Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Solar nie pij już :decayed:

Opublikowano

w LC trya chzba stryelic spota woj bo jak chzba do tej porz bzz njlepsze :decayed: a co do pomslunku to moze ktrego dnia obgadamy sprawe co i jak na zzwca bo ty to masy gowe do pomyslunkow :cool1:

naciśnij se Ctrl+Shift bo jesteś przekrecony :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja nic nie piłem :no: klawiatura po prostu mnie sie sypie...Niedawno wróciłem co od pogodynki :kox: i zmeczony mocno jestem :decayed: puertoss dzis widział jak mnie gonila abym szybko przypedzil do niej :banan2:

Opublikowano

ja nic nie piłem :no: klawiatura po prostu mnie sie sypie...Niedawno wróciłem co od pogodynki :kox: i zmeczony mocno jestem :decayed: puertoss dzis widział jak mnie gonila abym szybko przypedzil do niej :banan2:

taaaa :banan1:

Opublikowano
  • Autor

w LC trya chzba stryelic spota woj bo jak chzba do tej porz bzz njlepsze :decayed: a co do pomslunku to moze ktrego dnia obgadamy sprawe co i jak na zzwca bo ty to masy gowe do pomyslunkow :cool1:

naciśnij se Ctrl+Shift bo jesteś przekrecony :tongue4:

a skad Ty takie bajery znasz :> a ja myslał ze klawiatura mnie sie sypie :polew:
Opublikowano

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

Opublikowano

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

dziś sie dopiero okazało ze polift ma mniejsze jak z solarem przeprowadzaliśmy montaż no i mam jak Ci potrza za jakieś tam talary... byle mi sie zwrociły :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Gutek do jasnej anielki dopiero dzisiaj mówisz że masz szare słoneczka :thumbdown: Nie bawię się z Tobą :thumbdown: Myślta nad spotem wojewódzkim :decayed:

no i to w extra stanie w porównaniu z Twoim :good::tongue4:
Opublikowano

no i to w extra stanie w porównaniu z Twoim :good::tongue4:

Moje już jak nówki sztuki umyte :) A przewodzik z kosteczką będę miał :) Poza tym podpinam tylko stronę pasażerki :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to spoko loko ciekawe kiedy to zamontujesz :tongue4:

Opublikowano

no to spoko loko ciekawe kiedy to zamontujesz :tongue4:

i czy druta pociągniesz?! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________Skoro wojewodzki bedzie przełożony to może 22 styczen spot chełmsko-lubelski na lodowisku obok MOSiR-u w lublinie????? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to spoko loko ciekawe kiedy to zamontujesz :tongue4:

i czy druta pociągniesz?! :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________Skoro wojewodzki bedzie przełożony to może 22 styczen spot chełmsko-lubelski na lodowisku obok MOSiR-u w lublinie????? :cool1:

czemóz nie ciekawe co na to reszta :mysli:
Opublikowano

poczekamy zobaczymy wypowiedzi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Albo u nas w LC na lodzio wyskoczyc :decayed:

Opublikowano

Albo u nas w LC na lodzio wyskoczyc :decayed:

też moze byc tyle tylko ze po lyzwy musze do lbn skoczyc

Opublikowano
  • Autor

se wypozyczysz :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

pojebawszy mam swoje... te wypożyczane to za psami mozna rzucac takie tepe. :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mogę zawitać do Lbn bo do końca miesiąca codziennie jestem :wink4:

Opublikowano

Ja mogę zawitać do Lbn bo do końca miesiąca codziennie jestem :wink4:

no to pamietaj żebym pamietał żebym nie zapomniał Ci wlepy dać :gwizdanie: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.