Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to dawaj zaraz gdzies pod tesco sie ustawim i pojedziem na bajere do rogala do roboty :kox:

rogal za 20 minut z roboty juz wylazi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

juz niestety nie mam wlepek :disgust: moge Ci jedną zerwać z mojego auta bo mam 2 na klapie przyklejone :gwizdanie: no mozna by po 18 sie spotkac :> ciekawe co na to rogalik :cool1:

Opublikowano

oko

spikaj sie tam z solarem mozna jakiegos spota skrecic pod tesco po 18

Opublikowano

rogal za 20 minut z roboty juz wylazi :naughty:

to siaj jaki... leń pojedzie do domu i będzie leżał do góry piczką :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cycu czytasz w moich myslach z tymi wlepami :tongue4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:09_________________________________________________

oko

spikaj sie tam z solarem mozna jakiegos spota skrecic pod tesco po 18

mozna mozna jestem za :good:

wiec jak robim ustawiamy sie dzis po 18 pod Tesco

szybka decyzja :decayed: jestem za a reszta :decayed:

Opublikowano

wiec jak robim ustawiamy sie dzis po 18 pod Tesco

szybka decyzja :decayed: jestem za a reszta :decayed:

to i ja koło 18. podjadę pod tesco :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

bedziem rwać kukuryny :decayed: rogalik jak zobaczysz mego nowego bajera to padniesz :polew::polew:

Opublikowano

bedziem rwać kukuryny :decayed: rogalik jak zobaczysz mego nowego bajera to padniesz :polew::polew:

Kukuryny są w Rykach :tongue4:

A co zmajstrowałeś? chrom na metry? :decayed:

Opublikowano

rogal za 20 minut z roboty juz wylazi :naughty:

to siaj jaki... leń pojedzie do domu i będzie leżał do góry piczką :naughty:

bede szlifowal :jerk:

daszek przed malowaniem :kox:

Opublikowano
  • Autor

metry to mało powiedziane tam są juz kilometry :evil: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________gdzie bedziesz szorował :jerk: w robocie na chacie czy w garage :kox:

Opublikowano

gdzie bedziesz szorował :jerk: w robocie na chacie czy w garage :kox:

Na miasto wyjedzie, przed wejściem do tesco se poszoruje :jerk::naughty:

Tylko uważajcie na tego złodzieja co pod tesco dekielki kradnie :D

Opublikowano

metry to mało powiedziane tam są juz kilometry :evil: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 15:17_________________________________________________gdzie bedziesz szorował :jerk: w robocie na chacie czy w garage :kox:

w domu

znikam jeszcze o bebiko zachacze

Opublikowano
  • Autor

to jak pany spontan aktualny :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:50_________________________________________________Uaktualniłem info odnośnie spota najblizszego w Chełmie Wiecej info w 1 poście :good:

Opublikowano

to jak pany spontan aktualny :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 17:50_________________________________________________Uaktualniłem info odnośnie spota najblizszego w Chełmie Wiecej info w 1 poście :good:

no i śmy się spotneli :good: eleganko pogadane poogladane pomarudzone :decayed:

witamy kolege w chelmskim gronie :>

tylko jeszcze trzeba by sie obrandowac :good:kuzwa ale zmarzlem , a moze to ten browar?

Opublikowano

ja rowniez witam :hi:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie: Zawsze planowałem depnąć na spota i nie wychodziło nigdy :rolleyes:

To teraz może się.... nie pojawię :tongue4:

kurde, impreze mam w piątek może dotre do domu do niedzieli...

Opublikowano

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

Opublikowano

Solar zamontowałes bajera :mysli::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.