Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

47875694.jpg29886424.jpg15643439.jpg77304355.jpg53411901.jpg

66101361.jpg83530737.jpg66324115.jpg58985027.jpg81811166.jpg

:decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

47875694.jpg29886424.jpg15643439.jpg77304355.jpg53411901.jpg

66101361.jpg83530737.jpg66324115.jpg58985027.jpg81811166.jpg

:decayed:

:kox: :kox: :kox: ale brakuje ledowych postojówek.

Opublikowano

81811166.jpg

do kalendarza :kox: :kox:

BTW ładnie stoi :good:

Opublikowano

oj pewnie, że ładnie :wink4: dziś pół dnia śmigałem tolkiem II na seryjnym zawiasie - jak wsiadłem do mojej audi to nie mówiąc już o ciszy i spokoju, zawieszenie było o niebo wygodniejsze :cool1:

Opublikowano

k**wa mój gwint :kox:

Stoi super :kox:

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie tylko czemu tak wysoko zestrojone? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wszystko ładnie pięknie tylko czemu tak wysoko zestrojone? :tongue4:

niżej nie będzie, bo nie ma warunków, u mnie :wink4:, chodziło mi głownie o zrównanie przódu z tyłem, co się udało osiągnąć :good:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 20:22_________________________________________________

47875694.jpg29886424.jpg15643439.jpg77304355.jpg53411901.jpg

66101361.jpg83530737.jpg66324115.jpg58985027.jpg81811166.jpg

:decayed:

:kox: :kox: :kox: ale brakuje ledowych postojówek.

ja nie mam xenonu, to po co mi ledowe postojówki :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

niżej nie będzie, bo nie ma warunków, u mnie :wink4:

każdy co ma teraz mega glebę tak mówił...
Opublikowano

ile jeszcze możesz puścić w dol?

Opublikowano

Piękne B5 :-)

Opublikowano
  • Autor

niżej nie będzie, bo nie ma warunków, u mnie :wink4:

każdy co ma teraz mega glebę tak mówił...

poczekamy, zobaczymy :decayed:

ile jeszcze możesz puścić w dol?

zostało mi jeszcze 7cm gwintu , z przodu i 8cm z tyłu, także w ch*j

Piękne B5 :-)

A dziękuje bardzo :hi:, taki był plan :naughty:

Opublikowano

piękne to będzie jak pójdzie więcej niż te -30 co teraz jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

piękne to będzie jak pójdzie więcej niż te -30 co teraz jest :decayed:

nie piertol żę to-30mm :gwizdanie:, może i byc, narazie tak zostaje :gwizdanie:, zobaczymy co będzie później :good:

Opublikowano

nie piertol żę to-30mm :gwizdanie:, może i byc, narazie tak zostaje :gwizdanie:, zobaczymy co będzie później :good:

tak by wychodziło po prześwitach :mysli:

dobrze wiesz że ja bym tu -70/-80 widział :decayed:

Opublikowano

tam jest więcej niż -30. tyle to jest u mnie z tyłu. :wink4: tutaj jest minimum -40,-45 jak dla mnie :decayed:

slepy - skąd pomysł na żółty hak holowniczy? :decayed: mnie się podobają takie żółte akcenty :good:

Opublikowano

teraz to masz ślepy z -60-70 glebe tyle co u mnie z tyłu :kox:

Opublikowano

teraz to masz ślepy z -60-70 glebe tyle co u mnie z tyłu :kox:

bzdura :gwizdanie:

ja mam -80/-70 :wink4:

Opublikowano

teraz to masz ślepy z -60-70 glebe tyle co u mnie z tyłu :kox:

bzdura :gwizdanie:

ja mam -80/-70 :wink4:

a on przecież dużo wyżej od ciebie nie stoi :wink4: najlepiej niech zmierzy :good:

Opublikowano
  • Autor

tam jest więcej niż -30. tyle to jest u mnie z tyłu. :wink4: tutaj jest minimum -40,-45 jak dla mnie :decayed:

slepy - skąd pomysł na żółty hak holowniczy? :decayed: mnie się podobają takie żółte akcenty :good:

malowałem zaciski w zółty wiec i hak poszedzł do kompletu :wink4:

teraz to masz ślepy z -60-70 glebe tyle co u mnie z tyłu :kox:

bzdura :gwizdanie:

ja mam -80/-70 :wink4:

a on przecież dużo wyżej od ciebie nie stoi :wink4: najlepiej niech zmierzy :good:

dla mnie to i tak nie wazne czyja nizej stoi, jest 63cm od nadkola do ziemi i tyle mi odpowiada :wink4:

Opublikowano

malowałem zaciski w zółty wiec i hak poszedzł do kompletu :wink4:

no ja mam żółte zaciski, ale haku nie będę malował, żeby nie było, że ściągam od ciebie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.