Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

a na forumie widziałem byłes Offline :tongue4: a takie małe popierdułki musze chyba zakupic bo lipa :thumbdown:

Śniegu znowu naj**ało mi pod garaz :wallbash:

dsc05624fh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu znowu naj**ało mi pod garaz :wallbash:

A mi ktoś odkopał furę :polew: Z tyłu przejechał pługiem, wiatr zwalił śnieg z szyb i dachu, co prawda nie cały ale większość :D A po bokach sąsiad sobie odgarniał i przypadkiem mi :polew: Jeszcze coś tam zostało, ale nie tyle co było :polew: I po co odgarniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panoćki moze jakiego spocisza by urządził :mysli:

Po co? :tongue4: Nudzi Ci się? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uj wi :mysli: bo wygrzebaniu z tej zaspy mósi jak juz wróciłem na garage to z gróbsza go odśniezyłem i zobaczyłem ze pasek wisi :wallbash: moze sie tylko ześliznął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Dziekówka dziękówka panowie ze az tak o mnie pamiętacie :decayed::drunk:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 17:28_________________________________________________UP :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Solar_ sie chyba zagalopował albo ma wejścia u pogodynki :naughty: i wie że pogoda nie dopisze... a tak na poważnie to źle sie zapowiada pogoda na 22 styczeń..... i trzeba będzie jakieś decyzje podjąć co do wojewódzkiego czy przekładamy czy zmieniamy charakter???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u pogodynki zawsze mam wejscia :decayed: mówiłem Ci dzis jak kiedys sie wychodziło :decayed: a co do wojewódzkiego to trza przesunąc na inny termin i wymyslec cos lepsiejszego jak pogoda nie dopisze :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u pogodynki zawsze mam wejscia :decayed: mówiłem Ci dzis jak kiedys sie wychodziło :decayed: a co do wojewódzkiego to trza przesunąc na inny termin i wymyslec cos lepsiejszego jak pogoda nie dopisze :confused4:

daj no PANIE jakiś przykład oświecenia!!! co do planu spota wojewódzkiego & gdzie ?! :good: dogaduj sie tam z pogodynka kiedy można spota trzasnać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w LC trya chzba stryelic spota woj bo jak chzba do tej porz bzz njlepsze :decayed: a co do pomslunku to moze ktrego dnia obgadamy sprawe co i jak na zzwca bo ty to masy gowe do pomyslunkow :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...