-
[B5 APR] Pocisk Quattro
koledzy z ta gleba jest tez problem bo nie tylko ja uzytkuje te Pocisk zonka jezdzi wiecej odemnie bo ja siedze za granica. tak to jest 1BA
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
nom drewo tez mi sie nie podba no ale narazie zostanie
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
nom 18 tez nie zawygoda jest no ale o niebo lepiej wyglada auto a z tylnim zawieszeniem co jest nie tak, troche koza ale mi sie podoba
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
a co na 18 w teren już nie pojedzie?
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
ale mam tez 16'
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
nie powiedziałem ze gleba nie pasuje do q tylko ze nie na drogi koło mnie a czasem nawet lubię po polnych pojeździć
-
[B5 APR] Pocisk Quattro
Audi a4 2.8APR 193km kombi 1999r. Witam wszystkich chciałem zaprezentować mój pocisk. Zakupiłem go 1.5roku temu w Polsce od gościa który sprowadził z Włoch i jeździł nim rok miał przebieg 193000km. Dużych planów na mody nie mam raczej zostanie seria i tak nie ma co zmieniać po lifcie. I od razu mowie ze gleby nie będzie bo po co mi by było Q. Wyposażenie: -4x elektryczne szyby -centralny zamek+domykanie szyb z pilota -ABS -ESP ON/OFF -alarm -wspomaganie kierownicy -climatronic -skórzana kierownica S4 -automat -zmiana biegów w kierownicy -skórzana tapicerka -fis -pakiet chrom -10 jaśków -podłokietnik -tempomat -szyberdach Plany -felga 18 zrobione -chromowe ramki zegarów zrobione -rozpórka górna i dolna -audio na jakieś lepsze -szyby czarne -poprawki lakiernicze -podtlenek LPG zrobione -hamulce 312mm -oświetlenie wnętrza LED -xenony
-
Strona internetowa
- 1994-2001 Audi A4 (B5 - Typ 8D) EuroNCAP-Style Crash Test
http://fliiby.com/file/425316/diwcgan6zu.html- Konkurs
- [B5 AHU] Moje sreberko-kupione na giełdzie w LU.
super kolorek- Spociki Chełmskie
z tylu mi jebnelo jutro jade do mechanika zeby to zrobil- Spociki Chełmskie
lozysko mi jebnelo i nie jade na zlot- Spociki Chełmskie
Już znalazłem ten warsztat :> jak bym wiedział że jest spot to bym przyjechał to napiszcie w nagłówku to będzie każdy wiedział no to solar kiedy sie stykniemy ja tez teraz mam dużo czasu- Spociki Chełmskie
a tak sobie napisałem bo I love w zamojski to chyba sie nic nie dzieje a w Chełmie jestem prawie teraz codzienie wiec pisze tutaj :> 3kwietnia na wojewodzkito ja juz pisałem ze będę i to 100% pozdro - 1994-2001 Audi A4 (B5 - Typ 8D) EuroNCAP-Style Crash Test
david22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta