Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gelo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gelo

  1. teraz chcą za wynajęcie toru 3500 zł dla klubów na zlot
  2. gelo odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mam troche gratów do grupy Audi Vw jakby ktoś potrzebował tel.509-142-264 pzdr
  3. jak ktoś coś potrzebuje to zapraszam do mojego warsztatu ForCar Serwis Świdnik ul.Żwirki i Wigury 81 tel.81-469-16-48, Grzesiek 509142264 Mechanika pojazdowa Wulkanizacja Sprzedaż opon używanych Wymiana oleju Zapraszamy
  4. hmm zabierz ją na obiad na lubelskie stare miasto a po obiedzie na spot hehe
  5. to zapraszam w najbliższą niedziele
  6. gelo odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    tak to wiem bo razem się dogadywaliśmy co do wyjazdu ale czy ktoś jeszcze bo widzę cisza coś w temacie na A4 Klub
  7. gelo odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    wybiera się ktoś do Kronach ?
  8. dzięki za miłe spotkanko fany ten nowy parking macie
  9. jeśli nic się nie wydarzy to będę
  10. zlot jest miesiąc później niż w roku ubiegłym więc nie powinno być stresu
  11. zapraszam do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/majovwka_2010_2527_czerwca_2010_na_lotnisku_ulez-t125644.0.html
  12. a co to za integracja? jak tam wczoraj spot? duzo aut bylo? mialem byc ale nie dalem rady sie dowlec :gwizdanie: wczorajszy spot zacny,sporo autek i nawet topienie marzanny było :>do zobaczenia na kolejnych
  13. w niedziele jest wyjazd do Bałtowa na integracje klubów,jedzie ktoś ?
  14. a czemu nie robicie spotów razem z Cult Style Zamość ,nie było by ciekawiej ?
  15. widzę spocik się udał,gratulacje
  16. gelo odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    a może nie róbcie spotów w tym samym czasie co Lublin bo wtedy nigdy się nie zobaczymy
  17. gelo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.joemonster.org/filmy/19839/Ekstremalnie_zabawna_maskotka
  18. gelo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  19. gelo odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    ja mam coś takiego :>tak wyglądał przed : porównanie : efekt końcowy
  20. ja się wybieram jeśli nic nie się nie wydarzy wcześniej
  21. Z okazji Trzecich już urodzin klubu i forum Cult Style Zamość, pragnę Wszystkich VagManiaków Serdecznie Zaprosić na Zlot, który odbędzie sie w Niedzielę 18 Października 2009 o godz: 12:00 Początek imprezy odbędzie sie na Parkingu Miejskim kilkanaście metrów od Starego Miasta (czerwona kropka). Na mapce zaznaczone jest także miejsce gdzie wcześniej odbywały sie zloty(niebieska kropka) w celu lepszej orientacji. Dojazd bardzo łatwy więc każdy bez problemu trafi ( na rondzie w stronę Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, za przystankiem po prawej stronie skręcić w prawo). Następnie pojedziemy do Zarzecze gdzie odbędzie sie dalszy ciąg zlotu miedzy innymi ognisko i inne atrakcje. (prowiant we własnym zakresie, zapewniamy ciepłą herbate, kawe, przybory i przyprawy do jedzenia, dach na głową i dobrą atmosferę oczywiście ) Resztę informacji oraz ewentualne zmiany podam na bieżąco. Miejmy nadzieje ze pogoda dopisze. Gorąco Zapraszamy i liczymy na Waszą obecność wybiera się ktoś ? może na tą godzinę przełóżcie spot ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.