Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie ślepy? :mysli:

Gwinta kręci? :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

a czemu tak?

a gdzie ślepy? :mysli:

Gwinta kręci? :naughty:

skąd wiedziałeś :naughty:, tył założony, reszty nie zdążyłem ogarnąć, myślę że najpóźniej w piątek, autko będzie już wyregulowane :evil:

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

dokładnie to co napisałeś, w eleganckim stanie :kox:, ja pytałem się o nówkę komplet, to 240zł wychodzi u mnie, więc nie ma takiej tragedii, no ale jakby nie patrzeć, to 90zł zostało w kieszeni :naughty:

Opublikowano

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

a czemu tak?

a gdzie ślepy? :mysli:

Gwinta kręci? :naughty:

skąd wiedziałeś :naughty:, tył założony, reszty nie zdążyłem ogarnąć, myślę że najpóźniej w piątek, autko będzie już wyregulowane :evil:

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

dokładnie to co napisałeś, w eleganckim stanie :kox:, ja pytałem się o nówkę komplet, to 240zł wychodzi u mnie, więc nie ma takiej tragedii, no ale jakby nie patrzeć, to 90zł zostało w kieszeni :naughty:

Przesyłka wyszła taniej.

Myślałem, że zmieniasz 18 na 19 :gwizdanie:

Mi też jest szkoda trochę sprzedawać z oponami bo miesiąc temu je kupiłem. Chyba żebym zrobił jakąś zamianę, że oddam wulkanizatorowi moje i trochę dopłacę za opony do 18.

Opublikowano
  • Autor

spoko, luz :wink4: wypij moje zdrowie :kox:

Opublikowano

u mnie w aso ok 280zl za komplet a na allegro czasami 300-400 to malo :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przesyłka wyszła taniej.

Myślałem, że zmieniasz 18 na 19 :gwizdanie:

Mi też jest szkoda trochę sprzedawać z oponami bo miesiąc temu je kupiłem. Chyba żebym zrobił jakąś zamianę, że oddam wulkanizatorowi moje i trochę dopłacę za opony do 18.

Nie zostają 18, tylko wpada inny wzór :naughty:, prawdopodobnie ten na którego, już dawno choruje :slina:, także do sprzedania będą same felgi, teraz je polerowałem i jest :kox:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:16_________________________________________________

u mnie w aso ok 280zl za komplet a na allegro czasami 300-400 to malo :kwasny:

na allegro nawet nie patrz, bo nie wiem skąd oni te ceny biorą :wallbash:, jak coś to ASO, moje akurat wypatrzył Armistead, i na całe szczęście nie brał do swojego :polew::tongue4:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:17_________________________________________________ostatnia fotka na starym zawiasie -40mm :wink4:

dsc39684570031.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:42_________________________________________________małe spy foto :wink4:

dsc4214.jpg

Opublikowano

całkiem niezle :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :kox:

i jak wrażenia po przesiadce na gwint? Twardo?

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :kox:

i jak wrażenia po przesiadce na gwint? Twardo?

jeszcze nie jeździ bo jest parę pierdołek do ogarnięcia :gwizdanie:, ale już nie długo :przebiegly:

Opublikowano

ale złożyłes go?

Opublikowano
  • Autor

tył jest, jeden przód, też a dzisiaj zwalczyłem drugi przód, próbowałem wszystkim pepsi, wd40, nafta, i ni chooja nie chciał póścić, dopiero palnik dał mu radę :decayed:, zaraz idę montować, i wyregulować całość :cool1:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

i jedziesz zrobić sesje, rozumiemy :kox:

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

założyłeś?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:wink4:
Opublikowano
:kox:
Opublikowano

no popatrz dziada nie pochwali się :blink:

:bag:

Opublikowano

jego Weitec wpadł do mojej 2.5TDI w Avancie i troche za bardzo się gleba zrobiła :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.