Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może problem z zasilaniem pompki?

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no właśnie karwa, nie wiem :wallbash:, prąd niby dostaje, tylko nie daje sygnału na silniczek :kwasny:

Opublikowano

może za mało? Przekaznik czy tam bezpiecznik jest ok?

Opublikowano
  • Autor

może za mało? Przekaznik czy tam bezpiecznik jest ok?

bezpiecznik jest nowy, bo wymieniałem, ale moze przekaźnik, tylko czy ta pompka jest na przekaźniku?, a jeśli tak to gdzie go znajdę :gwizdanie:

Opublikowano

tego to ja nie wiem :(

Opublikowano
  • Autor

jutro go zawoże, bo mnie już wk****a otwieranie z kluczyka każdych drzwi :wallbash:

Opublikowano

jutro go zawoże, bo mnie już wk****a otwieranie z kluczyka każdych drzwi :wallbash:

Na szrot? :wink4:

Btw. Ślepy jeden amor umarł :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro go zawoże, bo mnie już wk****a otwieranie z kluczyka każdych drzwi :wallbash:

Na szrot? :wink4:

Btw. Ślepy jeden amor umarł :polew:

dlatego uprzedzałem że tył, na wykończeniu :wink4:

Opublikowano

co? :evil:

Nic o tyle nie mówiłes :)

Opublikowano
  • Autor

pisałem, że przód jest ok a tył, ma poniżej 50% skutecznośći :wink4:

Opublikowano

:decayed: 50proc to myślałem że z 10lat pochodzi :polew:

Luz....

Opublikowano
  • Autor

:wink4:

a masz te foty, co by wejść do Battalionu :naughty:

Opublikowano

będą....

Mnie tam nie chcą :decayed:

Opublikowano

Hmm nie wiem jak jest dokładnie w tej instalacji centralki, ale ogólnie jest tak, że ten siłownik od kierowcy jest master i jak go się otworzy to daje sygnał do takiego urządzonka i dopiero tamten otwiera pozostałe, skoro pompka ok, wężyki drożne to pozostaje ta 'centralka' (te urządzonko) :hi:

Opublikowano
  • Autor

Hmm nie wiem jak jest dokładnie w tej instalacji centralki, ale ogólnie jest tak, że ten siłownik od kierowcy jest master i jak go się otworzy to daje sygnał do takiego urządzonka i dopiero tamten otwiera pozostałe, skoro pompka ok, wężyki drożne to pozostaje ta 'centralka' (te urządzonko) :hi:

no zobaczę, dzisiaj i tak już tego nie ogarnę, bo jutro egzamin , i troszkę zakuwam :wink4:, zobaczę co mi powie elektryk jutro :good:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________elektryka mam umówionego na piątek, zobaczymy co zradzi :wink4:, kminie jeszcze jeden kontrowersyjny mod, ale narazie, zamknąłem budżet na furkę bo wyszło sporo wydatków, na inne rzeczy :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 18:31_________________________________________________no i centralny hula :banan:, wreszcie :wink4:, także póki co wszystko ogarnięte :decayed:

Opublikowano

co było?

Opublikowano
  • Autor

okazało sie ze pompka którą kupiłem też była walnięta :wallbash:, miała zimne luty, elektryk mi ją ogarnął i teraz jest ok, a do goscia już napisałem maila :wink4:

Opublikowano

myślałem że nie ten kluczyk do zamka wkładałes :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie, nie kluczyki mam trzy :decayed:, a pozatym nawet z pilota nie grało :no:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.