Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja chcem fisa i manetkę :kox:

Opublikowano

Jeszcze nie wiem ale chyba pójdzie w całości do sprzedania.

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

nawet 4 rady,leza i sie walaja :gwizdanie:

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

nawet 4 rady,leza i sie walaja :gwizdanie:

uuuuuuuuuuuuuu........ a ja tu w niewiedzy zyje :shocked:

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

nawet 4 rady,leza i sie walaja :gwizdanie:

uuuuuuuuuuuuuu........ a ja tu w niewiedzy zyje :shocked:

tylko nie pier.dol ze masz bose

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

nawet 4 rady,leza i sie walaja :gwizdanie:

uuuuuuuuuuuuuu........ a ja tu w niewiedzy zyje :shocked:

tylko nie pier.dol ze masz bose

jakby Ci to powiedziec.... :gwizdanie: mam BOSE :disgust:

a co jest inny głosnik?? bo wole założyć narazie byle co a mój oddać do przewinięcia niz słuchać tego hyszhrryyymrrrszyyymmrry :sick3:

Opublikowano

Pany kiedy jakis sponatan planowany???????? :chytry:

byl tydzien temu, czemu nie byles?

""""to dawaj do mnie :good:""""

rogal.... :mysli: czy przypadkiem masz jakas rade na moja bolaczke z głośnikiem :przebiegly:

nawet 4 rady,leza i sie walaja :gwizdanie:

uuuuuuuuuuuuuu........ a ja tu w niewiedzy zyje :shocked:

tylko nie pier.dol ze masz bose

jakby Ci to powiedziec.... :gwizdanie: mam BOSE :disgust:

a co jest inny głosnik?? bo wole założyć narazie byle co a mój oddać do przewinięcia niz słuchać tego hyszhrryyymrrrszyyymmrry :sick3:

to jak nie chce Ci sie haszu sluchac to mam :good:

Opublikowano

tro powiedz mi kiedy jestes czasowy? to moze by cos wydłubał w tej sprawie.... :przebiegly: o ile reflektujesz.... :?: :!:

Opublikowano

tro powiedz mi kiedy jestes czasowy? to moze by cos wydłubał w tej sprawie.... :przebiegly: o ile reflektujesz.... :?: :!:

kiedy se tam chcesz, mozesz dzis

Opublikowano

mrogal a powiedz mi czy moze w chełmie jest jakas firma co regeneruje glosniki... :mysli: czy moge tu o tym zapomniec?!

Opublikowano

mrogal a powiedz mi czy moze w chełmie jest jakas firma co regeneruje glosniki... :mysli: czy moge tu o tym zapomniec?!

Ty nie wiem...

w lublinie macie klinike dzwieku czy jakis dobry ton nie pamietam. A w a6 jakie sa w bose glosniki? 13 czy 16cm?

Opublikowano

wlepki dotarły :naughty: :naughty: :naughty: prosze sie zglaszac z walizkami kasy :evil: w kolejności jak kto sobie bukował :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ile sie cenisz za jedna wlepę :decayed:

Opublikowano

a ile sie cenisz za jedna wlepę :decayed:

wcześniej zacznij spłacać długi a potem bierz się za kupowanie czegokolwiek :decayed:

Opublikowano

a ile sie cenisz za jedna wlepę :decayed:

wcześniej zacznij spłacać długi a potem bierz się za kupowanie czegokolwiek :decayed:

j**any :polew:

nie bój poradziłem solarowi zeby sprzedal nerke :good:

Opublikowano

ja lepke bym wziął nawet dzisiaj bo będę w Chełmie po 12 do 16. dzwoń jak coś: 515244608 a jak nie to u solara zostawisz, ja już od niego odbiorę :wink4: (będzie na nowe auto- rafalek przyklei nie? :naughty:) ;)

Opublikowano
  • Autor

on nie umie :tongue4: znowu będzie krzywo :thumbdown: co ze starym sztruclem zrobiłeś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.