Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ujjjjj to trzeba będzie tą imprezę trochę rozkręcić... bo tak to nie bardzo :mysli: ale cos sie pomysli :good: :good:

Opublikowano

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota :)

Opublikowano
  • Autor

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota :)

na mikrospota tez zawsze bedziesz mógł wpaść :good: tylko musiał by ktoś mieć do Ciebie fona :cool1: bo takie mikrospociki ustalane są na szybko i w małej grupce ktora sie czasem nudzi na weekend :wink4::kox:
Opublikowano

To ja bym proponował się skminić np na tym spociku 14 grudnia i obgadać co i jak :naughty:

Fajnie by bylo cos zorganizowac :mysli: typu jakiegoś grila, fajnej nutki w tle, ciekawych konkursów itp.. :naughty: :naughty: tylko trzeba by jakos troche kasy skminić... :kwasny: ale i z tym by sie poradzilo (tak mysle) :cool1:

Opublikowano

Solarek wiesz że ja też chętnie bym wpadł na jakiegoś mikro spota jak by ktoś dał znać :) a numer chyba masz chyba nie??

Opublikowano
  • Autor

Solarek wiesz że ja też chętnie bym wpadł na jakiegoś mikro spota jak by ktoś dał znać :) a numer chyba masz chyba nie??

Twój numer juz mam :wink4: znalazłem na forum konkurencyjnym :tongue4: Ok jak bedzie sie cosik działo to dam znac :good: Bo ostatnio to tylko przyjechałeś na koniec mikro spocika pod Tesco :wink4:
Opublikowano

Podrzućcie jakiś plakacik na ten spot bo już za wiele czasu nie zostało :)

A przydało by się jeszcze to trochę rozgłosic

Opublikowano
  • Autor

Podrzućcie jakiś plakacik na ten spot bo już za wiele czasu nie zostało :)

A przydało by się jeszcze to trochę rozgłosic

oki napiszę do pewnej osoby zeby wykonała plakacik :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak idą :no: ja sie tym nie zajmuje niestety :gwizdanie: masz mozliwosć aby te plakaciki jakos rozwieśić czy cus w tym stylu aby nagłośnic Spota :naughty:

Opublikowano

Rozwiesić zawsze można. :naughty: w piątek będę :audi::a4fan: w Chełmie to pośmigam i wybiorę jakieś fajne miejscówki na rozwieszenie. Tak żeby jak najwięcej ludzi zobaczyło. Tylko oczywiście jak by było co rozwiesić :cool1::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Rozwiesić zawsze można. :naughty: w piątek będę :audi::a4fan: w Chełmie to pośmigam i wybiorę jakieś fajne miejscówki na rozwieszenie. Tak żeby jak najwięcej ludzi zobaczyło. Tylko oczywiście jak by było co rozwiesić :cool1::naughty:

nie za póżno bedzie w piątek :wink4: daj znaka to Ci bym pomógł jak by był juz plakacik :naughty:
Opublikowano

Nie no w ten piątek jakby się powiesiło to jeszcze ponad tydzień by powisiały. Moim zdaniem by wystarczyło. Bo jutro i w czwartek to czas bym mial dopiero po 15.00 :kwasny: a to troche przypozno a w poątek mógłbym z rana porozwieszać. Taka jest moja propozycja

:naughty:

A może na GG będzie lepszy kontakt....??? :cool1:

Opublikowano

ekipa z Lublina niestety raczej nie będzie obecnana najbliższym spocie chełmskim 14 grudnia,już tłumacze dlaczego:

15 Grudnia mija I rocznica powstania VAG Lublin i z tej racji

jest planowana impreza w sobote 13 Grudnia na którą was również zapraszamy

Plan:

- godz. 17 spot na Placu Zamkowym

- godz. 20 spotkanie w klubie NoBo

więc sami rozumiecie że będzie ciężko przyjechać

więcej info tutaj http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8069

Opublikowano
  • Autor

gelu rozumiemy :wink4: ale następnego nie odpuścimy :kox:

Zapraszam teraz wszystkich na najblizszy spocik :decayed:

f55111dae4ae0f90.jpg

Opublikowano

HIHIhi Radziu bede napewno.....:)

Opublikowano
  • Autor

HIHIhi Radziu bede napewno.....:)

Trzymam za słowo :decayed::good:
Opublikowano

to jak tam z ludźmmi będzie na spociku?

odemnie będzie tak ze 4-5 fur

a4,80b3,pasekb5,vento,seacik... :good:

Opublikowano
  • Autor

to jak tam z ludźmmi będzie na spociku?

Myśle ze sporo ludzi nowych jak i stałych bywalców bedzie :wink4: licze ze na spociku bedzie tak ok.25 autek :decayed::kox: Rowniez postaram sie namówic kilka osób na spota :naughty: Moze te plakaciki które drukowałes powiekszą frekfencje w niedziele :good:
Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.