Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KL4K50N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak, folia 3M. Oklejali mi ją 5 dni:)
  2. Witajcie! Troszkę się pozmieniało i zapraszam Was na perwszą stronę mojego temat:D
  3. Witajcie! Możecie mnie doinformować czy jest sens wykupienia AC dla mojej A6 kiedy auto w PL będzie może max dwa miesiące na rok w PL Czy darować sobie? Bo nie wiem czy AC obejmuje szkody poza granicami PL. Nigdy wcześniej nie miałem Ac i nei wiem jak to działa. <glupek>
  4. Dziéki Mariusz za info i za zyczenia :-) Mam nadzieje, ze da rade heh.
  5. Wiem, że tyle nie kosztuje co nowy silnik :-) Twój jest 4 lata młodszy i pewnie ze 100.000tys mniej km. Poczekaj jeszcze trochę i Tobie się odezwie :-D
  6. Mariusz, dzięki za info. Co do rozrządu, to tak jak napisałem, prawie każdemu te napinacze rzęcholą i jeżdżą dalej. Ci którzy wymienili po 15tys km znów je usłyszeli. Jak będę w PL to pojadę do ASo niech zobaczą
  7. Nie były robione raczej, bo 2 sekundy podczas startu dzwonii któryś :-D. Ale znam ludzi co przejeździli z tym ponad 60 tysi i nawet nie zamierzają tego robić. Pewnie 99% postów z tymi napinaczami to tylko i wyłącznie panika a i tak się nic nie stanie. Ale jak się stanie to się zmieni silnik i po klopocie
  8. Nie wiadomo czy holendrzy będą chcieli się w to bawić. Jedni wręcz nie cierpią polaków a inni wręcz przeciwnie...
  9. Easy man :-) Napisałem do nich e-maila, zobaczymy co to będzie.
  10. Niestety ja mam sedana i w sumie co ja mogę z nim zrobić?
  11. O jakim dodatku piszesz?
  12. Ale to nie wykluczone, że jakby była możliwość ominięcia tej akcyzy to bym z niej nie skorzystał:-) Tylko powiedz mi jak mam to zrobić
  13. Ale ja się licze z tym, że muszę zapłacić 18,6% dla mnie to nie problem, ponieważ wybierając ten silnik miałem na uwadze tą akcyzę. Co do rejestracji, wolę go zarejestrować w PL. Wychodzi taniej niż tutaj w NL. Niestety Holenderskie prawo jest baaardzo ciężkie dla portfela jeżeli ma się silnik diesela i wagę prawie 2 tony. Obliczyli mi ubezpieczenie co miesiąc 80e + 580e na kwartał za podatek drogowy... Chyba są chorzy na głowę. Wole zapłacić raz te 8tys zł i mieć z głowy. Niż co trzy miesiące płacić im 600e
  14. No właśnie nic się nie dzieje. Silnik chodzi idealnie, nie dymi, nie szarpie, nie dławi się nic. Chodzi idealnie. A jakie są objawy padających wtrysków?
  15. Na razie za krótko go mam. Musze pojeździć, sprawdzić jak się zachowuje. Jako priorytet teraz czeka mnie podróż do PL (1450km) i rejestracja auta na PL blachy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.