Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

slepy na chipa też bym się pisał... :good:

miałem do dyno jechać w tym tygodniu ale miałem strzała i mi troche czasu i kaski naprawa pochłonęła/pochłonie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy na chipa też bym się pisał... :good:

miałem do dyno jechać w tym tygodniu ale miałem strzała i mi troche czasu i kaski naprawa pochłonęła/pochłonie :wallbash:

spoko już Cię zapisałem, zaczynamy prawdopodobnie od połowy, lub pod koniec maja, jak będzie 10 osób, to dzwonię do Dynosoftu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto już się maluje, także w następnym tygodniu powinno być już u mnie, zakładam lampy robię elektrykę, zakładam zbiornik do sprysków, potem zawieszka malowanie zacisków, i zakładam koła, na początku maja powinienem mieć furkę złożoną :wink4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 22:10_________________________________________________przyszedł zbiorniczek, już założona pompka do sprysków :wink4:

103ecac3b097f31bmed.jpg

czekam jeszcze na alusy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko odbiore auto to zabieram sie za zakładanie nowych gratów w tym tego: :gwizdanie:

ddae065726131fbcmed.jpg

8J18 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM8? :cool1:

czy ori? przyznaj się :naughty:

no niestety nie ori, ale i tak są kozackie, podobają mi się mega :kox:, nie moge sie doczekać kiedy odbiorę auto i pozakładam graty :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda...

powiem Ci tak... dopóki nie przyjdzie Ci prostować czy wypełniać rantów to spoko :good:

ja cieszę się jak cholera że dałem więcej za ori bo teraz przy strzale to felga uderzyła z prędkością 120km/h w krawężnik... i co? idealnie prosta :naughty:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________mam jeszcze do Ciebie pytanko odnośnie clean ass... bo zamierzam tak zrobić w swojej...skrócić dwururke dieslowską i kupić nową dokładkę zderzak bo w mojej wycięty jest jeszcze otwór na hak... jak kupię to czym to zalepić? i czym pomalować? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda...

powiem Ci tak... dopóki nie przyjdzie Ci prostować czy wypełniać rantów to spoko :good:

ja cieszę się jak cholera że dałem więcej za ori bo teraz przy strzale to felga uderzyła z prędkością 120km/h w krawężnik... i co? idealnie prosta :naughty:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 21:21_________________________________________________mam jeszcze do Ciebie pytanko odnośnie clean ass... bo zamierzam tak zrobić w swojej...skrócić dwururke dieslowską i kupić nową dokładkę zderzak bo w mojej wycięty jest jeszcze otwór na hak... jak kupię to czym to zalepić? i czym pomalować? :naughty:

ja tez mam podcietą pod hak tylko u mnie hak zostaje bo sie przydaje, a wydech ma mi gościu cofnąć bez cięcia jak się uda, bo jak utnie i pospawa to może to zacząć korodować, a otwór na rurkę zawiozłem do gościa od spawania plastiku 40zł i dziury niema, teraz lakiernik ma mi to podszpachlować i ma być :kox:, jak wyjdzie napiszę Ci jak odbiore furkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem bardziej o odcięciu kawałka plastiku... wtopieniu w tą dziurę... zeszlifowaniu... i pomalowaniu jakoś... tylko nie wiem czym ten plastik pomalować :mysli: wszystko chcę zrobić sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz... mi sie nie chcialo i jak usłyszałem ze 40zł to stwierdziłem że szkoda mojego czasu, on też mi tam wspawał kawałek plastiku i wyprofilował do kształtu zderzaka, teraz tylko podszlifować uzupełnić dziurki i zamalować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...