Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witqa Koledzy

Pytanko - jedzie/jeździ ktoś od Was w stronę , Katowic,Radomia,Kielc,Łodzi

Jakby się ktoś a nóż cheesy wybierał dajcie proszę cynę

jest coś lekkiego do zabrania w obojętnie które z miejsce hi

oczywiście nie za free

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze zapłacisz to moge paczuszke Ci przywieżć do samego domu :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Spocik w niedziele nadal aktualny?

Opublikowano
  • Autor

Spocik w niedziele nadal aktualny?

Si :good::hi:
Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

Rafał... ta naklejka co ją naklejałeś (klubowa) na zmarnowanie może pójść.... :wallbash: bo autko ucierpiało... Mamuśka jechała wczoraj po LC i jakiś kretyn w bmw wjechał jej w tył audi... a audi strzeliło w berlingo przodem jeszcze... :confused4:

Opublikowano

Rafał... ta naklejka co ją naklejałeś (klubowa) na zmarnowanie może pójść.... :wallbash: bo autko ucierpiało... Mamuśka jechała wczoraj po LC i jakiś kretyn w bmw wjechał jej w tył audi... a audi strzeliło w berlingo przodem jeszcze... :confused4:

no naklejka szpachli się nie trzyma :decayed: współczuje :wink4:

Opublikowano

Rafał... ta naklejka co ją naklejałeś (klubowa) na zmarnowanie może pójść.... :wallbash: bo autko ucierpiało... Mamuśka jechała wczoraj po LC i jakiś kretyn w bmw wjechał jej w tył audi... a audi strzeliło w berlingo przodem jeszcze... :confused4:

:hi:

wiesz co jak Ci bedzie potrzebana naklejka klubowa to dawaj znac bo tez bym zamowil tylko nie trzeba mi az 5 szt. :mysli:

bo by sie czlowiek moze okleil wkoncu....

Opublikowano

Ja wezme jedna.

Opublikowano

No druga audica będzie na pewno to wezmę też z jedną. Tej szkoda bo niby stara ale fajna i w dobrym stanie była, dzień przed przyszedł mi silniczek od wycieraczek i centralka z pilotem (bo miałem pilot dokładać) tydzień temu nowiuśkie tarcze klocki założyłem, wymieniłem plecionkę, katalizator udrożniłem, dwa tyg temu oil wymieniony, wszystkie płyny wymienione i psu w D. No i "ktoś" mi tu odmę wymieniał ostatnio :wink4:

Teraz przyjdzie wycena i dadzą kutfa parę groszy i tyle.... A co do szpachli to tam grama nie było jej nawet :confused4: W sumie w becie pół przodu się skasowało a w audi tylko zderzak poszedł... ale drzwi ocierają (tylne) przy zamykaniu, a auta z ruszoną konstrukcją nie chcę eksploatować. :no:

a co do lepy to się piszę

Opublikowano

Ja wezme jedna.

No druga audica będzie na pewno to wezmę też z jedną. Tej szkoda bo niby stara ale fajna i w dobrym stanie była, dzień przed przyszedł mi silniczek od wycieraczek i centralka z pilotem (bo miałem pilot dokładać) tydzień temu nowiuśkie tarcze klocki założyłem, wymieniłem plecionkę, katalizator udrożniłem, dwa tyg temu oil wymieniony, wszystkie płyny wymienione i psu w D. No i "ktoś" mi tu odmę wymieniał ostatnio :wink4:

Teraz przyjdzie wycena i dadzą kutfa parę groszy i tyle.... A co do szpachli to tam grama nie było jej nawet :confused4: W sumie w becie pół przodu się skasowało a w audi tylko zderzak poszedł... ale drzwi ocierają (tylne) przy zamykaniu, a auta z ruszoną konstrukcją nie chcę eksploatować. :no:

a co do lepy to się piszę

no to bomba bo juz zamowilem pakiecik... mi trzeba 2 szt. a reszte bede mial do puszczenia :naughty:

Opublikowano

a ile jest za sztukę bo nie pamiętam. (może bym też wziął dwie)

Opublikowano
  • Autor

puertoss toć mówiłem ze jedną mogę Ci oddac :decayed:

Opublikowano

Solar dał cynk ze naklejkę macie na zbyciu więc jak jest możliwość to bym pobrał 1 szt. :hi: I prozba do kolegi Solarka żeby mi wziął i zapłacił a ja się już z tobą rozliczę jak się stykniemy

Opublikowano

aha to ja też jedną biorę :wink4: i już mamy rozpracowany pakiecik lepek. Będzie na nową furę

Opublikowano

puertoss toć mówiłem ze jedną mogę Ci oddac :decayed:

nie che chodzonej :tongue4:

Opublikowano

Rafał... ta naklejka co ją naklejałeś (klubowa) na zmarnowanie może pójść.... :wallbash: bo autko ucierpiało... Mamuśka jechała wczoraj po LC i jakiś kretyn w bmw wjechał jej w tył audi... a audi strzeliło w berlingo przodem jeszcze... :confused4:

tylko nie kretyn tylko nie kretyn!! :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 14:04_________________________________________________

No druga audica będzie na pewno to wezmę też z jedną. Tej szkoda bo niby stara ale fajna i w dobrym stanie była, dzień przed przyszedł mi silniczek od wycieraczek i centralka z pilotem (bo miałem pilot dokładać) tydzień temu nowiuśkie tarcze klocki założyłem, wymieniłem plecionkę, katalizator udrożniłem, dwa tyg temu oil wymieniony, wszystkie płyny wymienione i psu w D. No i "ktoś" mi tu odmę wymieniał ostatnio :wink4:

Teraz przyjdzie wycena i dadzą kutfa parę groszy i tyle.... A co do szpachli to tam grama nie było jej nawet :confused4: W sumie w becie pół przodu się skasowało a w audi tylko zderzak poszedł... ale drzwi ocierają (tylne) przy zamykaniu, a auta z ruszoną konstrukcją nie chcę eksploatować. :no:

a co do lepy to się piszę

solar lyknie fisa od Ciebie , jeszcze zarobisz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

I prozba do kolegi Solarka żeby mi wziął i zapłacił a ja się już z tobą rozliczę jak się stykniemy

:good:
Opublikowano

Rafał... ta naklejka co ją naklejałeś (klubowa) na zmarnowanie może pójść.... :wallbash: bo autko ucierpiało... Mamuśka jechała wczoraj po LC i jakiś kretyn w bmw wjechał jej w tył audi... a audi strzeliło w berlingo przodem jeszcze... :confused4:

tylko nie kretyn tylko nie kretyn!! :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 14:04_________________________________________________

No druga audica będzie na pewno to wezmę też z jedną. Tej szkoda bo niby stara ale fajna i w dobrym stanie była, dzień przed przyszedł mi silniczek od wycieraczek i centralka z pilotem (bo miałem pilot dokładać) tydzień temu nowiuśkie tarcze klocki założyłem, wymieniłem plecionkę, katalizator udrożniłem, dwa tyg temu oil wymieniony, wszystkie płyny wymienione i psu w D. No i "ktoś" mi tu odmę wymieniał ostatnio :wink4:

Teraz przyjdzie wycena i dadzą kutfa parę groszy i tyle.... A co do szpachli to tam grama nie było jej nawet :confused4: W sumie w becie pół przodu się skasowało a w audi tylko zderzak poszedł... ale drzwi ocierają (tylne) przy zamykaniu, a auta z ruszoną konstrukcją nie chcę eksploatować. :no:

a co do lepy to się piszę

solar lyknie fisa od Ciebie , jeszcze zarobisz :gwizdanie:

Kretyn :tongue4: w bmw :gwizdanie: bo naklejka mi przez niego na zmarnowanie pójdzie

Kto chce kupić audi? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.