Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jakie? :kox:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:,mam nadzieje że po weekendzie będzie już na aucie, także się pochwalę, narazie ciii :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:55_________________________________________________no i nie będzie narazie gwintu :gwizdanie:, no chyba że coś wychaczę, przyszedł tymczasem dodatek do środka :wink4:

co myślicie o kremowych dodatkach w środku, do ciemnych foteli :mysli:

Opublikowano

dlaczego Ślepy kłamiesz? :)

Przecież gwint będziesz miał :kox:

Opublikowano
  • Autor

dlaczego Ślepy kłamiesz? :)

Przecież gwint będziesz miał :kox:

:przebiegly:

Opublikowano

slepy PW z firmą gewinde poproszę :wink4:

Opublikowano

KW od Daymoona? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

KW od Daymoona? :naughty:

:przebiegly:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 09:00_________________________________________________zaciski już się suszą :naughty:, miały byc całe zółte, ale zmieniła się koncepcja i są żółto-czarne :evil:, teraz czekam na paczuszkę, i po weekendzie, ląduje gwint :rolleyes:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 12:19_________________________________________________przód

dsc40765623035.jpg

tył

dsc40855740557.jpg

i gałeczka :wink4:, szału nie robi ale za te pieniądze :gwizdanie:, a i tak w planie jej obszycie, razem z resztą pierdołek :cool1:

dsc40925832856.jpg

Opublikowano

a klocki hamulcowe to ty jeszcze masz? Bo coś tarczy nie biorą :kox:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze są :wink4:, na następny sezon, będę wymieniał i tarcze i klocki :wink4:, i przód i tył :gwizdanie:, ona stoi tak od poniedziałku, także troszkę przyrdzewiały, ale będzie dobrze :evil:

Opublikowano

fajnie to kolorystycznie wygląda :good:

tylko te tarczki z przodu jakieś takie małe :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

fajnie to kolorystycznie wygląda :good:

tylko te tarczki z przodu jakieś takie małe :tongue4:

przy mojej mocy, nie ma sensu zmieniać, szkoda kasy :wink4:[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 17:31_________________________________________________Przyszło podszybie od Polifta :kox:, wielkie dzięki za fatygę, dla Armisteada :notworthy:

Opublikowano

ile ile za podszybie

Opublikowano
  • Autor

150zł, za kompletne podszybie+ koszt przesyłki+bonus dla Armisteada :cool1:, jak dla mnie po pieniądzach :kox:

Opublikowano

zawieszenie Ci doszło?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie :gwizdanie:, myślę że jutro powinno być :>

Opublikowano

wyśle Ci jutro kopie formularzza wysyłkowego :naughty: co by nie było niedomówień :kox:

Opublikowano
  • Autor

ok spoko, ciągle czekam, mam nadzieje że jutro będzie, bo już bym chciał wyruszyć suką :przebiegly:

Opublikowano

150zł, za kompletne podszybie+ koszt przesyłki+bonus dla Armisteada :cool1:, jak dla mnie po pieniądzach :kox:

za podszybie, klapke na aku i dwa te odrzutniki prawy i lewy? ja tak to :shocked: naprawde dobre pieniadze, powiem szczerze ze juz od dluzszego czasu szukam urzywki i ceny sa wieksze niz w aso za nowke.....

Opublikowano

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.