Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Chełmskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale kompa i internet jest wiec ni ma co narzekać :naughty::decayed:

:good::decayed:

Opublikowano

lozysko mi jebnelo i nie jade na zlot :wallbash:

Opublikowano

lozysko mi jebnelo i nie jade na zlot :wallbash:

o masz :blink: które??? uśmiechnij sie do wujka to Ci nar....uchaha :gwizdanie:

Opublikowano

z tylu mi jebnelo :( jutro jade do mechanika zeby to zrobil :rolleyes:

Opublikowano

kto sie dziś stawia na cotygodniowym?????

Opublikowano

kto sie dziś stawia na cotygodniowym?????

ja

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wiekszy spontan szykuje sie 14.V.2011 :naughty::kox::dance: wiec na czwartkowe równiez zapraszam

Opublikowano

wiekszy spontan szykuje sie 14.V.2011 :naughty::kox::dance: wiec na czwartkowe równiez zapraszam

? :mysli: spiertalajta :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

bedziesz :pociesz:

Opublikowano

bedziesz :pociesz:

nie... wesele wtedy mam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to po weselu na spota wbijaj :decayed:

Opublikowano

no to po weselu na spota wbijaj :decayed:

:rolleyes: slalomem? :decayed: W sumie wesele będzie pod Lublinem ale będzie dwudniowe :gwizdanie: I planuję troszkie zapić, bo impreza będzie dobra :cool1:

Opublikowano

no to po weselu na spota wbijaj :decayed:

:rolleyes: slalomem? :decayed: W sumie wesele będzie pod Lublinem ale będzie dwudniowe :gwizdanie: I planuję troszkie zapić, bo impreza będzie dobra :cool1:

Widzisz Solar jaka menda? Woli sie spic sam niz przyjechac na spot i z nami :przebiegly:

Opublikowano

Widzisz Solar jaka menda? Woli sie spic sam niz przyjechac na spot i z nami :przebiegly:

:gwizdanie: Będę niedaleko Ciebie nocował :naughty:

Opublikowano

a gdzie ten spot???? :gwizdanie:

Opublikowano

Widzisz Solar jaka menda? Woli sie spic sam niz przyjechac na spot i z nami :przebiegly:

:gwizdanie: Będę niedaleko Ciebie nocował :naughty:

w takim wypadku zapraszam z flaszeczką weselnej i porzadzimy :naughty:

a gdzie ten spot???? :gwizdanie:

nie wiem, solar cos wymyslił z tym 14. Nie widziałem nigdzie żadnych ustaleń co do spota :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

szczególowe info za jakies 2 tyg :wink4: bedzie gril łognisko kiebbaski meczyk jaki :naughty: na żółtkach :decayed:

Opublikowano

szczególowe info za jakies 2 tyg :wink4: bedzie gril łognisko kiebbaski meczyk jaki :naughty: na żółtkach :decayed:

czemu za 2 tyg?

plany fajne

na żółtkach ? :wtf:

Opublikowano
  • Autor

bo to bedzie spocik wielu aut :decayed: tzn taki zalew u nas w poblizu Chełma :wink4:

Opublikowano

bo to bedzie spocik wielu aut :decayed: tzn taki zalew u nas w poblizu Chełma :wink4:

ok luzik, jak będzie cos dokładniej wiadomo to rzucaj info i sie zobaczy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.