypalić i wogule jak go wypalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze jedno Czym wyczyscic ten zakórwiały kolektor czym go wypalić i wogule jak go wypalić

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czyszczeniewymiana_kolektora_ssacego-t97038.0.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________Slepy sorry za OT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie kondona z opon, opona im bardziej naciagnieta tym lepszy efekt, u mnie 235 na feldze 9" wiec nawet naciagnieta

ja mam 8,5 i 225 jest sporo naciągnięte

Tomek na 225/40 przy 8,5 claowej feldze neio ma strasznego naciągu, u topora jest 235/35 i 9 calowa, to musi już ładnie wyglądać :naughty:, myślę żeby wrzucić na przód 215/40 ale nie wiem czy jest sens :mysli:

ale profil masz opony masz inny, jutro cykne fotke jak to u mnie wyglada na 19.

wrzuć to foto Topor :wink4:, u mnie maks szerokość to 225, na szersze trzeba byłoby szerszą fele żeby to wyglądało :kox:

zaraz zejde do garazu i cykne fotki felgi... :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:29_________________________________________________1013174.jpg

1013175.jpg

1013176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiecie jakiej srednicy sa wezyki podcisnieiowe w a4?

Niewiecie jakiej srednicy sa wezyki podcisnieiowe w a4?

jezeli chodzi o te gietkie takie jakby materialowe na zewnatrz to tez przylacze sie do pytania

sorry tylko ze pytamy sie w tym watku

to zas teraz lektorke zapodal, pozdrawiam

hehe 5 i 6 mm :wink4:

a co to jest ku... dział techniczny :bicz3: :bicz3:

I jeszcze jedno Czym wyczyscic ten zakórwiały kolektor czym go wypalić i wogule jak go wypalić

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czyszczeniewymiana_kolektora_ssacego-t97038.0.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________Slepy sorry za OT :cool1:

no popatrzcie funkcja :szukaj:, jednak działa :polew: :polew:

zaraz zejde do garazu i cykne fotki felgi... :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:29_________________________________________________1013174.jpg

1013175.jpg

1013176.jpg

no wygląda jak 225/40 u mnie :wink4:, jest elegancko, ale 225/35 u Ciebie by już leżało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ja mam 8cali, tylko nie dopatrzyłem że u Ciebie rant wystaje poza oponę, naciąg jest lux, masz jakąś fotkę z bliska na aucie, tyle że bez gleby to nie będzie to jak wrzucisz Gwint to nabierze wyglądu, u mnie oponka przykrywa rant, ale i tak się fajnie do środka schodzi, na więcej chyba sobie nie pozwolę, żałyję tylko że one nie są 8,5 calowe :kwasny:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 10:35_________________________________________________Jeden Strzał :wink4:

a41t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint jest pewny jak upał na majorce;p felga wyjstaje jakies 0.7cm z kazdej strony poza opone;) fajnie to wyglada na aucie od tyłu tylko jest jeden minus, trzeba za***iście uwazac na krawezniki, koleiny zwir... a nawet czasem na pasy na przejsciu dla pieszych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka centralnego naprawiona, na zewnątrz coraz cieplej, także przygotowuję się do modów :naughty:

pomożecie http://www.a4-klub.pl/smf/all_co_myslicie_o_takim_malowaniu_felg-t120861.0.html

Gwint w dobrej cenie kupię, na gwałt :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny kolorek, ładne felgi, prezentuje się znakomicie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie nieźle, cultowo ;) Te które masz w setupie letnim już się zdeko przejadły :gwizdanie:

Tu masz podobne koło na A4:

023gr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie się zastanawiam, bo muszę te moje odnowić,a tak to może bym je sprzedał dołożył to co mam na odnowe i kupił takie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad tym kolem ale odpuscilem... nie mniej jednak kolo jest w mega stylu cult. co musi niesc za soba mega glebe i kilka innych gadzetow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o sytej glebie i przy 8,5J będzie już fajny naciąg, chyba wystawie moje na allegro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tym myślałem, przemyślę sprzedaż moich i jak pójdą to pomyślę o nich, jest na allegro kilka ciekawych kompletów :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 23:51_________________________________________________ma ktoś może fotkę a4 na tej feldze

940838681_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czarne są eleganckie :slina:, ale jakoś nie widzę ich przy moim kolorze, a te drugie jakoś mi nie podchodzą wolałbym te swoje wypolerować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może fotkę a4 na tej feldze

940838681_1

Wydaje mi się, że w realu lepiej będzie wyglądać:

433083791.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...