Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oko jak bedzie to pojmam :naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

:drool: :ok2:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 09:37_________________________________________________A masz moze Jakiego Windowsa XP na płytce pożyczyć :wink4: trza mie system zreanimowac :disgust:

Opublikowano

jak gdzieś tu w domu win nie zaginąl to go wezme... :wink4: już puertoss ma co trza :gwizdanie: :pilot:

Opublikowano
  • Autor

jak gdzieś tu w domu win nie zaginąl to go wezme... :wink4: już puertoss ma co trza :gwizdanie: :pilot:

no to gitara :kox: jak masz gdzies to wez :good:
Opublikowano

solar i co fotele tweeeeeeeee???? :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

solar i co fotele tweeeeeeeee???? :kox: :gwizdanie:

podobno...

Opublikowano

Juz chwalił sie o nabytku :decayed:

Opublikowano

Juz chwalił sie o nabytku :decayed:

ja mam po to niby jechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

solar i co fotele tweeeeeeeee???? :kox: :gwizdanie:

podobno...

Me me :kox:
Opublikowano

słyszałem że dziś jakiś spocik się zapowiada?????? :naughty: :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:40_________________________________________________gdzies ok 18??? :tongue4: cos mnie tak doleciało....... :chytry::przebiegly:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________czyżbym sie mylił??? :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jaki spocik :decayed: noć to przecie wczoraj był :tongue4: byłeś na nim przecie :cool1:

:polew: :polew:

Opublikowano

a no był... był tak sie chciałem upewnić

Opublikowano
  • Autor

jescze nie bo byłem na :drinks: oraz na innych przyjemnosciach dzis jeszcze :banan1::decayed: ale na weekend to ogarnę bo na tyg ni bardzo :kwasny: roota a jak wiadomo po robocie trzeba bedzie sobie odpocząć :krol:

Opublikowano

aaa to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

:sexinbed: & :drinks: to priorytet :kox:

komp nie zając nie ucieknie, piwo wywietrzeje a kobita ostygnie :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

komp nie zając nie ucieknie, piwo wywietrzeje a kobita ostygnie :cool1:

otóz to :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 06:07_________________________________________________puertoss synek co Ty tel nie odbierasz ode mnie :gwizdanie:

Opublikowano

komp nie zając nie ucieknie, piwo wywietrzeje a kobita ostygnie :cool1:

otóz to :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 06:07_________________________________________________puertoss synek co Ty tel nie odbierasz ode mnie :gwizdanie:

pewnie ma dżemke :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

peno tak :decayed: albo kozystał z uroków zimy :cool1:

Opublikowano

komp nie zając nie ucieknie, piwo wywietrzeje a kobita ostygnie :cool1:

otóz to :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 06:07_________________________________________________puertoss synek co Ty tel nie odbierasz ode mnie :gwizdanie:

mrogal trafił w dyche tylko ta dżemka to do rana..... :gwizdanie: co tam gwiazdo chciałeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.