Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o dzieki a na jakiej ulicy ma ten warsztat :>

Koszowski ma warsztat na tej ulicy za rądem jak jedziesz w stronę Żułkiewki ,nie pamiętam jaka ,zapytaj byle kogo to ci powie....

To teraz i w LKS będziemy mogli spoty robić :naughty: jest nas 3 :polew:

Opublikowano

david22 co Tydzień w Czwartki o 20 pod carefourem sa mini spoty wiec smiało wbijaj :good: a jak bys chciał sie z kims spotkac z LC to pisz ja to mam na chwile obecna kupe czasu wiec moge sie zespotowac i pobajerzyć bo mrogal czy puertoss to tez chetnie by sie pisali ale oni trochu sa zapracowani :rolleyes:

_Solar_ dopisz do nagłówka że są "cotygodniowe mini spoty w czwartki pod carefourem o 20:00" :good:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 07:54_________________________________________________

a tak sobie napisałem bo I love :quattro:

w zamojski to chyba sie nic nie dzieje a w Chełmie jestem prawie teraz codzienie wiec pisze tutaj :>

3kwietnia na wojewodzkito ja juz pisałem ze będę i to 100% pozdro

dzis byl mini spot vag chelm z 17 fur bylo pod carefourem o 20

w tym aż trzy A4 :decayed: stały skład :>

Opublikowano

Już znalazłem ten warsztat :>

jak bym wiedział że jest spot to bym przyjechał to napiszcie w nagłówku to będzie każdy wiedział

no to solar kiedy sie stykniemy ja tez teraz mam dużo czasu :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

no to solar kiedy sie stykniemy ja tez teraz mam dużo czasu :thumbup:

nawet i dzis :decayed::cool1: [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 12:25_________________________________________________Panocki nie zapominac o jutrzejszym spontanie :good:
Opublikowano

o jakim spontanie :decayed:

Opublikowano

o jakim spontanie :decayed:

no o jakim, o dzisiejszym!

Opublikowano

o jakim spontanie :decayed:

no o jakim, o dzisiejszym!

dzisiejszym? :decayed: gdzie? kto? jak? :decayed: będzie upalanie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiejszym dzisiejszym :decayed: AFN + MOD z AKN black Q :kox: bedzi sie pewno działo :decayed:

Opublikowano

dzisiejszym dzisiejszym :decayed: AFN + MOD z AKN black Q :kox: bedzi sie pewno działo :decayed:

:thumbdown: lyyyyyyyyyypa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mówisz lyyyyyypa bo Ciebie nie bedzie :cwaniak1:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

:facepalm:

a Tobie co ?? Głowa Cie boli :mysli:
Opublikowano
:decayed::dziura:
Opublikowano

:facepalm:

jak się siedzi w

:facepalm:

a Tobie co ?? Głowa Cie boli :mysli:

jak się w tunelu siedzi to czasem coś na głowę spadnie[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 13:30_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

jak się w tunelu siedzi to czasem coś na głowę spadnie :decayed:

:naughty:Solar napisz panu paputowi jak było u mnie w tunelu :naughty: Bo przecież byłeś z mrogalikiem u mnie w robocie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co ja ede duzo mówił foto mam nawet zrobione :decayed:

tunel_ol_d.jpg

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: to zdjęcie robiłeś jak siedziałeś przy moim biurku? :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: to zdjęcie robiłeś jak siedziałeś przy moim biurku? :naughty:

to się nazywa biuro :decayed:
Opublikowano

to się nazywa biuro :decayed:

:kox: nowoczesne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale kompa i internet jest wiec ni ma co narzekać :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.