Treść opublikowana przez gelo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
teraz chcą za wynajęcie toru 3500 zł dla klubów na zlot
-
Spoty Puławskie
ja mam troche gratów do grupy Audi Vw jakby ktoś potrzebował tel.509-142-264 pzdr
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak ktoś coś potrzebuje to zapraszam do mojego warsztatu ForCar Serwis Świdnik ul.Żwirki i Wigury 81 tel.81-469-16-48, Grzesiek 509142264 Mechanika pojazdowa Wulkanizacja Sprzedaż opon używanych Wymiana oleju Zapraszamy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot hehe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to zapraszam w najbliższą niedziele
-
A4-KLUB.GERMANY
tak to wiem bo razem się dogadywaliśmy co do wyjazdu ale czy ktoś jeszcze bo widzę cisza coś w temacie na A4 Klub
-
A4-KLUB.GERMANY
wybiera się ktoś do Kronach ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
otóż to :> święte słowa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzięki za miłe spotkanko fany ten nowy parking macie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jeśli nic się nie wydarzy to będę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dokładnie tak :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zlot jest miesiąc później niż w roku ubiegłym więc nie powinno być stresu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zapraszam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/majovwka_2010_2527_czerwca_2010_na_lotnisku_ulez-t125644.0.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co to za integracja? jak tam wczoraj spot? duzo aut bylo? mialem byc ale nie dalem rady sie dowlec :gwizdanie: wczorajszy spot zacny,sporo autek i nawet topienie marzanny było :>do zobaczenia na kolejnych
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w niedziele jest wyjazd do Bałtowa na integracje klubów,jedzie ktoś ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a czemu nie robicie spotów razem z Cult Style Zamość ,nie było by ciekawiej ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widzę spocik się udał,gratulacje
-
Spociki Chełmskie
a może nie róbcie spotów w tym samym czasie co Lublin bo wtedy nigdy się nie zobaczymy
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
- Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/19839/Ekstremalnie_zabawna_maskotka- Strefa Śmiechu
- Spoty LRY - odwołane
ja mam coś takiego :>tak wyglądał przed : porównanie : efekt końcowy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie tak- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja się wybieram jeśli nic nie się nie wydarzy wcześniej- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Z okazji Trzecich już urodzin klubu i forum Cult Style Zamość, pragnę Wszystkich VagManiaków Serdecznie Zaprosić na Zlot, który odbędzie sie w Niedzielę 18 Października 2009 o godz: 12:00 Początek imprezy odbędzie sie na Parkingu Miejskim kilkanaście metrów od Starego Miasta (czerwona kropka). Na mapce zaznaczone jest także miejsce gdzie wcześniej odbywały sie zloty(niebieska kropka) w celu lepszej orientacji. Dojazd bardzo łatwy więc każdy bez problemu trafi ( na rondzie w stronę Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, za przystankiem po prawej stronie skręcić w prawo). Następnie pojedziemy do Zarzecze gdzie odbędzie sie dalszy ciąg zlotu miedzy innymi ognisko i inne atrakcje. (prowiant we własnym zakresie, zapewniamy ciepłą herbate, kawe, przybory i przyprawy do jedzenia, dach na głową i dobrą atmosferę oczywiście ) Resztę informacji oraz ewentualne zmiany podam na bieżąco. Miejmy nadzieje ze pogoda dopisze. Gorąco Zapraszamy i liczymy na Waszą obecność wybiera się ktoś ? może na tą godzinę przełóżcie spot ? - Strefa Śmiechu