Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d80a41134663c63cmed.jpg

Marka : Audi

Model : A6 C6

Nadwozie : Sedan

Kolor : LY7W - Lichtsilber Metallic

Rok : 14 listopad 2004 (wg VIN RM2005)

Silnik : 3.0TDI V6 quattro

Kod silnika : BMK

Skrzynia : Tiptronic

Przebieg : 285.000km w momencie zakupu. Potwierdzony holenderskim NAP

:) KRÓTKA HISTORIA MOJEGO ŻYCIA W ŚWIECIE AUDI :)

Jako moim pierwszym autkiem marki Audi był model 80 B3 z roku 1989. Autko posiadało silnik 1.8 RU na gaźniku i dysponowało mocą rzędu 75koni <wysmiewacz> . Po zarejestrowaniu się na forum 80 zacząłem się interesować jakimiś zmianami w autku. Po jakimś czasie moje autko uważano na forum za bardzo dobrze zmodzone, ale mi zawsze czegoś brakowało :). Po wspaniałej przygodzie z 80, którą ojciec śmiga do tej pory (obecny stan licznika ponad 400tys) nadszedł czas na jakieś zmiany. Następnym autkiem, które udało mi się zakupić była Audi A4 B5 1.8T benzynka. W tym autku praktycznie nic nie zmieniałem z powodu braku czasu oraz dostępności części w NL. Postanowiłem, że A4 oddam siorce a sobie kupie coś nowszego. I takim to sposobem kupiłem Audi A6 C6 z końcówki 2004r i jestem mega zadowolony. Oczywiście tutaj już jakoś będę się starał pobawić z wyglądem i coś pozmieniam.

||||||||||||||||||||||||||| WYPOSAŻENIE |||||||||||||||||||||||||||

- Bi Xenon Plus

- Pakiet Sportowy S-line

- Czarna podsufitka

- Fotele skórzane s-line

- Podgrzewanie foteli

- 4x szyby w prądzie

- lusterka w prądzie (niestety nie składane)

- MMI HIGH 2G (soft 5150 PL)

- Navi

- Czujnik zmierzchu

- Czujnik deszczu

- Tempomat

- Komputer pokładowy

- Podświetlenia nóg

- Podświetlenia drzwi

- Podświetlenia klamek

- System coming leaving home

- Bluetooth

- Parktronic przód, tył

- ESP

- ASR

- Sportowe zawieszenie S-line -30mm

- Duże tarcze S-line

- quattro

- Multimedialna kiera s-line

- DVD

- Halogeny

- Domykanie / otwieranie szyb z pilota

- Wspomaganie

- Servotronic

- 8x AirBag

- Zmieniarka CD

- System Bose Audio

- Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera z przodu, elektrycznie regulowane

- Pakiet chrom

- Światła do jazdy dziennej LED

- 19" Alu 235/35/R19 TOYO

- Klimatronik dwustrefowy

- Telefon

- Zderzak S6

- Tylne lampy LED

- Grill S6

- Bez filtra DPF

- Przyciemnione wszystkie szyby

- Lusterko Fotochrom

||||||||||||||||||||||||||| ZDJĘCIA |||||||||||||||||||||||||||

f988ecda9c5a714am.jpg fa1b9de8e3098ca6m.jpg cc10c1ea6dbcca53m.jpg a37b2b0ce8a2f1dbm.jpg a347f6c99f3c434dm.jpg 66a11540aa675960m.jpg 6cf7dda6930e9b80m.jpg bac67f90311a642bm.jpg 0774d5a79b062617m.jpg b0ce7fd6c8657498m.jpg 5a40285df4c6c1fdm.jpg 2b2c8a7deacdfe77m.jpg

fdbb667ef245b2e6m.jpg 8c47ef17201c2823m.jpg 700f8eda0a3357dcm.jpg 979a78bdb4513ef8m.jpg c9d430055fabcfcdm.jpg

____________________________________________________________________________________________

<cwaniak> Modzenie uważam za rozpoczęte <cwaniak>

21.12.2012 - Winter setup

3c903a0e71fa0cd8m.jpg 2ebd892deb4cc392m.jpg

20.12.2012 - Lusterko wewnętrzne fotochrom

4582417e83bbb1f9m.jpg

03.01.2013 - Wymieniony panel oświetlenia w podsufitce na czarny (przód oraz tył) + Dodatkowe oświetlenie Ambiente (przód oraz tył)

f552c1ba4f68dca6m.jpg d75e03bb0b0d07dfm.jpg

09.01.2013 - Licznik z kolorowym FIS z polifta + srebrna ramka z przyciskami

71aa4950d56d44d3m.jpg e990f3874263e7b4m.jpg e849799e0f9a74b7m.jpg f932c31bf03661cfm.jpg ae9c64c9822e58a8m.jpg

11.01.2013 - Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED ori z Audi A5

55357c9f1bab223fm.jpg 2ba66eb920c06780m.jpg

05.02.2013 - Polski Język + Moduł + Aktywacja graficzna parkowania APS plus <lol>

6d807c0aa94fd680m.jpg a3034f99ec052141m.jpg 55a5d14babe3bd20m.jpg

16.02.2013 - Zaczynamy projekt Czarny Matt

aa362bc66c5476f6m.jpg 5738e2496a201ef4m.jpg c4adbfab62f22b92m.jpg

14.04.2013 - Letni setup na 19"

cad04259acd7add6m.jpg 6bfd27a37ea1b33bm.jpg 01b895a087dc6116m.jpg 011c469abb5392e1m.jpg 9a58d8ef1aba963dm.jpg

05.06.2013 - Black Led

93060cb446de4807m.jpg af07cb0eb2c8c4a6m.jpg 04fc6508371c0cd1m.jpg

Filmik przedstawiający działanie lamp

Audi A6 C6 3.0TDI LED LIGHT - YouTube

17.08.2013-Ostra czerwień z ciemną czernią

cacc9533aba48478m.jpg ddf2321617a4dcfdm.jpg 10d60017f392f6cbm.jpg e00bde569eae10a8m.jpg 90495bd46b787059m.jpg b8ad4591242ff276m.jpg ade705404dd32defm.jpg 184731cfb6209255m.jpg 5f627568dc8d861dm.jpg 5618aee411155654m.jpg 80ef654b63a1e35bm.jpg 46ed7ce863969a80m.jpg d3a1f6fd2b00528cm.jpg 049c2518e120e1a1m.jpg 58360ad42507cee3m.jpg 5ee8d258a37eaaa3m.jpg 2f0323fb93db1f0fm.jpg f9a91146814732aem.jpg b36739888453d3e1m.jpg 363f962fb1e61df5m.jpg bced41c11e87b2fam.jpg d617c5b154713e23m.jpg

20.08.2013-Rotr 20" 255/30/R20

d50d4a8aa1734900m.jpg 72b470d50fd1af71m.jpg 5c1b29a4b19f7d3bm.jpg beca4eceb9481018m.jpg c282925f3f18c788m.jpg

25.08.2013-Custom exhaust

b9ed9013ab3d980bm.jpg da5b2d86ba41dd72m.jpg 9483439fe7f3aea0m.jpg fdf7da4ba0af9385m.jpg 3cd6b2a1848035eam.jpg eb65323b41430226m.jpg 0d33ea32fc57588cm.jpg

Dźwięk wydechu :

8baa1b4218d41204m.jpg 79daf0b97cf2b0f7m.jpg 2258d5001c996657m.jpg ebebb4f6794a6f9am.jpg bb9fdc42133978dcm.jpg c5c06e03cf3d7d85m.jpg

I stuknęło Panowie : <milczek>

3631cd6112c2d870m.jpg

Opublikowano

no ładnie wygląda, ładnie. szkoda, że ma czerwony FIS :kwasny: przodzik od S6 :good: bezawaryjności i powodzenia!

Opublikowano
  • Autor

No wiem, że ma fis czerwony... Ale to już niebawem :-D

Opublikowano

Podobają mi się srebrne sedany A6 C6.

Dlaczego ma niemieckie tablice ?

Opublikowano

piękne auto :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

tylko skrzynia mi nie leży ale i tak piękne

Opublikowano

Fajnie że zderzak i grill od S6. Nawet fajna jak na sedana i plus za Bose. A tył bez s -line :wink:

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

I felgi więszke najlepiej takie

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-19-opony-pirelli-35-255-rs4-tts-244324/ :whistling:

Opublikowano

5w40 z normą 505.01 do CR hmm :)

fajne audi

Opublikowano
  • Autor
5w40 z normą 505.01 do CR hmm :)

fajne audi

Na forum A6 pisali, że bardzo dobry do silników bez DPF i jak słychać na początku napinacz :-P

Opublikowano
5w40 z normą 505.01 do CR hmm :)

fajne audi

Na forum A6 pisali, że bardzo dobry do silników bez DPF i jak słychać na początku napinacz :-P

Ocho już się można bać. :facepalm:

Opublikowano

50501 to jest do aut bez DPF-a wybrałes najgorszy olej chodzi mi o castroll. lepiej trzeba było zalać motulem albo shellem. Mój ojciec jeździ w 3.0 tdi na shellu, a ja zawsze zalewam motulem i nigdy nie miałem problemu

Opublikowano
  • Autor
Fajnie że zderzak i grill od S6. Nawet fajna jak na sedana i plus za Bose. A tył bez s -line :wink:

:

Tył również jest S-line.

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Jakoś nikt nie narzeka na castrola. Wystawiłem auto do oceny a nie olej który wybrałem.

Opublikowano
Fajnie że zderzak i grill od S6. Nawet fajna jak na sedana i plus za Bose. A tył bez s -line :wink:

:

Tył również jest S-line.

Gdzie Ci to powiedzieli ? na A6 klub ?

Opublikowano
Fajnie że zderzak i grill od S6. Nawet fajna jak na sedana i plus za Bose. A tył bez s -line :wink:

:

Tył również jest S-line.

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Jakoś nikt nie narzeka na castrola. Wystawiłem auto do oceny a nie olej który wybrałem.

tył masz zwykły. przód masz tylko od S6.. masz fabrycznie tylko pakiet wewnętrzny..

Opublikowano
  • Autor

S-line mam również zewnętrzny. Mam obnizone i twardsze zawieszenie oraz wieksze od standardowych tarcze... W kodach również widnieje całość zew i wew s-line, wiec ja już nie wiem kto się zna a kto nie...

Opublikowano

moze był dzwon i ktos kupił inny zderzak tylni niz był wczesniej:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

A pokażcie mi tylny zderzakS-line, bo może ja nie wiem jak ma wyglądać. Już sam się gubię.

Opublikowano

bardzo fajne auto, mi sie taki marzy :jerk: tylko w avancie i na ledach w lampie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
bardzo fajne auto, mi sie taki marzy :jerk: tylko w avancie i na ledach w lampie :decayed:

Dzięki. Ja mam lampy tył LED :P

Opublikowano

gdybyś miał S-line zewnętrzny to miałbyś taki tył:

$T2eC16FHJG8E9nyfmF%29wBQM7bvp5I%21%7E%7E_19.JPG

klapa bagażnika + zderzak

i... od kiedy S-line ma inne hamulce?! :shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak mam taki sam tylko dyfuzor inny, albo ja jestem ślepy i się nie znam :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.