Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Solar zamontowałes bajera :mysli::kox:

kórwa zamontowal, nie mow mi prosze ze to od Ciebie :wallbash:

moze i kukryny na to leca jak przejezdza ale to jest maks przypal :thumbdown: :thumbdown: :confused4:

puertoss ja jutro bede na spocie pod lidlem :good: ale jak przyjedzie solar i zacznie rzec to sie zwijam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

niestety nie bedzie mnie :wallbash: a co tam potrzeba :wink4:
Opublikowano

Solar zamontowałes bajera :mysli::kox:

kórwa zamontowal, nie mow mi prosze ze to od Ciebie :wallbash:

moze i kukryny na to leca jak przejezdza ale to jest maks przypal :thumbdown: :thumbdown: :confused4:

puertoss ja jutro bede na spocie pod lidlem :good: ale jak przyjedzie solar i zacznie rzec to sie zwijam :decayed:

to nie ode mnie, ale jak to usłyszałem to miałem brechta z tego :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

niestety nie bedzie mnie :wallbash: a co tam potrzeba :wink4:

VAG COM itd........ :mysli:

Opublikowano

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

niestety nie bedzie mnie :wallbash: a co tam potrzeba :wink4:

VAG COM itd........ :mysli:

masz lapka? ja mam kabel, ale moj lapek nie wytrzyma dluzej niz 10 minut, wiec nie powagujemy

Opublikowano

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

niestety nie bedzie mnie :wallbash: a co tam potrzeba :wink4:

VAG COM itd........ :mysli:

masz lapka? ja mam kabel, ale moj lapek nie wytrzyma dluzej niz 10 minut, wiec nie powagujemy

mam mam moj troche dluzej polata chyba ze wolisz na swoim bo mam magie 12V--->220V :chytry:

Opublikowano

solar pojawiasz sie na niedzielnym spociku???

niestety nie bedzie mnie :wallbash: a co tam potrzeba :wink4:

VAG COM itd........ :mysli:

masz lapka? ja mam kabel, ale moj lapek nie wytrzyma dluzej niz 10 minut, wiec nie powagujemy

mam mam moj troche dluzej polata chyba ze wolisz na swoim bo mam magie 12V--->220V :chytry:

no to dawaj z magikiem i na moim wyklikamy, tylko co chcesz sprawdzic?

Opublikowano

potrfisz logi z grupy 11???[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:35_________________________________________________daj mi jeszcze kontakt do siebie na PW[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 14:36_________________________________________________spocik odbyty :hi:... autek tyle ze nie bylo gdzie sie wcisnac :gwizdanie: ale dobra strona ze "chyba" (rogal :notworthy:) logi ogarniete :przebiegly:

Opublikowano

foty pany foty :decayed:

Opublikowano

foty pany foty :decayed:

beda i foty jak rogal zrzuci z aparatu i do kompa dosiadzie :tongue4:

Opublikowano

foty pany foty :decayed:

beda i foty jak rogal zrzuci z aparatu i do kompa dosiadzie :tongue4:

no dosiadlem

zara beda foty :polew:

i sa 2 mysle stykną

jak tam logi? :mysli:

clipboard0111.jpg

dscf58451.jpg

Opublikowano

Z logami chyba ok tylko dostalem "polecenie" :kox: zrobienia jeszcze 001,003,004,008,010 +011 czyli dwa podejcia po trzy kolumny i gitara ale wychodzi na to ze tak sie to robi :good:

Opublikowano

Z logami chyba ok tylko dostalem "polecenie" :kox: zrobienia jeszcze 001,003,004,008,010 +011 czyli dwa podejcia po trzy kolumny i gitara ale wychodzi na to ze tak sie to robi :good:

to tarabań tam, to sie kiedys zrobi :wink4:

Opublikowano

no jakos na dniach przydalo by sie reszte zrobic :cool1:

Opublikowano

no jakos na dniach przydalo by sie reszte zrobic :cool1:

luzz, PS jakiej marki masz myszkie do lapka? bo musze kupic :polew::decayed:

Opublikowano

no jakos na dniach przydalo by sie reszte zrobic :cool1:

luzz, PS jakiej marki masz myszkie do lapka? bo musze kupic :polew::decayed:

http://allegro.pl/mysz-bezprzewodowa-modecom-mc-619-aaa-kolory-w-wa-i1213787202.html prosze bardzo :cool1:

cos takiego... ceny sa tez nizsze tu widze

Opublikowano

no jakos na dniach przydalo by sie reszte zrobic :cool1:

luzz, PS jakiej marki masz myszkie do lapka? bo musze kupic :polew::decayed:

http://allegro.pl/mysz-bezprzewodowa-modecom-mc-619-aaa-kolory-w-wa-i1213787202.html prosze bardzo :cool1:

cos takiego... ceny sa tez nizsze tu widze

dzieki :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.