Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko-kupione na giełdzie w LU.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem dość długo na forum ale nie pokazałem żadnej swojej audi, a ze dziś mam dość dużo czasu to pokażę starą i nową.

Najpierw była 1,6 ADP seria bez klimy :embarrassed:..

DSC00151.jpg

03072010233.jpg

03072010226.jpg

Gdy już przyszedł moment na sprzedaż, nie miałem z tym problemu poszła szybko trafił się napalony kupiec.

Po w miarę długich poszukiwaniach chyba ze 2 tyg :gwizdanie: pojechałem na giełdę do lublina no i trafiłem tą oto niunię ;

Audi a4 1,9 tdi AHU

alu 16

klima

skurzana kiera

tempomat

4 jaśki

brązowy welur miluśki

el lusterka,grzane

podłokietnik

oświetlenie nóg

Chromowane ramki szyb

lampki czerwone w drzwiach

centralny zamek otwieranie szyb z pilota

zestaw głośnomówiący nokia

xenon 6000 k

Reszta tak jak w seria .

Zdjęcia

03042011083.jpg

03042011087.jpg

03042011088.jpg

03042011089.jpg

03042011099.jpg

03042011100.jpg

03042011184.jpg

03042011188.jpg

03042011183.jpg

03042011198.jpg

03042011107.jpg

Zmienione;

Lampy przód,tył+xenon

dołożone ramki zegarów

podświetlane nawiewy

oświetlenie led .

To tyle by było jak narazie ,chyba ze macie jeszcze jakieś pomysły na zmiany ...

Audi jeździ i sprawuje się super ,zmieniłem tylko olej i filtry i drobne podstawowe naprawy . :hi:

17042011257.jpg

Opublikowano

Audi a4 1,9 tdi AHU

srebro ładne jak zawsze :decayed:

to ta co miala byc 110KM?

Opublikowano

srebro ładne jak zawsze :decayed:

dobrze prawisz :guma:

Opublikowano
  • Autor

Ta miała być :embarrassed:

Człowiek się nie znał zobaczył czerwone I ...

myślał ze to 110 :polew:

Opublikowano

Ta miała być :embarrassed:

:kwasny:
Opublikowano
:good: super kolorek :good:
Opublikowano

ładna ładna :good: w zeszłą sobote jaki nie raz ja juz widziałem na żywca :wink4: zmiany jak najbardziej na duzy plus :) szkoda ze ramek klubowych nie zostawiłes ze starej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Nie było czasu wyjmować graty jak i ramki ,kupiec się napalił i zabierał z miejsca.... :kox:

Opublikowano

Siemka sąsiad :wink4:. Poprzednia A4 śmiga po Holenderskich drogach, mijam ją codziennie :gwizdanie:. Ładny Dieselek :good:

Opublikowano
  • Autor

Siema siema to mówisz ze jeszcze lata ,cierpliwa bestia............ps ramki za...dol ramki :naughty::decayed:

a i spójrz na fele zobacz jak mi twój mechanik h.j je....ny Ko...czyk koła wyważył .....zabrałem samochód i nie zapłaciłem ...... :wallbash:

Opublikowano

Witam kolejnego z lubelskiego :) kolorek jak najbardziej na plus :) ten emblemat A4 był przyczepiony nieoryginalnie z tą 4 taka odwrócona :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś coś kombinował z tą 4. Chciałem ją odwrócić ale będzie widać klej ,a niczym go nie mogę usunąć,chyba ze razem z farbą :hi:

Poza tym jak by nie ten klej juz dawno nie było by napisu A4 :decayed:

Opublikowano

Siema siema to mówisz ze jeszcze lata ,cierpliwa bestia............ps ramki za...dol ramki :naughty::decayed:

a i spójrz na fele zobacz jak mi twój mechanik h.j je....ny Ko...czyk koła wyważył .....zabrałem samochód i nie zapłaciłem ...... :wallbash:

Śmiga, ale jest ślepa na jedno oko - żarnik xenonowy się zjarał i tak już jeździ od ładnych paru tygodni.

Co do mechanika, to ja nie wiem. Ja nie narzekam. Zrobil robotę idealnie, nic nie widać, że był dzwon :cool1:

Opublikowano

udany zakup :good: powodzenia w modach i bezawaryjnosci :good:

Tu licznik sie nie kreci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.