Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

może to jeszcze wyrezam, a miałem taki pomysł na koło :kwasny:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:33_________________________________________________Nowe wentyle już zamówione :gwizdanie:, w następnym tygodniu fotki :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:33_________________________________________________Jutro koleny mod nisko-budżetowy :polew:

dsc34902360238.jpg

Kto zgadnie co? :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może to jeszcze wyrezam, a miałem taki pomysł na koło :kwasny:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:33_________________________________________________Nowe wentyle już zamówione :gwizdanie:, w następnym tygodniu fotki :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 21:33_________________________________________________Jutro koleny mod nisko-budżetowy :polew:

dsc34902360238.jpg

Kto zgadnie co? :naughty:

kuzwa i znowu zostaje w tyle :kwasny: nastepny motyw podprowadzony, bedzie gadanie ze kopiuje :tongue4:

Opublikowano

Jutro koleny mod nisko-budżetowy :polew:

chcesz oberwać :punish: A tak na marginesie nie będziesz pierwszy na forum :) topor już ma "dope" na aucie :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Jutro koleny mod nisko-budżetowy :polew:

chcesz oberwać :punish: A tak na marginesie nie będziesz pierwszy na forum :) topor już ma "dope" na aucie :tongue4:

nigdzie nie napisałem że będę pierwszy :decayed:, a pozatym Karol ma ale napewno nie tam gdzie będę miał ja :gwizdanie: to tylko szablon :kox:, jak się dzisiaj wyrobię to wkleję fotki :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 08:37_________________________________________________małe SPY foto :wink4:

dope1165249.jpg

Opublikowano
:good: Widzę że ostatnio zrobiła się moda na stickersy :decayed:
Opublikowano
  • Autor

tyle zę to nie stickers :tongue4:

Opublikowano

tyle zę to nie stickers :tongue4:

to gdzie będzie ta dooopa? :decayed: grawerujesz na felgach czy jak? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dope2.jpg

:decayed: ,

a na felgach, tzn, na jednej będzie coś innego :gwizdanie:

Opublikowano

a mam, nie mogłem spać bo mnie jakaś choroba bierzę, no to sobie zmodziłem :kox: podesłać CI :przebiegly:

Mozesz podesłać :kox: na PW mail :przebiegly:

No z tym DOPE to fajnie zes wymyślił :decayed::evil: jak bym miał bardzoej odsłonięty cooler to bym na nim takie cos malnął, ale projekt miałbyć cichociemny wiec go nie widać :gwizdanie:

Opublikowano

dope2.jpg

:decayed: ,

a na felgach, tzn, na jednej będzie coś innego :gwizdanie:

czyli dziwka :decayed:

Opublikowano

Pomysł :good: Tylko trzeba było malnąć w jakimś innym kolorze żeby był bardziej widoczny np. german taxi beż albo fucking hot pomarańcz :kox:

Opublikowano
  • Autor

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

Pomysł :good: Tylko trzeba było malnąć w jakimś innym kolorze żeby był bardziej widoczny np. german taxi beż albo fucking hot pomarańcz :kox:

z zamkniętą maską i tak choooja widać, no i miał być cichociemny, i pasować do malowania osłon, które mam nadzieje w niedługim czasie natąpi :gwizdanie:

Opublikowano

Przecież osłony miały być w beżu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a mam, nie mogłem spać bo mnie jakaś choroba bierzę, no to sobie zmodziłem :kox: podesłać CI :przebiegly:

Mozesz podesłać :kox: na PW mail :przebiegly:

No z tym DOPE to fajnie zes wymyślił :decayed::evil: jak bym miał bardzoej odsłonięty cooler to bym na nim takie cos malnął, ale projekt miałbyć cichociemny wiec go nie widać :gwizdanie:

Kowi poszło na maila :wink4:

Przecież osłony miały być w beżu :wink4:

No ale nie wszystkie, a pozatym parę pierdołek z pod maski też zmieni kolor :kox:

Opublikowano

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

a to chyba że tak, nie skojarzyłem faktów :decayed:,

myślałem o tym, ale mam za wąski ramiona i nie wiem czy ją tam upchnę, bardziej myślałem o samym napisie B5 Battalion na jednej feldze :evil:

I przy okazji, pozbyłem się osłon silnika i skrzyni :decayed:

Opublikowano

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

a to chyba że tak, nie skojarzyłem faktów :decayed:,

myślałem o tym, ale mam za wąski ramiona i nie wiem czy ją tam upchnę, bardziej myślałem o samym napisie B5 Battalion na jednej feldze :evil:

I przy okazji, pozbyłem się osłon silnika i skrzyni :decayed:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 12:37_________________________________________________Nowy Mod :tongue4:

1001681549

http://allegro.pl/item1001681549_vw_passat_b5_lampka_oswietlenia_wnetrza.html

a masz u siebie szajbadach?

Opublikowano

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

a to chyba że tak, nie skojarzyłem faktów :decayed:,

myślałem o tym, ale mam za wąski ramiona i nie wiem czy ją tam upchnę, bardziej myślałem o samym napisie B5 Battalion na jednej feldze :evil:

I przy okazji, pozbyłem się osłon silnika i skrzyni :decayed:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 12:37_________________________________________________Nowy Mod :tongue4:

1001681549

http://allegro.pl/item1001681549_vw_passat_b5_lampka_oswietlenia_wnetrza.html

a masz u siebie szajbadach?

Na pierwszej stronie jest napisane :)

Ps.

Mały mod a cieszy :kox:

Opublikowano
  • Autor

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

a to chyba że tak, nie skojarzyłem faktów :decayed:,

myślałem o tym, ale mam za wąski ramiona i nie wiem czy ją tam upchnę, bardziej myślałem o samym napisie B5 Battalion na jednej feldze :evil:

I przy okazji, pozbyłem się osłon silnika i skrzyni :decayed:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 12:37_________________________________________________Nowy Mod :tongue4:

1001681549

http://allegro.pl/item1001681549_vw_passat_b5_lampka_oswietlenia_wnetrza.html

a masz u siebie szajbadach?

nooo jasne :przebiegly:

DOPE - Narkotyk :naughty:

skąd tyś tą dziwkę wynalazł :gwizdanie:

no na kolko jedno przykleisz sobie serduszko ww.com :tongue4:

a to chyba że tak, nie skojarzyłem faktów :decayed:,

myślałem o tym, ale mam za wąski ramiona i nie wiem czy ją tam upchnę, bardziej myślałem o samym napisie B5 Battalion na jednej feldze :evil:

I przy okazji, pozbyłem się osłon silnika i skrzyni :decayed:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 12:37_________________________________________________Nowy Mod :tongue4:

1001681549

http://allegro.pl/item1001681549_vw_passat_b5_lampka_oswietlenia_wnetrza.html

a masz u siebie szajbadach?

Na pierwszej stronie jest napisane :)

Ps.

Mały mod a cieszy :kox:

z tego orginalnego schodzi ta jeebana guma, i nie mogłem już na nią patrzeć, podłączyłem się do wątku o zmianie tej lampki, i jest nowy mod :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.