Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Chełmskie


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

w LC trya chzba stryelic spota woj bo jak chzba do tej porz bzz njlepsze :decayed: a co do pomslunku to moze ktrego dnia obgadamy sprawe co i jak na zzwca bo ty to masy gowe do pomyslunkow :cool1:

naciśnij se Ctrl+Shift bo jesteś przekrecony :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie piłem :no: klawiatura po prostu mnie sie sypie...Niedawno wróciłem co od pogodynki :kox: i zmeczony mocno jestem :decayed: puertoss dzis widział jak mnie gonila abym szybko przypedzil do niej :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie piłem :no: klawiatura po prostu mnie sie sypie...Niedawno wróciłem co od pogodynki :kox: i zmeczony mocno jestem :decayed: puertoss dzis widział jak mnie gonila abym szybko przypedzil do niej :banan2:

taaaa :banan1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w LC trya chzba stryelic spota woj bo jak chzba do tej porz bzz njlepsze :decayed: a co do pomslunku to moze ktrego dnia obgadamy sprawe co i jak na zzwca bo ty to masy gowe do pomyslunkow :cool1:

naciśnij se Ctrl+Shift bo jesteś przekrecony :tongue4:

a skad Ty takie bajery znasz :> a ja myslał ze klawiatura mnie sie sypie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

dziś sie dopiero okazało ze polift ma mniejsze jak z solarem przeprowadzaliśmy montaż no i mam jak Ci potrza za jakieś tam talary... byle mi sie zwrociły :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

no i to w extra stanie w porównaniu z Twoim :good::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to w extra stanie w porównaniu z Twoim :good::tongue4:

Moje już jak nówki sztuki umyte :) A przewodzik z kosteczką będę miał :) Poza tym podpinam tylko stronę pasażerki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko loko ciekawe kiedy to zamontujesz :tongue4:

i czy druta pociągniesz?! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________Skoro wojewodzki bedzie przełożony to może 22 styczen spot chełmsko-lubelski na lodowisku obok MOSiR-u w lublinie????? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko loko ciekawe kiedy to zamontujesz :tongue4:

i czy druta pociągniesz?! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________Skoro wojewodzki bedzie przełożony to może 22 styczen spot chełmsko-lubelski na lodowisku obok MOSiR-u w lublinie????? :cool1:

czemóz nie ciekawe co na to reszta :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zawitać do Lbn bo do końca miesiąca codziennie jestem :wink4:

no to pamietaj żebym pamietał żebym nie zapomniał Ci wlepy dać :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...