Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo w końcu znalazłem coś w Chełmie. Informujcie mnie kiedy następny spocik to wpadnę na pewno :>

POZDRO

zagladaj w ten topic a bedziesz na biezaco, mozesz tez zawsze wpasc na jakiegos mikrospota :)

na mikrospota tez zawsze bedziesz mógł wpaść :good: tylko musiał by ktoś mieć do Ciebie fona :cool1: bo takie mikrospociki ustalane są na szybko i w małej grupce ktora sie czasem nudzi na weekend :wink4::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym proponował się skminić np na tym spociku 14 grudnia i obgadać co i jak :naughty:

Fajnie by bylo cos zorganizowac :mysli: typu jakiegoś grila, fajnej nutki w tle, ciekawych konkursów itp.. :naughty: :naughty: tylko trzeba by jakos troche kasy skminić... :kwasny: ale i z tym by sie poradzilo (tak mysle) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek wiesz że ja też chętnie bym wpadł na jakiegoś mikro spota jak by ktoś dał znać :) a numer chyba masz chyba nie??

Twój numer juz mam :wink4: znalazłem na forum konkurencyjnym :tongue4: Ok jak bedzie sie cosik działo to dam znac :good: Bo ostatnio to tylko przyjechałeś na koniec mikro spocika pod Tesco :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzućcie jakiś plakacik na ten spot bo już za wiele czasu nie zostało :)

A przydało by się jeszcze to trochę rozgłosic

oki napiszę do pewnej osoby zeby wykonała plakacik :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak idą :no: ja sie tym nie zajmuje niestety :gwizdanie: masz mozliwosć aby te plakaciki jakos rozwieśić czy cus w tym stylu aby nagłośnic Spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiesić zawsze można. :naughty: w piątek będę :audi::a4fan: w Chełmie to pośmigam i wybiorę jakieś fajne miejscówki na rozwieszenie. Tak żeby jak najwięcej ludzi zobaczyło. Tylko oczywiście jak by było co rozwiesić :cool1::naughty:

nie za póżno bedzie w piątek :wink4: daj znaka to Ci bym pomógł jak by był juz plakacik :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w ten piątek jakby się powiesiło to jeszcze ponad tydzień by powisiały. Moim zdaniem by wystarczyło. Bo jutro i w czwartek to czas bym mial dopiero po 15.00 :kwasny: a to troche przypozno a w poątek mógłbym z rana porozwieszać. Taka jest moja propozycja

:naughty:

A może na GG będzie lepszy kontakt....??? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa z Lublina niestety raczej nie będzie obecnana najbliższym spocie chełmskim 14 grudnia,już tłumacze dlaczego:

15 Grudnia mija I rocznica powstania VAG Lublin i z tej racji

jest planowana impreza w sobote 13 Grudnia na którą was również zapraszamy

Plan:

- godz. 17 spot na Placu Zamkowym

- godz. 20 spotkanie w klubie NoBo

więc sami rozumiecie że będzie ciężko przyjechać

więcej info tutaj http://lkt.pl/viewtopic.php?t=8069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gelu rozumiemy :wink4: ale następnego nie odpuścimy :kox:

Zapraszam teraz wszystkich na najblizszy spocik :decayed:

f55111dae4ae0f90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak tam z ludźmmi będzie na spociku?

Myśle ze sporo ludzi nowych jak i stałych bywalców bedzie :wink4: licze ze na spociku bedzie tak ok.25 autek :decayed::kox: Rowniez postaram sie namówic kilka osób na spota :naughty: Moze te plakaciki które drukowałes powiekszą frekfencje w niedziele :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...