Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie gwint raczej na 100%, tylkoz używkami teraz licho na allegro, widziałem nówkę FK za 1200, jak będę miał kasę to wyłożę :wink4:

Jak będziesz wiedział o jakimś dobrym gwincie to wal :evil:, za niedługo felgi lecą do renowacji :cool1:, i zastanawiam się jakie gumy na to zarzucić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bedzie gwint raczej na 100%, tylkoz używkami teraz licho na allegro, widziałem nówkę FK za 1200, jak będę miał kasę to wyłożę :wink4:

Jak będziesz wiedział o jakimś dobrym gwincie to wal :evil:, za niedługo felgi lecą do renowacji :cool1:, i zastanawiam się jakie gumy na to zarzucić :mysli:

no dawaj dawaj bo stoi jak koza :naughty:

coś znajde to Ci podrzucę...

fele sam pucuj - zobaczysz jaka męka :gwizdanie: ja już na szczęście to mam za sobą :decayed:

255/30 :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie gadaj że takie gumy zakładasz, ja jeździłem miesiąc na 255/35, i na nasze drogi ten profil to masakra, będą 225/40 tylko nie wiem jakiej firmy :gwizdanie:, a z kółkami nie chce mi się użerać nie mam do tego nerwów, i czasu zabardzo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a jaką masz szerokość gumy :wink4:, chyba jeszcze nie dojrzałem do takiego profilu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce 255/35-30 na tył wsadzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________jeszcze nie wiem jak ale chce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej feldze, Twojej 18? czy 19, u mnie 255/35 na 18 weszło bez problemu, z moją glebą oczywiście nie wiem jak by to wyglądało u ciebie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej feldze, Twojej 18? czy 19, u mnie 255/35 na 18 weszło bez problemu, z moją glebą oczywiście nie wiem jak by to wyglądało u ciebie :slina:

weszło 255/35 na 18tke? :slina: a na przód ile wejdzie? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód nie mam pojęcia, najszersze miałem 225/45, trzebabyłoby robić przymiarki, jakbyśmy się zgadli wcześniej to bym przymierzył tą 255 na przód, ale raczej nie wejdzie :no: 245 to chyba maks :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód nie mam pojęcia, najszersze miałem 225/45, trzebabyłoby robić przymiarki, jakbyśmy się zgadli wcześniej to bym przymierzył tą 255 na przód, ale raczej nie wejdzie :no: 245 to chyba maks :kox:

ok dowiem się i pochytam coś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie kondona z opon, opona im bardziej naciagnieta tym lepszy efekt, u mnie 235 na feldze 9" wiec nawet naciagnieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie kondona z opon, opona im bardziej naciagnieta tym lepszy efekt, u mnie 235 na feldze 9" wiec nawet naciagnieta

ja mam 8,5 i 225 jest sporo naciągnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale profil masz opony masz inny, jutro cykne fotke jak to u mnie wyglada na 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie kondona z opon, opona im bardziej naciagnieta tym lepszy efekt, u mnie 235 na feldze 9" wiec nawet naciagnieta

ja mam 8,5 i 225 jest sporo naciągnięte

Tomek na 225/40 przy 8,5 calowej feldze nie ma strasznego naciągu, u topora jest 235/35 i 9 calowa, to musi już ładnie wyglądać :naughty:, myślę żeby wrzucić na przód 215/40 ale nie wiem czy jest sens :mysli:

ale profil masz opony masz inny, jutro cykne fotke jak to u mnie wyglada na 19.

wrzuć to foto Topor :wink4:, u mnie maks szerokość to 225, na szersze trzeba byłoby szerszą fele żeby to wyglądało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiecie jakiej srednicy sa wezyki podcisnieiowe w a4?

jezeli chodzi o te gietkie takie jakby materialowe na zewnatrz to tez przylacze sie do pytania

sorry tylko ze pytamy sie w tym watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...