Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

no moglo, ale brakuje dystansu 10 mm :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

no moglo, ale brakuje dystansu 10 mm :tongue4:

bedzie o ile nie kupie szerszej felgi :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 19:50_________________________________________________doszły folie, także jutro rezam, na pierwszy ogień chyba lampy, potem grill i owiewka szybra, w czarny połysk, a na końcu klamki w środku w czarny mat :kox:, w tygodniu ogarnę jakąś sesyjkę, co by do konkursu wrzucić :kox:

Opublikowano

już czekam na foty :good:

Opublikowano
  • Autor

Było tak

77304355.jpg

A jest tak

dsc6005.jpg

dsc6012.jpg

dsc6010.jpg

Porównanie :decayed:

dsc1418.jpg

Szczerze, bez klapy US, jest tak sobie, ale trwają poszukiwania :decayed:, no i muszę coś wymyślić bo kierunki i wsteczne świecą na czerwono :kox:, Rasowy US :polew:

Opublikowano

usuń te ślady po 1.9TDI bo źle wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

usuń te ślady po 1.9TDI bo źle wygląda :naughty:

niestety, nie idzie tego niczym usunąć, na klapie mam parę odpsków i jedną wgniotkę, ale w planach jest klapa od USa, dlatego nie biorę się za to narazie :wink4:

Opublikowano

fajnie z tymi lampami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w tygodniu postaram sie ogarnąć, jakąś porządniejszą sesyjkę :wink4:

powiedzcie mi tylko jak wykombinować wsteczny? :gwizdanie:

Opublikowano

powiedzcie mi tylko jak wykombinować wsteczny? :gwizdanie:

halogen pod zderzak :gwizdanie:

a tak w ogóle to swietnie to wygląda :good:

Opublikowano

slepy myslisz jak ja :decayed: tez u mnie za pare dni zawitaja czerwone lampy :kox:

Opublikowano
  • Autor

może tak :naughty:

dsc6005copy.jpg

Opublikowano

może tak :naughty:

dsc6005copy.jpg

:slina: suty dretwieja :decayed::kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 16:49_________________________________________________Slepy ile foli kupiles? chodzi o wymiary

Opublikowano
  • Autor

25x100cm, i zostało mi jeszcze z 20cm z długości, bo ta folia się za***iście naciąga pod wpływem ciepła :wink4:, zastanawiam się nad tą żółtą lampą do wstecznych co myślicie :gwizdanie:

Opublikowano

ok dzieki :) zalezy jaka ta lampe chcesz( ksztalt) i gdzie :) bo jak na VT to kaszana :wink4:

Opublikowano

Nie rób tego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie no Vt, było dla jaj, widziałem takie coś z przódu na golfie w Rostcie :wink4:, bede kombinował z umieszczeniem halogena, gdzieś pod zderzakiem żeby go nie było widąc, zaraz idę obadać sprawe :gwizdanie:

mam jeszcze pytanie, jakiego koloru żarówki zastosować do kierunków, żeby choć trochę przypominały pomarańcz :evil:

Opublikowano

mam jeszcze pytanie, jakiego koloru żarówki zastosować do kierunków, żeby choć trochę przypominały pomarańcz :evil:

Zielone?

Opublikowano
  • Autor

no właśnie też mi to przeszło przez myśl :gwizdanie:, muszę coś wykombinowąć, bo dają ostro na czerwono :evil:

Opublikowano

czerwone tez moga byc :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w pl, muszą być chyba pomarańczowe :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.