Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aż mi dałeś do myślenia z grillem w czerń :mysli:

jak dla mnie wygląda znacznie lepiej niz z chromem :gwizdanie:, jak bym miał jasny kolor to bym znaczki przód i tył też walną w czerń :good:

Slepy zrobiłeś kawał dobrej roboty :naughty::decayed:. Twoja Audiczka wygląda cudnie :> :slina:. Teraz pewnie na tych felach i oponach trzyma się drogi jak przyklejona szczególnie na zakrętach :naughty: :>.

no znacznie lepiej, ale w kwestii zawiasu będzie chyba zmiana :gwizdanie:, ale to w następnym sezonie :wink4:

...no kondon nabiera charakteru :cool1::kox::naughty:

dzięki Ive, poluje jeszcze na jeden mod, ale muszę w dobrych pieniądzach wyrwać :good:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 18:05_________________________________________________

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kiedy ejdziesz na chipa do rogala ?? moze razem pojedziemy naszymi 1z???

Opublikowano

Ślepy weź no wkońcu zrób jakąs porzadna sesje :naughty: bo fotografować jest co :good:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy ejdziesz na chipa do rogala ?? moze razem pojedziemy naszymi 1z???

niewiem niestety :confused4:, kupiłem nowy sprzęt do pstrykania fotek no i w tym roku chyba nie wyrobię :thumbdown:, muszę jeszcze podrobic pare rzeczy pod chipa :wink4:

Ślepy weź no wkońcu zrób jakąs porzadna sesje :naughty: bo fotografować jest co :good:

jest nowy sprzęt do fotek :gwizdanie:, mam też parę scenerii, muszę tylko wygospodarować troszkę czasu, bo z tym najgorzej :confused4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________

Opublikowano

_________________________________________________czas jest tylko na pojedyńcze shoty :confused4:

ojoojjoj co tam sie dzieje z jednym spryskiem?

Opublikowano

a może by tak gleba jakaś? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no niestety mi go przy malowaniu ruszyli i teraz odstaje, narazie nie ma czasu aby sciągnąć zderzak i to poprawić :wallbash:, zostaje tak po użyciu, jak się go dopchnie to jest :good:

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 23:30_________________________________________________

a może by tak gleba jakaś? :cool1:

jest -40mm :polew: i siedzi jak Twoja :gwizdanie:

Opublikowano

-40 tu jest? :cool1:

moja niżej siedzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

-40 tu jest? :cool1:

moja niżej siedzi :decayed:

wydaje Ci się :tongue4:,no może przód :mysli: ale i tak na następny sezon będzie zmiana :evil:

Opublikowano

na nastepny sezon to będzi gwint i 19' :gwizdanie:

ale może to przez te kółka mniejsze mi się tak wydaje :decayed:

Opublikowano

Powiem Ci że odwaliłeś kawał dobrej roboty:D Wielki + i tak 3maj.

Zapraszam do mnie aby rozruszać temat:D

Opublikowano

suhy za to spamerstwo to bana powinien dostać :blink:

no bezczelny :polew:

Opublikowano

To sorka:D Miałem dobre zamiary:D

Opublikowano
  • Autor

suhy za to spamerstwo to bana powinien dostać :blink:

no bezczelny :polew:

kliknąłeś w miniaturkę :polew::cool1:

Powiem Ci że odwaliłeś kawał dobrej roboty:D Wielki + i tak 3maj.

Zapraszam do mnie aby rozruszać temat:D

dzieki wielkie za opinie, ale z tym rozruszaniem tematu to nie o to chodzi... :gwizdanie:

Opublikowano

dokładnie... jeżeli nie ma co tam komentować to nie będzie :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na nastepny sezon to będzi gwint i 19' :gwizdanie:

ale może to przez te kółka mniejsze mi się tak wydaje :decayed:

ja raczej zostane przy 18", ale gwint pewnie zagości :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 18:45_________________________________________________mały BONUS, furka doczekała się woskowania :naughty:, efekt wizualny jest zadowalający, choć to nie Meguairs, woda spływa jak po kaczce :decayed:

Opublikowano

fajne dywany na ogrodzeniu :decayed:

Opublikowano

CO to za wosk że tak ładnie spływa :) ??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno się u mnie nic nie działo, tak więc dziś wyleciał kat, i została wstawiona rurka :kox: Jutro wrzucę fotkę jak to u mnie wygląda :wink4:

Opublikowano

Dawno się u mnie nic nie działo, tak więc dziś wyleciał kat, i została wstawiona rurka :kox: Jutro wrzucę fotkę jak to u mnie wygląda :wink4:

:good:

jak namierzysz to co masz namierzyć to daj znać ale nikomu nic nie gadaj nie uginaj się bądź twardy bo mi żyć nie dają :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.