Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

aż mi dałeś do myślenia z grillem w czerń :mysli:

jak dla mnie wygląda znacznie lepiej niz z chromem :gwizdanie:, jak bym miał jasny kolor to bym znaczki przód i tył też walną w czerń :good:

Slepy zrobiłeś kawał dobrej roboty :naughty::decayed:. Twoja Audiczka wygląda cudnie :> :slina:. Teraz pewnie na tych felach i oponach trzyma się drogi jak przyklejona szczególnie na zakrętach :naughty: :>.

no znacznie lepiej, ale w kwestii zawiasu będzie chyba zmiana :gwizdanie:, ale to w następnym sezonie :wink4:

...no kondon nabiera charakteru :cool1::kox::naughty:

dzięki Ive, poluje jeszcze na jeden mod, ale muszę w dobrych pieniądzach wyrwać :good:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 18:05_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ślepy weź no wkońcu zrób jakąs porzadna sesje :naughty: bo fotografować jest co :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ejdziesz na chipa do rogala ?? moze razem pojedziemy naszymi 1z???

niewiem niestety :confused4:, kupiłem nowy sprzęt do pstrykania fotek no i w tym roku chyba nie wyrobię :thumbdown:, muszę jeszcze podrobic pare rzeczy pod chipa :wink4:

Ślepy weź no wkońcu zrób jakąs porzadna sesje :naughty: bo fotografować jest co :good:

jest nowy sprzęt do fotek :gwizdanie:, mam też parę scenerii, muszę tylko wygospodarować troszkę czasu, bo z tym najgorzej :confused4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________czas jest tylko na pojedyńcze shoty :confused4:

ojoojjoj co tam sie dzieje z jednym spryskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety mi go przy malowaniu ruszyli i teraz odstaje, narazie nie ma czasu aby sciągnąć zderzak i to poprawić :wallbash:, zostaje tak po użyciu, jak się go dopchnie to jest :good:

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 23:30_________________________________________________

a może by tak gleba jakaś? :cool1:

jest -40mm :polew: i siedzi jak Twoja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-40 tu jest? :cool1:

moja niżej siedzi :decayed:

wydaje Ci się :tongue4:,no może przód :mysli: ale i tak na następny sezon będzie zmiana :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nastepny sezon to będzi gwint i 19' :gwizdanie:

ale może to przez te kółka mniejsze mi się tak wydaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhy za to spamerstwo to bana powinien dostać :blink:

no bezczelny :polew:

kliknąłeś w miniaturkę :polew::cool1:

Powiem Ci że odwaliłeś kawał dobrej roboty:D Wielki + i tak 3maj.

Zapraszam do mnie aby rozruszać temat:D

dzieki wielkie za opinie, ale z tym rozruszaniem tematu to nie o to chodzi... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... jeżeli nie ma co tam komentować to nie będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nastepny sezon to będzi gwint i 19' :gwizdanie:

ale może to przez te kółka mniejsze mi się tak wydaje :decayed:

ja raczej zostane przy 18", ale gwint pewnie zagości :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 18:45_________________________________________________mały BONUS, furka doczekała się woskowania :naughty:, efekt wizualny jest zadowalający, choć to nie Meguairs, woda spływa jak po kaczce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się u mnie nic nie działo, tak więc dziś wyleciał kat, i została wstawiona rurka :kox: Jutro wrzucę fotkę jak to u mnie wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się u mnie nic nie działo, tak więc dziś wyleciał kat, i została wstawiona rurka :kox: Jutro wrzucę fotkę jak to u mnie wygląda :wink4:

:good:

jak namierzysz to co masz namierzyć to daj znać ale nikomu nic nie gadaj nie uginaj się bądź twardy bo mi żyć nie dają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...