Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tylko, a i tak nie wiem czy bedzie mi sie chciało to wyrezać, mam ostatnio kompletnego lenia jeśli chodzi o furkę :thumbdown:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrob klamki przynajmniej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

postaram, sie ale to dużo roboty jest bo trzeba całe boczki ściągać :confused4:, żałuje że nie ogarnąłem tego przy montazu głośników, i wyciszaniu drzwi :gwizdanie:, ale zrobi sie :decayed:

narazie priorytet to lampy :evil:, no i muszę poprawić tzreciego stopa, bo chyba sobie kabelki pourywałem :disgust:

Opublikowano

czerpe z Ciebie wzor :decayed: tylko Kuni pod macha mi brakuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

czerpe z Ciebie wzor :decayed: tylko Kuni pod macha mi brakuje :polew:

No ja mam pewnie teraz tyle co Ty :cool1:, ale nie bede dokładał kasy do starego 1z, jak już to będzie SWAP, na coś mocniejszego i wtedy rzeźba :kox:

Opublikowano
jak już to będzie SWAP

PD only :jerk:

Opublikowano

PD only :jerk:

:decayed: on woli wolnossaka -> :boobs: niz ręczne zabawy -> :jerk:

No chyba że się mylę i lubi :dziura: Albo jeszcze inaczej :mysli:

Opublikowano
  • Autor
jak już to będzie SWAP

PD only :jerk:

PD, ale takie :banan1::sex:

PD only :jerk:

:decayed: on woli wolnossaka -> :boobs: niz ręczne zabawy -> :jerk:

No chyba że się mylę i lubi :dziura: Albo jeszcze inaczej :mysli:

:cool1:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 08:32_________________________________________________wróciły Stockowe lampy :slina:, nie dostałem u siebie ani zielonych, ani pomarańczwych mocnych żarówek, i folia poszła w kosz :gwizdanie:

ale kiedyś napewno wróci, prawdopodobnie z klapą US, jak sie tylko takowa pojawi :cool1:

Opublikowano

to u mnie tez zostaje bez :decayed: jak tam czarne folie?

Opublikowano

slepy, ktoś się przyczepił do ciebie o tą folię, że tak szybko poszła?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to u mnie tez zostaje bez :decayed: jak tam czarne folie?

dzisiaj, oprócz zerwania folii z lamp kompletnie nic nie ogarnąłem :gwizdanie:, nie ma weny, w poniedziałek rozbieram tapicere i w tygodniu pójdą wszystkie klamki hurtem :decayed:

slepy, ktoś się przyczepił do ciebie o tą folię, że tak szybko poszła?

nie, ale wolę nie ryzykowac, nie stać mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 18:43_________________________________________________Nie wiem jak, nie wiem gdzie, ale mam opadniety zderzak z lewej strony :confused4:, muszę szukać halo na prędkośći, żeby ogarnąć wszystko za jednym zamachem a nie bawić sie z tym kilka razy :przebiegly:

Opublikowano

to zostaje ten zdesio? czy s4 zakladasz? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zostaje, szkoda mi kasy na pakiet od eSki, a samego przódu, nie chciałbym zakładać :no:, wole wydać kasę na coś innego, a zrobić tego po swojemu :naughty:, pozatym, za dużo tych eSek na forum :gwizdanie:

Opublikowano

jak zrobisz to pokaz :decayed: ja raczej mojego polifta nie ruszam :)

Opublikowano
  • Autor

jak zrobisz to pokaz :decayed: ja raczej mojego polifta nie ruszam :)

jakbym miał polifta, to bym tylko kratki na Rsa podrobił :gwizdanie:, a tak to muszę rezac całe halo od zera, ale mam już w głowie plan, jak to ma wyglądać :gwizdanie:, będą zespolone z kratką, i do tego ori siatka z RSa :decayed:

ZAMIENIE MOJE KRATKI PSEUDO RS, NA ORI KRATKI SERYJNE :cool1:

Opublikowano

zobacze jak to bedzie wygladac :wink4: moze sie skusze:P

Slepy jak bedziesz rezal ta lampke to ustaw sobie diody dobrze i lekko przyklej :tongue4: dioda 3mm ma miec srednice :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zobacze jak to bedzie wygladac :wink4: moze sie skusze:P

Slepy jak bedziesz rezal ta lampke to ustaw sobie diody dobrze i lekko przyklej :tongue4: dioda 3mm ma miec srednice :wink4:

bedzie dobrze, jak mi nie wyjdzie, albo nie bedzie mi pasować to włoże poliftową :evil:

Opublikowano

Żeby założyć zespolone lampy , trzeba coś przerabiać?? fajnie to wygląda.

Opublikowano

razem z podsufitowka? :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:39_________________________________________________

Żeby założyć zespolone lampy , trzeba coś przerabiać?? fajnie to wygląda.

troszke blotniki :wink4: znajdziesz na forum co i jak trzeba zrobic tylko :szukaj::decayed:

Opublikowano

heh spontan po oglądnięciu fotek stąd pytanko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.