Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Popytaj o zbiornik ludzi co oferują Avanta po lifcie na czesci. np: http://www.allegro.pl/item582284224_czesci_a4_lift_lifting_99_01_silnik_1_8_5v_lampa.html

Ja kupiłem swój zbiornik 4.5 l razem z czujnikiem i pompka za 50zl, ale był do klejenia.

W Avancie z przed lifta były dwa osobne zbiorniczki mniejsze, a po lifcie zrobili jeden duży i pompkę dwu biegunową.

Swój zbiorniczek już założyłem w razie czego służę poradą.

Chociaż nie jest to trudne. Na pewno dużo łatwiejsze od montażu sprysków :decayed:

mój był dokładnie taki jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item582510692_zbiorniczek_spryskiwaczy_pompka_audi_a4_b5_1_9_tdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie się zastanawiałem czy mocowania pasują bez problemowo, z poliftu to przedliftowego, no i wymiana wtyczek, kupowałeś ORI, czy jakoś inaczej to wykombinowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw dziurek na zamocowanie zbiorniczka jest dokładnie taki sam.

Pompkę do spryskiwaczy wykorzystałem starą, w związku z tym że poszła niżej:

przedłużyłem do niej przewody elektryczne i przewód wodny, wyjąłem oryginalna uszczelkę i powiększyłem dziurkę,

uszczelniłem wyciętą łatką z dętki i silikonem.

Uszczelkę ze starego zbiorniczka postanowiłem wykorzystać do pompki wysokociśnieniowej, którą przy okazji również założyłem.

Wtyczkę do tej pompki dorobiłem z pompki od lifta. Wcześniej jak nie miałem takiej wtyczki używałem konektorów w koszulkach termo.

Oczywiście na razie pompka do spryskiwaczy reflektorów nie ma założonej wtyczki i zaślepiony otworek wylotowy.

Wszystko gotowe do założenia spryskiwaczy wysuwanych w zderzak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz że da się dorezać przedliftową pompkę bez problemu? , jak tak to spoko, bo jest na allegro, sam pojemnik w dość znośnej cenie :good: , bo te z pompkami to 120, albo wiecej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak robił jeden kolega z forum, ja mam inny patent, kupiłem siatex plaster miodu z allegro, i wspawuje mi go gościu do tych ori kratek, mam grill RS4 i chciałęm żeby kratki mi pasowały, a halogeny zobaczę jak to zrobię, najprawdobodobniej wytnę dokładnie dziury w siatce i bedzie :good:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:17_________________________________________________projekt "tył" na półmetku (clean ass) :decayed:, jeszcze tylko malowanie

fd7d4d6c52de7c3fmed.jpg

czarna ramka w grillu RS jest :naughty:

4b7c7bb9d739b900med.jpg

no i zawieszka już czeka na montaż :kox:

717f24598126e53cmed.jpg

większe zdjęcia po kliknięciu miniatur w pierwszym poście :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten siatex kupiłeś ? Pokaż linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z tej aukcji

http://moto.allegro.pl/item567093979_siatka_tuningowa_aluminiowa_czarna_lakierowana.html

numer N44, największy plaster miodu dostępny na allegro, w chwili gdy kupowałem, nie wygląda źle, tylko ja malnę ją jeszcze czarną satyną, bo się świeci jak psu.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci przyjdzie to zrób zdjęcie obok gilla RS4. Interesuje mnie różnica w rozmiarze i kształcie oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość fajne nie widziałem tego jak kupowałem swoją ale i tak plaster za mały, no ale to ABS, tylko cena powala, do mnie 2 takie jak nic, a za tą cenę miałem dwie środkowe ORI :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:25_________________________________________________ja mam kratki już zrobione, ale przy ORi plastrze z grilla są malutkie :gwizdanie:, no i siatex ma bardziej podłużny kształt, ale ja całe kratki jeszcze maluje na czarno, także w zderzaku nie będą się tak rzucać w oczy :naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:27_________________________________________________45b258c2359ee3aemed.jpg[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 19:32_________________________________________________pełen rozmiar :tongue4:

45b258c2359ee3aem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie poluję na grill RS4. Jak trafię to będę musiał pomyśleć o wyrezaniu takich kratek w zderzaku bo te co mam teraz mają za małe oczko w porównaniu do RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał ORI RS4 tylko środkowych, u mnie by takie były gdyby nie ta akcja z allegro, do wyrezania zostały mi już tylko halogeny, jutro zamawiam zbiornik sprysków, i w przyszłym tygodniu montaż, a po świetach auto ląduje u lakiernika, zostaną wykonane wszystki prace o których pisałem, + wycięcie kata, i skrócenie wydechu, następnie elektryk, wiązki pod spryski i halogeny montaż lampek po lifcie i zmiana żarników na H7 tylko jeszcze myślę nad barwą, no i zawieszka, jak się uda to w ostatni piątek kwietnia zawitam na spocie w tarnowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z ori RS4 nie wiem jak u mnie z mocowaniem by wyszło. Narazie o tym nie myślę, zostawię to sobie na koniec. Najpierw muszę grill trafić :wink4: A Ty do Rzeszowa byś przyjechał na spota majowego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co z furką będzie, jak się nie wyrobie na Tarnowskiego, to może zawitam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Pan Paweł szaleje... :kox::naughty::decayed: :> :tongue4:. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała po tych modyfikacjach... :mysli:. Pewnie zrobi furore :slina::shocked::chytry::przebiegly::naughty::decayed: :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Pan Paweł szaleje... :kox::naughty::decayed: :> :tongue4:. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała po tych modyfikacjach... :mysli:. Pewnie zrobi furore :slina::shocked::chytry::przebiegly::naughty::decayed: :>.

nie przesadzajmy :rolleyes:, to ma być tylko troszku poprawiona seria :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az poskladasz graty na aucie.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wątpie Jerzu nie wątpie :polew:, troszkę po świętach powinien już być :kox:, na zawieszce i 15" ;( (narazie :evil:)[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 18:26_________________________________________________ponieważ furka czeka na montaż gratów a sezon już się zaczął, ja poruszam się na takiej oto zabaweczce :naughty:

678fa3600eea11edmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...